צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מאמרים

 
 

שליחויות מהיום להיום

 
מה הבהלה? צוות הוריקן מבצע עבורכם שליחויות מהיום להיום
 

חברת שליחויות מהירה

 
למרות התפתחות הטכנולוגה וכן העליה ברמת השירות אשר אנו זוכים לקבל מדואר ישראל עדין שירותי שליחים הם שירות חשוב ואף מהותי אצל חברות רבות אשר נזקקות לשרות העברת חבילות ומסרים רבים באופן מיידי וללא מעבר של ידיים רבות עד שהחבילה תגיעה ליעדה. חברות אלה לרוב מוסרות חבילות בעלות חשיבות רבה או בעלות ערך כספי רב ועל כן אינן מסתפקות בשרות הדואר הרגיל.
 

איך בוחרים חברת שליחויות מתאימה?

 
רבים מלקוחותינו, שואלים איך ניתן לדעת מהי חברת השליחויות המתאימה ביותר עבורם?, על פי אילו פרמטרים עליהם לבדוק אם חברת השליחויות אותה הם בחרו היא המתאימה ביותר עבורם? באופן כללי, יש לומר כי ישנן מספר רב של חברות המבצעות שליחויות בישראל, חלקן מספקות שירותם ברמה גבוהה ומספקת וחלקן חברות אשר לא עונות סדרך כלל על צפיותיהם של לקוחותיה.
 

אמנת השירות של הוריקן שליחויות

 
כחברה ותיקה המספקת שירותי שליחויות ומשלוחים למגוון רחב של לקוחות בכל הארץ, הפעילות שלנו מתבססת על מערך של ערכי יסוד מקצועיים ועל צוות עובדים אותו בחרנו בקפידה ועל פי ערכי יסוד אלו. אנו מודעים לכך שעל מנת להיות זכאים לקבל את אמון לקוחותינו ולהבטיח את המוניטין המכובד אותו צברנו לאורך השנים, נהיה חייבים להמשיך את תרבות הניהול הייחודית שלנו, המשקפת אחריות אמינות ונסיון.
 

איך בוחרים חברת שליחויות?

 
כשאתה בעל עסק ויש לך מסמכים או מוצרים חשובים להעביר – אתה חייב לבטוח בעיניים עצומות על חברת השליחויות שלך, אחרת תפסיד כסף ולקוחות. עניין טראגי לאנשי עסקים.
 

איך יודעים ששליח הוא טוב לחברת שליחויות ?

 
לאורך השנים למדנו להכיר היטב את תחום השליחויות במדינת ישראל, ודרך זה גם למדנו להכיר את השליחים ואף לאפיין את אופיו ותכונותיו של השליח האולטימטיבי, זה שכל חברת שליחויות תרצה אצלה, וזה שגם יוכל להתקדם בחברה לתפקידי ניהול אחרים, בין אם בתפקידים הקשורים ישירות לתחום השליחויות ובין אם בתפקידים מקבילים אחרים באותה חברה (שיווק, הנהלת חשבונות, שירות לקוחות וכיוצא בזה).
 

איך צוות הוריקן שליחויות הגיע למעמדה

 
אין כל ספק בקרב הציבור הישראל כי חברת הוריקן כי אחת החברות הטובים, האמינות והאיכותיות שקיימות בשוק הישראלי. עובדה זו ידועה הן בקרב המתחרות שלנו והן בקרב הלקוחות שלנו וגם של מתחרינו.
 

איך לבחור חברת שליחויות

 
שרותי שליחויות- הרגלי החיים של האנשים בעולם המפותח השתנו בצורה קיצונית בעשורים האחרונים. מעולם שבו היצור העסיק את מרבית העובדים עברנו לעולם שבו היצור נעשה על ידי מכונות מתוחכמות. זה פינה עובדים לעסוק יותר במתן שירותים. אחד התחומים בו נעשה שינוי גדול הוא שרות המשלוחים. אין היום כמעט תחום בו אין שרותי שליחויות, כמו למשל: מזון, מוצרים, חומרים.
 

