צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהו שירות שליחויות

 
 
מהו שירות שליחויות
נתחיל עם הגדרת מושגים בסיסיים:
  • שליחות – פעולת שליחת משלוח כלשהו בין בני אדם. בעבר היו אלו שליחי המלך אשר עשו את השליחויות.
  • משלוח – זהו מוצר כלשהו (מסמך, מעטפה, כסף) אשר מועבר ממקום מסוים ליעד ספציפי.
  • שליח – אותו אדם אשר תפקידו הוא העברת המשלוח הנ"ל – ביצוע השליחות תוך שהוא עצמו, באופן פיזי, נע מהשולח לנשלח.
 
בעבר השימוש בשליחים היה נפוץ יותר שכן היה זה האמצעי היחידי שבו יכלו אנשים להעביר מוצרים\מסמכים ליעדים רחוקים. כיום התפתחו דרכים להעברת מידע באמצעים אלקטרונים, מה שגרם לצמצום הצורך בשימוש של שליחים לצורך העברת מסרים אך הגדיל את הצורך לשליחים לצורך העברת משלוחים ועמידה בזמנים של חברת שליחויות - כך נוצרו להם חברות השליחויות.


 

שליחויות בישראל

 
כיום, במדינת ישראל קיימות חברות שליחויות רבות אשר עושות את העבודה במהירות ובמקצועיות, והן מציעות שירותים רבים ומגוונים, כגון משלוחים לבנקים (תשלומים, פדיית צ'קים, הפקדות, כתבי ערבות וכו'), שליחויות משפטיות (הגשות לבתי משפט, החתמת אדם וכו'), מכרזים (מסירת מכרזים), בלדרות (הבטחה של חפצי ערך, כסף וכו'), שירותי איסוף דואר, שירותי הפצה, שירותי הצמדת שליחים(חלק מבתי העסק צריכים שליחים באופן קבוע) ועוד.

 

השליח הלא נראה

 
לרוב האנשים, השליחים נראים כאנשים שקופים, שכן בימינו אנו רגילים שמישהו יעשה בשבילנו את העבודה המלוכלכת. אך האם מישהו כאן באמת עצר לחשוב מיהו אותו אדם אשר דואג שנקבל את שרצינו בשלמות ובמהירות? כנראה שלא. וזה חבל, שכן את המחשב הנייד שהזמנו, את הספר שקנינו או את הטלוויזיה החדשה שרכשנו, אותו שליח שקוף, הוא זה שדאג להביא לנו את המוצר עד הבית בבטחה.