צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

על חברות שליחויות בת''א

 
 
חברת שליחויות מקצועית היא חברה שעומדת בתנאי תחרות השוק ומצליחה לייצר שירות שהולך ומקדם את פני העתיד הן במהות השירותים הניתנים במסגרת החברה, והן מבחינת היקף העבודה. יש האומרים שגם מבחינת המחירים – מה שנכון בעיקר בסביבה תחרותית כמו סביבת השליחויות בתל אביב.

ישנם פריטי משלוחים שרבים מעדיפים לשלוח באותו היום, שיגיעו מיד ליד ולא באמצעות הדואר – גם לא מהיום למחר. שירותי השליחויות הללו אמורים לשרת משרדים, ארגונים וגופים וגם כמובן עבור אנשים פרטיים – בין אם באופן שיטתי או באופן חד פעמי בכל פעם.
 
חברות שליחויות מחזיקות בציי אופנועים – כשהאופנועים שיכולים לנוע בדרכים עירוניות וגם בין עירוניות בדרך כלל מממשים משימות ממוקדות ועוקפים את הפקקים – גם באמצעות מציאת קיצורי דרך. לפיכך, גם כשישנו פקק השירות אינו תלוי שעה ומידת עומס בכבישים. בכל זמן ישנה אפשרות לענות על הצרכים ל הלקוחות בתוך זמן קצוב וידוע מראש. לא כן כשמדובר על משלוחים גדולים יותר הדורשים כלי רכב גדולים יותר.

 

לא כולם מחזיקים כלי רכב בתל אביב

 
תל אביב היא עיר בלי הפסקה, אולם בנושא החניות היא עדיין לא מאורגנת כהלכה. נושא זה יכול להוות יתרון עבור חברות השליחויות שעונות על הצרכים של הלקוחות להעביר דבר ממקום א' למקום ב' בתוך העיר.


 

אין צורך להסתכן בנהיגה בחורף

 
בחורף ובתנאי מזג אויר קשים, אין צורך להסתכן בנהיגה באופניים או בקטנוע באופן שעלול לסכן את הנוהגים. אפשר להפעיל שירות שליחויות אשר יגיע ובטווח שעות מסוים יעביר את המבוקש. שירותי שליחויות אלו שירותי לוגיסטיקה, וגם במידת הצורך – אילו התנאים בשטח דורשים זאת, ניתן להשאיר את המוצרים לאורך הלילה כדי שלמחרת היעד יקבל את המוצר.