אמינות- אחריות-ניסיון

 
בשלושת המילים האלו ניתן לתאר את צוות הוריקן שליחויות. ערכים אלו משקפים את פועלנו ומבטאים היטב את מה שלקוחותינו חושבים עלינו. אנו מתחייבים לספק שירות אמין ואחראי לכל לקוח אשר עמו אנו מתקשרים, לא נתפשר על ערכים אלו בידיעה כי הם אלו שהביאו אותנו לאורך השנים למקום אליו הגענו וכי הם הפנים של החברה שלנו.
 

איך מוצאים חברת שליחויות

 
מדינת ישראל הינה מדינה מערבית ומודרנית לכל דבר ועניין, לעובדה זו משמעויות רבות . מהבחינה הכלכלית לאמירה זו השלכות ברורות, מדינת ישראל היא מדינה בעלת כלכלה חזקה ומפותחת הבא לידי ביטוי בתחומים רבים כמו היי טק, יהלומים, מסחר וכו'. לחברות העסקיות ישנם נגזרות רבות מעבר לידע לטכנולוגיה ולמוסר העבודה אשר גורמות להן להצליח ולהתקדם.
 

אתר אינטרנט חדש לצוות הוריקן שליחויות

 
צוות הוריקן שליחויות , השיקו אתר אינטרנט חדש. באתר האינטרנט של "הוריקן" ניתן למצוא מגוון רחב של מידע על אופי השירות ועל שירותי השליחויות שמבצעת החברה במגזר העסקי במדינת ישראל .
 

בחינת איכות בניתוח ערכי להבנת מהות חברת שליחויות

 
בבואנו לחשוב על מהות השליחות יעדיה ערכיותה והדרכים לבדיקת איכותה אנו מוצאים כי תהליך שליחות מתחיל הרבה לפני הרגע שבו מבקש הלקוח את השליחות מחברת השליחויות. דעקא כי על מנת שנוכל לייצר איכות מרבית בתחום השליחויות נדרשים אנו מבעוד מועד לבחון ולבדוק ובעיקר לבנות את חברת השליחויות באופן שתתן את המענה האיכותי המהיר והמהימן ביותר לדרישות הלקוח.
 

בחירה נכונה של חברת שליחויות

 
בחירה נכונה של חברת שליחויות הינה משמעותית מאוד עבור כל עסק שמכבד את עצמו. העברה של מסמכים וחבילות חשובים במהירות ויעילות היא צורך בסיסי שמשפיע על אופן העבודה התקין של החברה עם מוסדות וחברות שותפות. המגוון הרחב של חברות השליחויות השונות המציעות את שירותיהן עלול לבלבל ולהטעות ויש צורך בבחירה של חברה אמינה ומקצועית שמנוסה בתחום השליחויות ומבינה את המשמעויות של הדברים. בכדי למצוא חברה כזו יש לבחון כמה משתנים חשובים שיעזרו לנו להחליט בבחירתה. חשוב לציין כי הפרמטרים הללו נכונים עבור כל חברה שנרצה לבחון ויש להשוות על פיהם את שירותי החברות השונות הקיימות.
 

דרושים שליחים

 
שליחים טובים דרושים לנו בכל עת. אנו לא מקלים ראש בבחירת השליח שלנו. שליח של החברה שלנו הוא חלק מהצוות ולכן אין כל סיבה שנבחר שליח שלא מתאים לערכי החברה ולמטרותיה. שליח שימצא בעל תכונות אופי ויכולות המתאימות לצוות הוריקן - שליחויות, יתקבל אלינו בברכה ויהפוך לבן בית אצלנו בחברה.
 

החסכון בשירותי חברת שליחויות

 
עבודות מנהליות של משרד כרוכות במשאבים רבים. ריכוז המטלות באגף המזכירות והאדמיניסטרציה אמור להקל את העבודה על המעסיקים, ובאותה המידה שאותו עובד לא יצא מהמשרד על מנת להסיע את המסמכים או את השליחות ממקום למקום, כך יש צורך בביזור נוסף של המטלות במשרד ובשכלול הכלים העומדים לרשות העובדים על מנת להקל עליהם את העבודה. העקרון העומד מנגד העיניים הוא חיסכון בזמן ובמשאבים נוספים, ולכן מצטרפים לשיקול זה כל הכרוך בניקיון המשרד, בתחזוקה, בשמירה ובאבטחה שלו וגם שליחויות.
 

