צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדריך לבחירת חברת שליחויות יעילה

 
 
ברוב המקרים כשאנחנו צריכים לשלוח חבילה אנחנו משתמשים בשירותי הדואר, אבל שיטה זאת היא לא תמיד הדרך הכי יעילה. רובנו חווינו בעבר מקרים בהם חבילה הלכה לאיבוד או הגיע ליעד שלה באיחור משמעותי, לכן אם מדובר בחבילה רגישה שמהירות ההגעה חשובה ואי אפשר לקחת סיכונים מומלץ לבחור חברת שליחויות. בחירת חברה אמינה שתבטיח מהירות דורשת התייחסות לכמה אלמנטים משמעותיים שנפרט בהמשך.
 
לרוב כשאנחנו שולחים חבילה מדובר ברכוש בעל ערך וחשוב לנו לדעת שהוא בידיים טובות ושאין דאגה לגבי זמן ההגעה ליעד. בחירת חברה למשלוחים דורשת בדיקה מעמיקה בנוגע לזמן המשלוח ולגבי אופי החברה. אמינות היא תכונה חשובה בכל תחום בחיים וכך גם בעסקים, לכן אם אתם שולחים חבילה חשובה מומחץ לוודא שהחברה עובדת עם משרדים גדולים- כך תדעו שהחברה מבוקשת ולכן סיכוי רב שגם אמינה. אם החברה עבדת מול בנים, בתי משפט ומשרדים גדולים אז ככל הנראה היא מציעה שירות איכותי ועובדת לפי סטנדרים גבוהים. עמידה בזמנים של חברת שליחויות יכולה להיות קריטית במקרים מסוימים אז כדי להבטיח מהירות הגעה כדאי לבדוק האם החברה מציעה שירות משלוח ידני כי זה יבטיח ראש שקט לגבי בטיחות המשלוח ולרוב זה גם יהיה מהיר יותר.

 

הובלת חבילות רגישות

 
שליחת חבילה נותנת לעיתים תחושה של חוסר נוחות וחשש לגבי מצב בו החבילה לא תגיע ליעדה ותלך לאיבוד. איך בוחרים חברת שליחויות מתאימה? כשמדובר בחבילות עם תוכן רגיש כמו מסמכים משפטיים שמסוכן שיפלו לידיים הלא נכונות, חשוב לבחור חברה שמבטיחה בטיחות. חברות אשר עובדות עם מוסדות ממשלתיים, בתי משפט, מרפאות וכדומה לרוב יעילות ואמינות. כמו כן ישנן חברות שמתמחות יותר בהעברת מסמכים רגישים ומציעות הפצה ידנית מהירה ללא צורך בהתראה מראש. ככל שחברה מציעה אפשרויות לייעול תהליך המשלוח מבחינת השירותים שהיא מציעה כך היא גם בחירה בטוחה יותר למשלוח רגיש.

 

הבחירה המשתלמת

 
משלוחים הם שירות יקר יותר משימוש בדואר רגיל ולכן אם אתם צריכים לשלוח מסמכים או חבילות אחרות באופן קבוע, מומלץ גם לשקלל את עלות השירות בבחירת חברה לשליחות. בחירה בחברה מהירה ויעילה היא בעדיפות ראשונה אך כדי לבחור באופציה הכי משתלמת כדאי להשוות בין החברות השונות ולראות איזו חברה מציעה מחירים יותר נוחים ומשתלמים. הובלה להגעה מהירה באותו יום ומסירות חבילות באופן ידני יכולים לעלות לא מעט ואם אינכם תאגיד כלכלי ואין לכם תקציב מיוחד לנושא כדאי לחפש באינטרנט, לפנות למספר חברות גדולות שמצטיירות כאמינות, להשוות מחירים ורק אז לשלם על השירות. לעיתים סקר שוק והשוואת חברות יתן לכם אפשרות מיקוח לכן מומלץ לא לבחור באופן אקראי.