צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדריך שליחויות

 
 
כל עסק זקוק לחברת שליחויות על מנת לבצע את העבודה היומיומית שלו. ישנם עסקים הרבים שפרנסתם תלויה באופן קריטי ביכולת שלהם לשנע סחורות, חבילות מסמכים למרחקים קצרים או ארוכים ותוך זמן קצר ביותר. לצורך כך, עסקים רבים משתמשים בשירותים של חברת שליחויות, אולם ישנם הרבה מאוד חברות שליחויות בשוק, ולא תמיד יודעים מה ההבדלים בניהן, ואיזו חברת שליחויות מתאימה לי ביותר.

 

כיצד לבחור חברת שליחויות

 
חברת שליחויות טובה יכולה לחסוך לנו הרבה מאוד זמן וכסף יקר במידה ואנחנו יודעים מהי אופי השליחות לה אנו זקוקים. ישנם חברות הזקוקות רק לשליחויות בתל אביב , ועסקים הזקוקים לשליחויות בכל הארץ. רוב חברות השליחויות הקטנות הן חברות לשליחויות קלות המתבססות על שליחים ממונעים על קטנועים. מדובר ביכולת שליחויות מהירה מאוד אולם מתאימה רק לחבילות קטנות או מעטפות מסמכים.

 

כמה משלמים לחברת שליחויות

 
רוב חברות השליחויות מתמחרות את השליחויות לפי מידת התכיפות של המשלוח ולפי גודל המשלוח. ככל שהתכיפות של המשלוח גבוהה יותר, וככל שהחבילה אותה נדרשת החברה להעביר גדולה וכבדה יותר, כך מחירה של השליחות עולה. במידה ומדובר במשלוח של חבילה גדולה חברות המשלוח מוציאות רכבים ואפילו רכבים מסחריים, ולכן עלויות המשלוח עולות, כמו ג הדרישה לתעדוף המשלוח כמשלוח דחוף שיש לבצע אותו באופן מיידי.

 

חברות שליחויות גדולות

 
בעוד שחברות השליחויות המבצעות שליחויות קלות ומהירות נהנות מיתרון של מהירות וניידות לעיתים אנו נדרשים לשליחות מעט יותר גדולה ורצינית. במקרים כאלו ניתן להיעזר בחברות שליחויות גדולות בעלות צי רכבים מפואר וניסיון של שנים בתחום. כדאי מאוד לעשות השוואת מחירים בתחום לפני שסוגרים עם חברת שליחויות מפני שישנה נטייה להישאר בדרך כלל בחברת השליחויות אותה אנו מכירים ואליה אנו רגילים.