חברת שליחויות – הדרך שלך להיראות הכי מקצועי שיש

 
כשאתם מפקידים דברים יקרי ערך בידי שליחים (אחרת לא היית טורחים לשלוח אותם כלל), אתם ודאי מעוניינים לדעת שזה נעשה על הדרך הטובה ביותר – באחריות, באמינות ובבטיחות רבה ככל שניתן – כמובן לצד מהירות הביצוע. כשאתם מזמינים מוצר חדש באמצעות מוקדים טלפוניים, משלוחי זרי פרחים, הפצות של מתנות עובדים או מוצרים שונים
 

תנאי שימוש באתר האינטרנט

 
השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאים המפורטים להלן, אנא קרא בעיון את תנאי השימוש לאתר האינטרנט
 

בחירת חברת שליחויות

 
כיום, בניגוד לעבר, השימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית אינו נחשב כפריווילגיה הניתנת רק לשימוש רק בידיהם של חברות ותאגידי ענק. ואכן, השנים הביאו גם את החברות והעסקים הקטנים להבנה הפשוטה שזמן, איכות ושירות שווים כסף. כיום כלל שוק העבודה הישראלי ואף העולמי פועל ככלל אצבע על בסיס "זמן שווה כסף", תוך הכרה מלאה בכך שאין מדובר בסיסמא ריקה מתוכן- אלא להפך.
 

תרשים משלוח

 
הסבר קל פשוט על תהליך הזמנת משלוח דרך אתר האינטרנט של צוות הוריקן שליחויות
 

חברת שליחויות או שליח פרטי - מה עדיף

 
כל בעל עסק נזקק בשלב מסוים לשליח שיעבוד מטעמו – זה שיעשה הפצה ללקוחות, שיעשה את הסידורים היום – יומיים במקום כולם, שיעביר מסמכים ודברים אחרים מטעמו למשרד אחר או ליעד נוסף. המטלות השונות שמשרד שליחויות יכול להשלים לאותו משרד או עסק, ובכך לחסוך למעשה את הזמן שבו יש לעשות את אותן השליחויות. ומה כשלא מדובר בעסק? גם כאשר השליחויות נעשות עבור אדם פרטי, ישנו מקום לשקול שירות של חברת שליחויות, ישנן יתרונות מיוחדות לגוף של חברת שליחויות להבדיל מאלו של שליח פרטי, וישנם גם חסרונות.
 

חברת שליחויות יתרונות יחודיים

 
נכון, אפשר לנהל משרד באופן עצמאי: לשלוח את המזכירה לעשות את כל הסידורים בבוקר: בנק, דואר, העברות של כל מיני מסמכים מהמשרד אל משרדים אחרים, חתימות על חוזים והעברה של חוזים משפטיים כאלו ואחרים. מצד שני, אפשר להשאיר את המזכירה שתעשה את עבודתה, ולהיעזר בחברת שליחויות שאמונה להיות הזרוע הארוכה של המשרד: זו שעושה את כל התפקידים הללו ואפילו תפקידים יחודיים, כמו למשל בלדרות (העברות כספים תוך שמירה בנשק), החתמות על חוזים בשליחות כפולה, שליחויות למשאות כבדים ועוד. כל זאת, כשזה מתנהל על פי לוח זמנים מתוכנן מראש.
 

חברת שליחויות לשיפור העסק

 
עסק מחפש את הדרכים להשתפר כל הזמן, בין אם בתוך השירותים הפנימיים של הארגון, או בין אם בשיתוף בשירותים החיצוניים לחברה. ישנם אמנם שירותים שניתן לוותר עליהם או להוסיף כדי לתרום לאיכות החיים של העובדים בארגון כמו למשל הטבות וקופונים לאוכל ולמסעדות בזמן העבודה, מימון רכבים על חשבון העבודה או סבסודים למיניהם. מצד שני, כשמדובר בשליחויות, זה שירות שלא ניתן לוותר עליו.
 

חברת שליחויות צמודה

 
חברת השליחויות היא לא רק ספק אלא חלק אינטגרלי מהחברה, אז איך בוחרים את החברה האמינה ביותר? חברת שליחויות טובה מייעלת את העבודה וחוסכת לחברת כסף, זמן וכוח אדם .איך מוצאים חברת שליחויות אמינה שאפשר לעבוד מולה באופן שותף ולטווח ארוך? חברת השליחויות היא זרועה נוספת של החברה. אומנם הפירמה היא לקוח של חברת השליחויות, אך בלעדיה לרוב היא לא יכולה לתפקד. חברת שליחויות מקצועית שמבצעת את העבודה ללא תקלות וביעלות, יכולה לא רק לחסוך בזמן אלא גם בכסף של החברה.
 

