צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהן שליחויות משפטיות ולמה הן משמשות?

 
 
יש לא מעט סוגים שונים של שירותי שליחויות. מתוך המגוון הרחב, אין ספק שאחד מסוגי השליחויות החשובים ביותר שהשפעתם היא רבה, אלו הן השליחויות המשפטיות. עם זאת - מה זה שליחויות משפטיות? מה המשמעות של השליחויות הללו? באופן כללי, כאשר שואלים מה זה שליחויות משפטיות, יש להבין שהכוונה היא לשליחויות הקשורות כמובן, לעבודה מול בתי המשפט. באופן טבעי אלו המשרדים של עורכי הדין שעושים שימוש בשירותי השליחויות הללו, וזאת בכדי להעביר מסמכים לבית המשפט או לקבל מהם את המסמכים. עם זאת, עולה כמובן השאלה למה בעצם יש צורך בכלל בשירות הנ"ל? מדוע עורכי דין נעזרים בשירות של שליחויות משפטיות? האם זה יכול להתאים לאנשים נוספים? בואו ונבחן לעומק את המשמעות של שליחויות משפטיות, ונבין למה בדיוק הכוונה.
 

ההשלכות של הסיוע בשליחות המשפטית

 
  • משלוח מהיר - לא סתם אנשים מעוניינים להכיר לעומק את נשוא השליחויות המשפטיות. אם שולחים מסמכים משפטיים שונים דרך הדואר הרגיל, הבעיה היא כמובן בתזמון שלו. נכון להיום, מכתבים יכולים ללכת לאיבוד בדואר, ואפיל ואם הם מגיעים ליעדם, הדבר יכול לעתים לקחת אפילו יותר משבוע! הדבר מובן קורה לצערנו, אבל הדבר נעשה קריטי במיוחד כשמדובר על מסמך משפטי. לבית המשפט לא יעזרו תירוצים בדבר ההתנהגות של הדואר - אתם צריכים שהמסמך יגיע לבית המשפט, ושהוא יגיע כמה שיותר מהר. בדיוק מהסיבה הזו, כדאי להבין לעומק מה זה שליחויות משפטיות ואת התרומה האדירה של המשלוחים הללו. היתרון הוא שבשירות הפרטי, המשלוח מגיע ליעדו תוך זמן קצר. נכון להיום במצב רגיל, מדובר על משלוח מהיום למחר, ואם יש צורך במשלוח בהול לבית המשפט או מבית המשפט, או בין משרדים שונים של עורכי דין - הדבר גם יכול להתבצע מהיום להיום.

  • שמירה על סודיות ודיסקרטיות - אתם לא צריכים שאנחנו נסביר לכם עד כמה המסמכים שעוברים במשלוח המשפטי הם מסמכים רגישים במיוחד. בין אם מדובר על כתבי תביעה, כתבי הגנה, חוזים שונים, כתבי נוטריון, וכיו"ב - כל אלו מסמכים שהם רגישים מאד, ואם הם יפלו לידיים הלא נכונות, ההשלכות של זה עלולות להיות קשות. כמובן שאם שולחים את המסמכים כך סתם בדואר, אין לדעת מי פותח אותם או מי חשוף אליהם. לעומת זאת, כשנעזרים בשירות של שליחויות משפטיות, אתם יכולים להיות רגועים. כאן מדובר על שליחים מקצועיים, שגם מחויבים לשמור על אמינות ועל סודיות. הם כלל לא פותחים את המסמכים ולא נחשפים אליהם, והדבר מחויב מעצם המקום שבו הם מועסקים. כך, אם חשוב לכם לשמור על סודיות - פנו לחברה פרטית שתסייע לכם.

  • לא לעשות את זה בעצמכם - נכון שברמת העיקרון, אתם לא חייבים להבין לעומק מה זה שליחויות משפטיות, אלא פשוט יכולים לשלוח בעצמכם את החומר. כלומר - לצאת מהמשרד לכיוון בית המשפט או משרד עורכי דין אחר ולהעביר את החומר בעצמכם. לכאורה זה פותר את העניין, אבל ברור שיש כאן בעיה - אין לכם באמת את הזמן והיכולת לפנות חלק ניכר מהלו"ז שלכם רק כדי להעביר מסמך. יש לכם עוד הרבה דברים לטפל בהם, הרבה תיקים לדון בהם וכיו"ב. ברור כיצד כאן, שליחים מקצועיים של חברת שליחויות, יכולים לסייע לכם באופן משמעותי.
 

צוות הוריקן שליחויות שולח הכל עבורכם

 
לאחר שהבנתם לעומק את החשיבות של השליחויות המשפטיות, לא נותר לכם אלא לפנות לצוות הוריקן שליחויות - הצוות המוביל בישראל לשליחויות מכל סוג, והתמחות כמובן, גם בתחום החשוב של שליחויות משפטיות.