עשר סיבות טובות לעבור לעבוד עם צוות הוריקן

3000 לקוחות כבר יודעים זאת אך אנחנו תמיד נשמח לספר לאלו שעדיין מחפשים חברת הפצה ושליחויות רצינית:

1. נסיון: אין חכם כמו בעל נסיון ועם 4 עשורים של תפעול שוטף ושילוחים לכל קצוות הארץ הפכנו זה כבר לאחת מחב׳ השילוח הותיקות והמנוסות. ההבדל תמיד טמון בפרטים הקטנים ואת ההבדל הזה עושה הנסיון.
1. 2. אמינות: בכדי להגיע לעשור הרביעי כחברה מובילה אנו חייבים להיות אמינים ומהימנים. בטבע, החזק שורד וגם בעיסוק כמו שלנו חוק זה מתקיים ואת החוזק במקרה זה מייצגת האמינות. חברות שליחויות רבות פעלו בעבר אך לא עמדו במטלת האמינות ולא שרדו.
3. כח אדם איכותי ומלוכד: אחד המאפיינים את איכותה של חב׳ כמעט בכל תחום ובמיוחד בתחום ההפצה והשליחויות הוא בלכידות עובדיה. השליחים שלנו, אנשי הבקרה והלוגיסטיקה הפכו זה כבר למשפחה מלוכדת. כח האדם האיכותי ולכידות משפחתית זו יוצרים את הבסיס עליו אנו יכולים להעניק שירות טוב ואיכותי יותר.
4. עמידה במשימות: מבחנה של כל חב׳ שליחויות היא באופן בו היא מתמודדת עם אתגרים, לוחות זמנים או יעדים. לצוות הוריקן היסטוריה של עמידה במשימות ויהי מה. לעיתים במחיר של נסיעה מיוחדת בשעות חריגות. גם אם תקלה טרפה את לוחות הזמנים אנו נביא את המשימה לסיום.
5. בכל מזג אויר: למזלנו ימי הגשם בישראל הם בחודשי החורף הספורים, אך העונה הרטובה גורמת לכל חב׳ שליחים לצמצם את הצפיות, להאריך בזמני המסירה ולהודיע ללקוחות על הקשיים הצפויים. לא מצאנו פתרון לנסיעה בגשם (עם קטנוע זה הרבה פחות נעים) אך אנו ערוכים גם לזאת. אמנם גם לנו יש עיכובים אך את חודשי החורף אנו צולחים בהצלחה עוד מעט שלושים וחמש שנה
6. לכל מקום כאן ועכשיו: שבעים קטנועים מתרוצצים מדי יום בנתיבי התחבורה העמוסים של אזור המרכז ומביאים את המשלוחים שלכם לכל מקום בלוחות זמנים של מעכשיו.
7. מהיום למחר בקוי הפצה לכל הארץ: בשליחויות ליעדים רחוקים, הוצאת רכב במיוחד יכולה להיות יקרה מאוד. משלוח מתל-אביב לאילת מתומחר על פי מחירון משרד התחבורה בקרוב לאלפיים שקלים (מאי 2019). אנחנו בצוות הוריקן מפעילים קוי חלוקה והפצה קבועים מתל אביב לכל נקודה כמעט על המפה. אתם מזמינים היום והמשלוח שלכם מגיע בבטחה למחרת. והמחיר? כעשירית ממחירון משרד התחבורה…
8. ממשק הזמנות ומעקב גמיש וידידותי: אנחנו בצוות הוריקן עברנו בשנים האחרונות להזמנת שליחויות בצורה מוחשבת, ללא חיוג למוקדנית והקראה איטית של כתובת ומשימה. כך ניתן בקלות, ביעילות ובזמנכם הפנוי להזמין את השליחות שלכם ללא כתובות שגויות ועם אפשרות לעקוב אחר המשלוח ולוודא שנמסר.
9. מגוון שירותים נוספים: אנו בצוות הוריקן עוסקים בשליחויות ובהפצה של משלוחים קלים, אך מעניקים שירות מקיף בסיוע צי הקטנועים והשליחים הרכובים שלנו, או כלי הרכב המסחריים העושים קילומטרים ברחבי הארץ ומעבירים משלוחים למחרת בבוקר. בנוסף אנו מבצעים מסירות של מסמכים משפטיים ופיננסיים, מעניקים שירותים לעמילי מכס ועוד. ספרו לנו מה המשימה ואנו נמצא כבר את הדרך לבצע אותה…
10. דו״ח פעילות מפורט פעם בחודש: את הנושא העשירי והאחרון לסיכום קצר זה השארנו לדו״ח החודשי. פשוט, מפורט ותמציתי מאפשר לכם מעקב וחיוב בהתאם לפעילות. נוח, פשוט ומקל על ניהול תיקי הלקוחות שלכם.
אם נודה על האמת, אנו היינו יכולים להוסיף על נקודות אלו עוד כמה, אך נשאיר משהו לפרט במאמרים הנוספים…

דילוג לתוכן