למה בכלל לבחור בחברת שליחויות

 
אנו מחלקים את הצרכנים בישראל בתחום השליחויות לשלושה. אלה שצורכים שירותי שליחויות כי הם צריכים וחייבים. אלה שלא צריכים שום שירות של שליחויות ואין גם שום סיבה שיזדקקו לחברה כזו, כל עוד גודל החברה, היקף וסוג פעילותה לא ישתנה בעתיד, ויש את האחרונים והם אלה שזקוקים נואשות לשירותי שליחים, אך עם זאת כלל לא מודעים לצורך זה או שלא מבינים את היתרונות האדירים שגלומים בשירותים אלו.
 

למה בכלל צריך חברת שליחויות

 
לא כולם זקוקים לחברת שליחויות, ומסתדרים עם שליח פרטי של החברה, לכל היותר. כיום כששליחויות הוא עסק שמצטייר על פני ארגון רחב, השימוש בשירותים אלו הפך לתכוף ולמבוקש מאוד, ועדיין אנשים רבים אינם מבינים את התועלת שבסיועה של חברת שליחויות. ניתן לומר ששליחויות הן שירות לכל דבר ועניין, ובכך למעשה מספקים את הנוחות ואת היתרון שבשמירה על לוח זמנים דינאמי, ולא מתעכבים על כל משימה ומשימה, משום שיש כבר מי שיבצע את העבודה הזו. חברת שליחויות מצוידת בכלים הנחוצים ובשירותים המועילים.
 

בחירת חברה לשליחויות

 
השליח הוא ידו הארוכה של השולח. עליו להיות, ממש כמו שליח בימי הביניים, שליח מקצועי ויעיל, לעמוד בקריטריונים ולעשות את כל המשימות המוטלות בזמן ובבהילות שנקבעו מראש. לרשותו של השליח חייבים לעמוד הכלים שהוא מבטיח כדי לבצע את המשימה, והוא יכול להעביר זאת גם לשליח אחר, ובלבד שהמבצע יושלם בזמן. מה קורה כששולחים חוזה סודי וצריכים להשיבו עם חתימה?
 

חברת שליחויות – הדרך שלך להיראות הכי מקצועי שיש

 
הזמנת מוצרים או שירותים באמצעות האינטרנט מתאפשרת פעמים רבות תודות למשתפי פעולה מקצועיים כמו מובילים או חברות שליחויות. אין שירות זה מושלם ללא הדובדבן שבקצפת – לחיצת כפתור במרחב הוירטואלי יכולה להביא את המוצר ישירות אל סף דלת ביתכם. במידה ששירות השליחויות כבר כלול בתוך הרכישה של המוצר
 

למה להשתמש בחברת שליחויות ולא בדואר ?

 
בכל רגע נתון כמעט ובעיקר בשעות היום, ניתן למצוא על פני הכבישים שליחים אשר נעים ממקום למקום ומבצעים את עבודתם נאמנה עבור אדם או גורם מסוים שמעוניין להעביר מסמכים, מפתחות, פרחים, מתנות, שיקים או כל חפץ או דבר-מה אחר. נכון, ניתן היה להשתמש גם בשירותי הדואר שהם מהירים יחסית – ישנם שירותים אשר ניתן להשלים מהיום להיום.
 

מדדים לבחירת חברת שליחויות

 
מחפש חברת שליחויות אבל לא יודע מאיפה להתחיל ? עם כל כך הרבה חברות שליחויות בכל הארץ אינך יכול לומר שאין מספיק אלטרנטיבות , ומאידך אינך יכול לומר שכל האלטרנטיבות מקצועיות מספיק.
 

