צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מדוע צוות הוריקן שליחויות מהווה חברת שליחויות מובילה?

 
 
מעוניינים בשירות שליחויות ברחבי הארץ? אם כך, יש להניח שכבר עכשיו, התחלתם לסקור מספר חברות שליחויות, במטרה לבחור בחברה הטובה ביותר, שתספק לכם שירות מעולה, עם אפס תקלות. כעת, הרשו לנו להציג בפניכם את צוות הוריקן שליחויות. לא מדובר על עוד צוות רגיל שמספק שירותי שליחויות. צוות הוריקן שליחויות מהווה ללא ספק, את חברת השליחויות הטובה ביותר שתוכלו למצוא כיום בארץ! אלו מילים גדולות יחסית, אבל אם תמשיכו לקרוא, תוכלו להבין מה מבדיל אותנו בין שפע של חברות שליחויות אחרות, ולמה אנחנו נחשבים לחברת השליחויות המובילה ביותר, ומדוע כל הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים.
 

השירותים המיוחדים שלנו כוללים:

 
  • אפשרות למעקב אחרי המשלוח - אתם רוצים כמובן שהאדם שאמור לקבל את המשלוח שלכם, ידע בדיוק באיזה מצב המשלוח שלו נמצא. האם למשל החבילה כבר יצאה לדרך? האם היא בדרך? האם היא קרובה? לכן צוות הוריקן מפעיל מערכת מיוחדת, שכל מטרתה לבצע מעקב אחרי שליחויות. בצורה כזו גם אתם, וגם הלקוחות שלכם שאליהם המשלוח אמור להגיע, יוכלו לבצע את המעקב הנדרש. זה חשוב מאד לכם - כי כך אתם יכולים גם לתת שירות מעולה ללקוחות שלכם, וגם לבצע תהליכי ניטור ובקרה אחרי השירות שאנחנו מספקים לכם. לנו מבחינתנו בצוות הוריקן שליחויות אין מה להסתיר - בתור חברת שליחויות מובילה, אנו שמחים לעבוד בשקיפות מאלה מול כלל הלקוחות שלנו, ולספק להם שירות מעולה ונדיר באיכותו. הגישה למערכת היא דרך המחשב, ולא מצריכה התקנה של רכיב כלשהו. למותר לציין שאם אתם מבצעים דרכנו מספר גבוה של שליחויות, אפשר דרך המערכת גם לבצע חלוקה וסינון לפי קטגוריות שונות, כדי שתאתרו בדיוק את המידע שאתם מחפשים.

  • עבודה קבועה או חד פעמית - אנחנו אחת החברות הבודדות בארץ, בתוך המגוון הרחב של חברות שליחויות, אשר מספקת שירות הן ללקוחות קבועים, וגם ללקוחות חד פעמיים. בכך אנו נבדלים מאד, משום שחברות שליחויות רבות, טוענות כי זה לא משתלם להן להעניק שירות חד פעמי. אולם, צוות הוריקן שליחויות רואה כאמור לנגד עיניו קודם כל את טובת לקוחותיו, ולכן אנו מספקים שירות לכולם. בין אם אתם מעוניינים ליצור אתנו קשר עסקי קבוע להובלות של מזון, ובין אם מדובר על קשר חד פעמי למשלוח של כמה מסמכים משפטיים - אנחנו נהיה שם עבורכם. מובן כמובן שמי שיוצר אתנו קשר קבוע, יוכל לחתום אתנו על חוזה עבודה משתלם במיוחד.

עבודה בזמנים משתנים - בתור חברה שמבינה את החשיבות של משלוחים דחופים ואף בהולים. אנו נשמח לספק לכם שירותי שליחויות שיעמדו בסטנדרטים של הזמן המוקצב שיש לכם. אנחנו חברת שליחויות שיכולה לספק שירות גם מהיום למחר, אך חשוב מכך - אנו יכולים לספק לכם שירות מהיום להיום. זה מאפשר לכם לדעת שלא משנה עד כמה המצב בהול - יש לכם על מי לסמוך, ואנחנו תמיד שם עבורכם.
 

אנחנו מפיצים הכל עבורכם

 
מבחינתנו, צוות הוריקן לא מגביל את עצמו לאף משלוח משום סוג. אנחנו נשמח לבצע עבורכם שליחויות של מסמכים בעלי אופי משתנה (כך למשל דובר על מסמכים משפטיים, על מסמכים של בנקים, מסמכים של גורמים פרטיים, ועוד), אנחנו נשמח לבצע חלוקה של דואר באופן כללי ויש לנו גם ניסיון עשיר בכך. לצוות הוריקן, בתור חברת שליחויות מובילה, יש גם את היכולת ספק שירותי משלוח של מזון - וכך מסעדות רבות יכולות להציע שירותי משלוחים ללקוחותיהן. אתם מוזמנים כמובן לפנות אלינו בטלפון 03-7306666, או להשאיר פרטיכם באתר, ואנו נסייע לכם במהירות.