עוברים לדבר משפטים – שירות במסירת חומר משפטי

ישראל היא אחת המדינות הרוויות ביותר בעולם בעורכי דין. מספרם של העוסקים במשפטים יחסית לאוכלוסיה ללא ספק מהווה שיא. נתון זה משתקף היטב בעומס בבתי המשפט והעיסוק המשפטי תופס חלק נכבד בחיים העיסקיים וגם הפרטיים של רבים מאזרחי ישראל. אולי מאחר ובמקרים רבים בוחרים לפתור סכסוכים דרך בתי המשפט, או סיבות אחרות, בכל מקרה אלו מהווים תשתית עסקית פוריה למשרדים רבים של עורכי דין.

העולם המשפטי מתנהל על פי אמות מידה משלו. בצד מושגים שלעיתים עושים בהם שימוש דווקא במערכונים של ״ארץ נהדרת״ (״זאת ועוד…״) אנו מחוייבים לפי פרוטוקול מאוד מדוייק בכל הנוגע להתנהלות במהלך תהליכים משפטיים שונים. במרבית הארועים המשפטיים ניתן למצוא 2 צדדים (תתפלאו אך יש גם הליכים הצהרתיים להם יש רק צד אחד) ועל כך יש לתת תשומת לב מיוחדת שכן נוהלי המסירה מחייבים עמידה בדרישות מדוייקות ומחייבות.

מסירות של חומר משפטי הכולל חומר רגיש מחייב אחריות ואמינות והשליחים שלנו הם בדיוק האנשים המתאימים למשימה. החומר יגיע ליעדו, בטוח ובאופן דיסקרטי.

לא כל משלוח משפטי הוא חומר לידיעה בלבד. לעיתים הוא מחייב אישור מסירה ובמקרים רבים, לוח זמנים מחייב את הצדדים המתדיינים. במקרים בהם נדרשת אחריות ודיוק ניתן לחשוב כי בעל העיניין ייקח את המסירה על עצמו ויוודא שאכן המסירה התבצעה והנמען קיבל ואישר את הקבלה.אנו חולקים על כך.

לעיתים דווקא יש יתרון לשליח שאינו קשור לעיניין. כאשר העימות המשפטי אינו נוח לאחד הצדדים ינסה אולי להתחמק מהעימות וינסה לא להיות נוכח כאשר הצד השני יגיע למסור. שני הצדיים מכירים היטב איש את רעהו וכאשר יופיע האחד עם המסירה, ״ייעלם״ הנמען והמסירה לא תתבצע. אמנם יהיה זה רק עיכוב זמני אך גם עיכוב זמני יכול להיות מכריע…

שליח המגיע למסור משלוח כזה או אחר הוא אלמוני ללא כל שייכות לצד זה או אחר. הוא ימסור את המשלוח בצורה חלקה יותר, באחריות ועם אישור מסירה.

השליחים שלנו בצוות הוריקן – מכירים היטב את הנוהלים, כבר ביצעו אן ספור משימות מסירה שכאלו (כולל תיעוד תוך הפגנת יצירתיות ודבקות במטרה) וערוכים להעביר גם את המסירות המשפטיות שלכם. אנו מציעים מגוון מסירות משפטיות על פי הנהלים וההליכים:

  • הגשה של מסמכים משפטיים וצווי הוצ״לפ
  • הגשה של מסמכים לרשם החברות והעמותות
  • רישום והחתמה של מסמכי ירושה שונים אצל רשם הירושות והעזבונות
  • רישום והחתמה של מסמכי
  • רכישה או מכירה אצל רשם המשכונות
  • רישום ופתיחה תיקים בבתי המשפט
  • העברת מסמכים נוטריוניים
  • החתמה של מסמכים ואישורים בבתי המשפט (כונס נכסים וכיוב׳)
  • צילום ושכפול חומר משפט

שירותים משפטיים בצוות הוריקן – באחריות ובזמן!

דילוג לתוכן