עמידה בזמנים של חברת שליחויות

 
שליחויות זה המון דברים, המושג משלב בו את ערך הנאמנות וערכים רבים הקשורים לשירותי ויחסים בין הלקוח לחברת השליחויות שלו. אך עם זאת אנחנו מצאנו לנכון לקדש את מושג העמידה בזמנים. עמידה בזמנים זה ערך קדוש עבורנו, דבר שמהווה ספא קיומנו!, איזה ערך מוסף יש לנו עבור הלקוח שלנו אם לא נקדש את העמידה בזמנים?, אצלנו כל העובדים יודעים כי השעון יד מכתיב את קצב העבודה שלו.
 

הוריקן חברת שליחויות לשיפור העסק

 
כיום כל איש עסקים או אפילו אדם פרטי אינו צריך לצאת מהמשרד או מעסקו על מנת לשלוח חומר. חומר רב שבעבר היה נשלח בדואר כיום ניתן לשליחה במייל וכעבור שניות אחדות מגיע ליעדו. למרות זאת, כיום, עדיין ישנם דברים שחייבים לשלוח באופן ידני או באמצעות חברת שליחויות. שליחויות משפטיות נפוצות ביותר. על מנת לחסוך זמן רב קיימות חברות שליחויות המבצעות עבודות אלו עבורכם.
 

בחירת חברה לשליחויות

 
העברה של משלוח מכל סוג היא תהליך שדורש בדיקה מקיפה לפני כן. נכון, בדרך כלל הזמנת השליחות נעשית מתוך לחץ ורצון להשלים את המשימה כמה שיותר מהר, מה שמונע מן המזמין לערוך סקר שיווקי מטרים לנושא, אולם זה משאיר פתח להתעניינות מקיפה עבור עסק או כל אחד אחר שצפוי להשתמש בשירותים אלו באופן תדיר במקרה הצורך.
 

פתיחת חברת שליחויות

 
כמעט כל אדם יכול להחליט שהוא פותח חברת שליחויות לחברות דרושים בהייטק, לרכוש אופנוע או כלי רכב אחר ולהפוך את עצמו למוביל שלכם לכל חלקי הארץ. אך האם הייתם מפקידים בידי אדם שאינכם מכירים את חפציכם האישיים גם אם הוא היה מציע את המחיר הזול ביותר? אם עניתם על שאלה זו בחיוב אז כדאי שתקראו את השורות הבאות.
 

שליח פרטי או חברת שליחויות?

 
חברות רבות עושות שימוש בשירותי שליחויות ולרוב כאשר חברה מרוצה משליח או מחברת השליחויות, היא נשארת נאמנה כצרכנית. מה הסיבה? שימוש בשירות זה מתבצע לעיתים קרובות עם חומר רגיש או סודי ולכן יש חשיבות גבוהה לבניית אמון בין הלקוח לנותן השירות. שימוש בשליחים אינה רלוונטים רק לחברות, אלא גם לבתי משפט ומוסדות ממשלתיים, כמו גם לאזרחים פרטיים שמעוניינים בדואר מהיר ואמין.
 

שליחות פרטית או חברת שליחויות – כיצד תדעו במה לבחור?

 
חבילות, מסמכים סודיים ואף כספים, הם רק חלק מקבוצת החומרים שדורשים ביטחון בהעברתם למקום היעד. עסקים רבים עושים שימוש בשירותי שליחויות הן אישים והן בחברת שליחויות, זאת מלבד שירותי הדואר המסורתי. כיצד תדעו איזה שירות עדיף? על כך במאמר הבא.
 

שליחים מחירים

 
שימוש בשירותי שליחויות שמציעות חברות השליחויות השונות הוא דבר הצובר תאוצה גדולה ורבה עם התפתחות העולם העסקי וכניסתן של חברות רבות המציעות את השירותים. אלה כוללות בין היתר אפשרויות משלוח לכל מקום ומכל מקום והעברת פריטים קלים כמו מכתבים, מסמכים, דואר, חוזים ועוד וכמו כן כבודה מסיבית יותר כמו חבילות ומוצרים שונים. השירות שנותנת חברת השליחויות אמור להתבצע במינימום זמן וביעילות כך שנוכל להמשיך בעבודתנו בזמן שהמסמכים הדחופים יגיעו ליעדם בזמן המהיר ביותר. השירותים יכולים להתבצע באופן קבוע על ידי מנוי לחברת שליחויות שתבצע את השירות באופן יומיומי או אחת לתקופה קבועה ולחלופין באופן חד פעמי ובעת הצורך בלבד.
 

