צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משרד שליחויות

 
 
בעידן בו אנו חיים, בו כל דבר צריך להיות מהיר וזמין, משרדי השליחויות הפכו שכיחים ורצויים עד מאוד. אם בעבר חבילה או מסמך מקורי חשוב הגיעו לנמען בדואר רשום לאחר כמה ימים, הרי שכיום אין זמן להשתאות ולהמתין, והמשלוחים נעשים מהרגע להרגע.

כל חברה, משרד, ארגון המכבד את עצמו מעסיק משרד שליחויות שישרת אותו בהעברת וקבלת חבילות חשובות יותר וחשובות. חשוב להדגיש כי רוב משרדי השליחויות אינם נותנים שירות אך ורק לעסקים אלא גם לאנשים פרטיים.

על משרד השליחויות להיות בראש ובראשונה מסודר ומאורגן. סדר, משמעת וארגון הם אלף בי"ת של חברת שליחויות. המשרד קיים על מנת לתת שירות שליחויות מהיר וזמין, ואי עמידה ביעדים אלו יגרמו לחברה או לאדם הפרטי המעסיק אותם להיפטר מהם בהקדם האפשרי.


 

כח אדם למשרד שליחויות

 
משרד שליחויות צריך להעסיק מספיק כוח אדם על מנת לעמוד ביעדיו. חוסר בשליחים ובאופנועים/ רכבים יביא לכך שהדברים יעשו באופן איטי ומסורבל יותר וכך השירות הופך לפחות טוב. יש לזכור כי השליחים המועסקים נחשפים, לא פעם, לחבילות חשובות ולמסמכים מהותיים במיוחד כשמדובר במתן שירות שליחויות בתחום הרפואה, המשפט וכו, ולפיכך עליהם להיות אמינים וישרים על מנת למנוע מקרים לא נעימים.

כיום ישנם מערכות בקרה משוכללות המאפשרות פיקוח על השליחויות ועל מיקום השליח, ולפיכך רצוי שבכל חברת שליחויות תהייה מערכת כזו המביאה לשירות ברמה גבוהה ולעמידה בזמנים.