צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משרדי שליחויות

 
 
מספר רב של עסקים בישראל כבר בחרו בצוות הוריקן שליחויות לחברת השליחויות שלהם, החברה קיימת כבר 21 שנה כאשר טכנולוגיה מתקדמת הופכת את מקצוע השליחויות למשהו אחר, יכולת בקרה על המשלוח On Line כאשר במרכז הבקרה יש מעקב צמוד אחר כל פריט ומאפשר לך כלקוח לדעת היכן נמצא המשלוח בכל רגע נתון, מרגע האיסוף ועד הרגע בו אושרה מסירת החבילה כמו גם תכנון מסודר של מסלול המסירה כך שהמשלוח יתבצע ביעילות.

משרדי שליחויות הוריקן שליחויות מורכבת מצי רכבים ועוד 70 שליחים שעושים את עבודתם בכל הארץ, אם מדובר בהעברת חוזה לחתימה או צ'ק למסירה השירות ניתן תוך אימון מלא שהחברה תספק את האמצעים העומדים לרשותה בכל יום מחדש. מיקומו הגיאוגרפי והמרחק בין נקודות הקצה אינו רלוונטי כאשר מערכת השירות נפרסת לכל הארץ כך שהשליחות מתבצעת בו ביום או בשעות קבועות בהתאם לדרישות לקוחותינו הקבועים.


 

עסקים המשתמשים במשרדי שליחויות

 
 
 
 
רבים המשתמשים בשירותי בלדרות מרוצים מהשירות, עסקים קטנים כדוגמת משרדי עו"ד או תאגידי ענק כגון מייקרוסופט או מוטורולה כל לקוח מקבל אפיון מדויק בהתאם לצרכיו כפי שניתן לחזות על ידי ניתוח העסק ומהי מטרת הבלדרות: איסוף דואר, סבבים קבועים של בנקים ודואר, הפצות עסקיות, חלוקת מעטפות ודברי דואר, החתמות מסמכים, טיפול ברשויות, בתי משפט, מע"מ והפצות מהיום למחר בעלות מוזלת או כל משימה אשר תידרש.