צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרוץ שליחים

 
 
כיום קיימות ופועלות עשרות חברות שליחויות המעבירות משלוחים מתחומים שונים (למשל חברות שעושות שליחויות משפטיות לשם הפצת מסמכים משפטיים). השליחים פועלים במרץ על מנת להספיק לעמוד בקצב המשלוחים ולהביאם ליעד בזמן ובמהירות.

ניתן לכנות את העבודה הזו כמרוץ שליחים. כל חברה מתחרה מתחייבת להיות הראשונה בזמן והראשונה בשירות. כיצד ניתן להגדיר שירות שליחויות מצויין?


 

פרמטרים לבחירת שליחים יעילים

 
יחסי אנוש- קודם כל כשפונים לקבלת שירות שליחויות חשוב מאוד לשים לב לרמה האישית של העובדים, הם מהווים חלק מפני העסק שלך. באם השליחים אינם מסבירי פנים, לא ייצוגיים ונוקטים בזלזול התפקיד, הצד המקבל את המשלוח עשוי לראות בהם את עובדיך שלך ויכול להיפגע המוניטין של העסק. חברת שליחויות המכבדת את עצמה תדאג לעובדים מכובדים.

כמות כלי ההובלה - יש וניתן לשאול על מספר כלי הרכב העומדים לרשות חברת שליחויות בה רוצים להיעזר. באם רוצים להזמין ארוחת צהריים ממסעדה פופולארית בה מוחזקים רק 4 קטנועים, סביר להניח שהארוחה תהפוך לארוחת ערב. יש להתאים את בחירת חברת השליחויות לסוג המשלוח וחשיבות מהירות הגעתו ליעד.

תפוצה ושטח חלוקה- רצוי לבדוק מהו איזור האיסוף והחלוקה בה עובדת החברה. ישנן שליחויות המתבצעות רק באזורים מסוימים ועבור יציאה מהאזור הן גובות אקסטרה תשלום. יש לשים לב למחירים השונים ועל מה מחייבים. רצוי לעבוד עם חברות המספקות שליחויות לאזורים רבים.

מחירון שליחויות - כדאי לסקור את השוק ולבדוק את פרמטר המחיר מול הפרמטרים האחרים שהוזכרו. דע כי שירות מהיר וטוב שווה לשלם מחיר טיפה יותר גבוה מאשר לשלם בזול שאח"כ יעלה ביוקר.