צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מעבר לבית חדש - איך עוברים את זה בטוח?

 
 
המעבר לבית חדש פירושו מיון של חפצים, רהיטים, מיטלטלין וכלל הדברים שיש להפטר מהם ולדאוג להם לסידור, העברה של החפצים שיש בהם שימוש וצורך ודאגה גם לחפצים שיש להעביר אפילו אם אינם עוברים מן הדירה הישנה, אלא מן החנות או מאנשים קרובים שיש לאסוף מהם זאת. ההתרגשות גדולה – ובמיוחד הצורך להספיק את כל הסידורים והתיאומים בין כלל הגורמים. רצוי לזכור, שיש חברות מנוסות שעוזרות לפתור את הלוגיסטיקה – גם אם היא מורכבת ומצריכה שירותים מקצועיים שונים.

 

עניין של ניסיון

 
ישנם אנשים מנוסים במעברי דירות שיודעים איך "לתקתק" את האריזות ואת לוח הזמנים, תוך הזמנת אנשי השירות הנכון, וישנם מי שאינם מנוסים בהליך הזה וזקוקים לסיוע ולתמיכה – ואלו גם אלו יכולים לחסוך זמן ועבודה יקרים, כאשר מרכזים את כל העבודה בידי שירות של גורם מוסמך ומקצועי אחד אשר מנצח על כל התהליך. לפעמים, לא צריך ניסיון אלא גורם מקצועי שיש לו ניסיון. כך או כך – חשוב לדרוש את פירוט הזמנת העבודה – מה היא כוללת?

 

ארגזים עבור אריזה

 
יש לבחור ארגזים בעלי איכות טובה יחסית כדי להכיל בתוכם את מה שחשוב לכם, אותו אתם טורחים לעטוף במסירות רבה שגוזלת לא מעט מזמנכם. למעשה, ניתן לבקש מחברת ההובלות והשליחויות את הארגזים הללו (ולהחזיר אותם לאחר מכן לעתים קרובות או לשלם עליהם). פעמים אחרות, ניתן לרכוש שירות של אריזה מקצועית.

 

איך לארוז?

 
מעבר ללוגיסטיקת האריזה של מוצרים גדולים קודם ומוצרים קטנים שממלאים את החלל שנותר, חשוב לסמן על גבי כל קרטון במספרים כך תוכלו לוודא שכל קרטון וארגז הגיעו למקום היעד בבטחה – הרי מדובר על עשרות ארגזים. בנוסף, יש להשאיר את החפצים העדינים לסוף ולוודא שארגזים אלו מונחים למעלה גם במשאית, על פי הכיוון הנכון של הארגז.