צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עם שליחויות לאתרי אינטרנט אתם מפתחים את העסק

 
 
בעבר כל מי שרצה לפתוח חנות, היה צריך להשקיע בכך לא מעט כסף - היה צורך לשכור שטח נדל"ן, להפעיל כוח אדם, לקבל רישיון עסק, וכיו"ב. אין ספק שמבחינה זו, עולם האינטרנט עשה מהפכה של ממש. כיום, לא מעט חנויות פועלות באופן מקוון לחלוטין. לא צריך יותר חנות ולא צריך אפילו מוכרים - כל קטלוג המוצרים של החנות מופיע בחנות וירטואלית, והלקוחות נכנסים לאתר, מחפשים בין המוצרים, ומבצעים רכישה באמצעות מערכת סליקה מקוונת. כעת כמובן, בתור בעלי העסק, זו האחריות שלכם לדאוג שהמוצר יגיע אל הלקוחות שלכם תוך זמן קצר, כשהוא שלם לחלוטין. כאן בדיוק נכנס לתמונה השירות של שליחויות לאתרי אינטרנט. מדוע כדאי לפנות לחברת שליחויות פרטית שתשלח את המוצרים שאתם מציעים דרך אתר האינטרנט? מדוע לא להסתפק בדואר? ומה אתם משדרים ללקוחות שלכם בכל פעם? בואו להכיר את הנושא לעומק:
 

היתרונות החשובים בשירות השליחויות

 
  • המוצר מגיע מהר - אחד הדברים שצריך לזכור הוא שאתם מחויבים להעביר את המוצר ללקוחות שלכם כמה שיותר מהר. האם אתם מחויבים לכך לפי חוק? ברור שלא. אם תרצו תוכלו גם לכתוב באתר שאין שום התחייבות, ושהמוצר גם יכול להגיע כ100 ימים לאחר הזמנת המשלוח. עם זאת, אז יקרה דבר ברור מאד - הלקוחות שלכם יפסיקו להיכנס לאתר, ובמקום זה יעדיפו לפנות לאדם אחר שיספק להם את השירות. במילים אחרות - אתם נמצאים כעת בעולם תחרותי. בעולם תחרותי, אי אפשר להיות תלויים ברצון הטוב של עובדי הדואר, שיכולים להעביר את המוצר שלכם ליעד גם שבועיים אחרי קבלת המשלוח ולכם לא יהיה מושג על כך. במקום זה, פונים לחברה שמציעה שירות של שליחויות לאתרי אינטרנט. במצב כזה אתם יכולים להיות בטוחים שהמשלוח שלכם יגיע כמה שיותר מהר - מדובר על משלוח שיכול להגיע מהיום למחר, ואם מדובר על מקומות מרוחקים - כשלושה ימים עסקים לכל היותר. ברור שכך, אתם מושכים יותר לקוחות, שייהנו מהמוצרים שלכם כמה שיותר מהר.

  • המוצר מגיע בשלמותו - עוד עניין שמחייב את תשומת הלב שלכם נוגע לשלמותו של המוצר. האם קרה לכם בעבר שהזמנתם מוצר מהאינטרנט והוא הגיע אליכם לא שלם? זה קורה לאנשים רבים. הסיבה לכך היא שכאשר המוצר נזרק בשקים הענקיים של הדואר כלל לא מתחשבים בו, וכך הוא גם עלול להישבר, להתקמט, להיקרע, וכיו"ב. לעומת זאת, אם אתם פונים לשירות פרטי של שליחויות לאתרי אינטרנט אין כלל ממה לחשוש! השליחים הפרטיים יודעים להתייחס לכל מוצר בכבוד הרואי, והם בעצם מחויבים לשמור על השלמות של המוצרים שאתם מפקידים בידיהם. כך הלקוחות שלכם ייהנו ממוצרים תקינים, והאמינות שלכם תהיה במצב מעולה.

  • אפשרות לתנאים נוחים - כדאי לזכור שמבחינתכם, הפניה לשירות של שליחויות לאתרי אינטרנט יכולה להיות נוחה מאד גם מבחינה כלכלית. כך למשל, אתם יכולים לפנות לחברה כאשר יש לכם הצטברות של כמה הזמנות, אוז להפקיד זאת בידי השליחים, ולקבל הצעת מחיר נוחה יותר, במקום לפצל את זה להרבה הזמנות. כמו כן, יש חברות משלוחים שמוכנות לעבוד אתכם על בסיס קבוע. כלומר - לקבוע אתכם ממש חוזה למתן שירות קבוע, ואם מדובר על משלוחים לעתים קרובות שמוזמנים דרך האתר שלכם, אתם תוכלו לעשות שימוש בשירות בתמחור נוח.
 

צוות הוריקן בכל מצב

 
אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם מעוניינים לשלוח את המורצים כמה שיותר מהר - פנו כבר עכשיו לצוות הוריקן שליחויות! אנשי המקצוע שלנו יסייעו לכם, ויש לנו אפשרות גם לכונן מולכם יחסי עבודה קבועים, או שתפנו אלינו באופן חד פעמי לבחירתכם.