מה ולאן ניתן לשלוח איתנו?

הסלוגן שלנו ״לכל מקום תמיד בזמן״ מגדיר היטב את הקו המנחה שאימצנו בכל הקשור להתנהלות במשימות השילוח שלנו. לפני הכל חשוב מאוד לבצע תאום צפיות בין הלקוח לנותן השירות. אנו בצוות הוריקן מתמחים בשילוח של מסמכים, הובלות קלות וצרורות גם בהיקפים גדולים.

צי השליחים שלנו מתנייד בעזרת קטנועים, וכלי רכב מסחריים המאפשרים גמישות תפעולית רבה. יש מספר משימות שילוח אותם נעדיף לא לבצע: משלוחי מזון המובל בטמפרטורה מבוקרת, מטענים בעלי נפח גדול או משקל חריג אינם מתאימים לנו ואנו נפנה אתכם לעמיתים המתאימים יותר לסוג זה של שירות.

הלוגיסטיקה העומדת מאחרי הפצה וקוי שילוח היא לעיתים עסק מורכב ועלות השילוח תלויה מאוד בדבר. אחד היתרונות של הפצה בקוים קבועים מביא את הצד התקציבי אל קדמת הבמה ומאפשר ללקוח ליהנות מעלויות שיאפשרו לו להישאר תחרותי ורלוונטי.

ברחבי גוש דן ניתן להגיע מאשדוד עד נתניה כמעט לכל אתר מהיום להיום כאשר באזור גוש דן התפעול יכול להיות בטווח המיידי גם בהתראה קצרה.

קוי ההפצה הקבועים שלנו יוצאים פעם או פעמיים בשבוע צפונה לקרית שמונה וגם לרמת הגולן (ולכל נקודה בדרך), לבקעת הירדן בואכה הערבה ודרומה לאילת. אל ומהערים המרכזיות (חיפה, ירושלים ובאר שבע) אנחנו מגיעים מהיום למחר, כשהמשלוח שנאסף היום מגיע למחרת היום.קוי ההפצה הקבועים מוזילים עלויות ומעניקים שירות שהלקוחות שלכם יאהבו.

חשוב לזכור, אנחנו בצוות הוריקן חזקים בשגרה אבל ערוכים גם למשימות מיוחדות – נסו אותנו!

אנחנו כבר מוכנים למשימה הבאה שלנו…

דילוג לתוכן