צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת חברת שליחויות

 
 
כמעט כל אדם יכול להחליט שהוא פותח חברת שליחויות לחברות דרושים בהייטק, לרכוש אופנוע או כלי רכב אחר ולהפוך את עצמו למוביל שלכם לכל חלקי הארץ. אך האם הייתם מפקידים בידי אדם שאינכם מכירים את חפציכם האישיים גם אם הוא היה מציע את המחיר הזול ביותר? אם עניתם על שאלה זו בחיוב אז כדאי שתקראו את השורות הבאות.

מחירי השליחויות אמנם זולים ברוב המקרים מכוון שאין הרבה עבודה בהעברת שליחויות אך אין זה אומר שעליכם להתפשר במסירת חפציכם האישיים לאדם זר שאינכם מכירים. החפצים האישיים שלכם הינם בגדר חפצי יוקרה כשזה מגיע לאדם אחר וחשוב שגם הוא יתייחס אליהם ככה. לכן לעיתים כדאי להתפשר על המחיר למרות התחרות הגדולה והמחירים המפתים שיש בשוק בנוגע לחברות שליחויות, כולן מפזרות הבטחות שהן יהיו אלה שידאגו לחפצים שלכם בעדינות ובמסירות אך לעיתים אין זה בדבר ומאד חשוב שתדעו לבחור את אותה חברת שליחויות על פי הקריטריונים המתאימים, גם אם המחיר אינו בראש ובראשונה.

חברת שליחויות צריכה להיות מקצועית, יעילה, לא מבזבזת זמן ולא מעדיפה את המהירות על פני ההשגחה הצמודה שלהם על החפצים שלכם. כדאי שתקבלו עצות והמלצות מחברים קרובים שלכם אשר ידעו וביצעו שליחויות דרך חברות מובילות בתחום וגם אם לעיתים החברה מציעה מחיר שנראה מאד משתלם ומאד מפתה להענות למחיר זה ללא בדיקה דקדקנית, אל תפעלו כך! תקפידו לבדוק כל חברה, ללא כל תלות במחיר למרות כל ההצעות המפתות והמגוונות שיש בשוק! בהצלחה