חברת משלוחים

 
כל אחד מאיתנו יודע כי עסק טוב ודינאמי הוא עסק המסוגל לתקשר עם הגורמים הסובבים אותו בצורה מהירה וקלה. נכון, כיום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת רוב העבודה המשרדית והעברת המסמכים החשובים נעשית באמצעות המחשב, הרשת הפנים משרדית ורשת האינטרנט. כיום אם רוצים להעביר מסמך במהירות יעילות וביטחון ניתן להשתמש במכשיר הפקס, או בדואר האלקטרוני. אולם עסק אינו בנוי אך ורק ממסמכים.
 

זריזות אצל שליחים

 
הזמנת השליחות נשען רבות על מרכיב הזריזות בעבודתם של השליחים. זה למעשה מה שיכול לעשות את ההבדל בשירות בין חברת שליחויות אחת למשנה. כאשר חברת שליחויות מעוניינת להצטייר בשוק כחברה שיש לה שירות שבא לקראת הלקוח
 

שליחויות משפטיות

 
שליחויות משפטיות הינו תחום בשליחויות, אולי התחום החשוב ביותר. כאשר ברצונכם לשכור חברת שליחויות אשר תבצע שליחויות עבורכם ותעביר מידע כזה או אחר בשמכם אל הרשויות, משרדי הממשלה, בתי המשפט ובתי הדין הרבניים ברחבי הארץ. אין ספק כי עסק זה הוא נושא רגיש מאד במיוחד כאשר חברת השליחויות נדרשת לייצג אתכם,
 

שליחויות בתל אביב

 
כפי שכולם יודעים צוות הוריקן ממוקמים ברחוב לה גרדיה בעיר תל אביב. מרכז העשייה שלנו הוא בתל אביב וזאת על אף שאנחנו מספקים שירותי שליחויות לכל העסקים בכל רחבי הארץ ולא רק בעיר תל אביב. תל אביב מאופיינת בפקקים רבים, רחובות צרים ונהגים עצבניים מאוד, כל זה מקנה יתרון רב לשליחים שלנו אשר מסוגלים באמצעות הקטנוע עליהם הם רוכבים, לבצע את עבודת נאמנה ולספק את המשלוח במקצועיות ויעילות רבה.
 

על חברות שליחויות בת"א

 
חברת שליחויות מקצועית היא חברה שעומדת בתנאי תחרות השוק ומצליחה לייצר שירות שהולך ומקדם את פני העתיד הן במהות השירותים הניתנים במסגרת החברה, והן מבחינת היקף העבודה. יש האומרים שגם מבחינת המחירים – מה שנכון בעיקר בסביבה תחרותית כמו סביבת השליחויות בתל אביב.
 

חברות שליחויות

 
בעבר הלא רחוק שימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית היה נחשב לפריווילגיה של חברות הענק בשוק, היום כבר לא כך הדבר.
 

שירות שליחויות - מהן ומה יכולותיו

 
השליחות נועדה להעביר מסמכים, חפצים, חבילות ומסרים ממקום אחד לשני. תפקיד השליח הוא בין התפקידים העתיקים ביותר בעולם האנושי, וכיום ניתן להשיג שירות כזה בתשלום, כשיש לו ערך מוסף. למרות שכיום ישנן דרכים מאובטחות נוספות להעברת המסרים מאשר יוני דואר, דוורים ושליחים, עדיין שירותי שליחויות הם שירותים נדרשים ונפוצים בין עסקים רבים בעיקר, רשויות ממשלתיות, מקומיות או עירוניות וגם בין אנשים פרטיים. כל חברת שליחויות מסוגלת על פי משאביה להפעיל שירותים שונים שהיא מציעה ללקוחות בתשלום, כשאותם שירותים תורמים לתפקוד יעיל של המשק.
 

שירות שליחויות

 
שירות שליחויות הינה מילה קדומה אשר משמעותה היא לבצע משהו עבור מישהו אחר, בדרך כלל אותו שליח נבחר מיני רבים על מנת לבצע עבודת קודש. ובדיוק כך אנו מתייחסים את ה-שליחויות שלנו. אנו רואים בעצמנו השליחים שלכם, ללא פשרות ובמקצועיות חסרת תקדים, תפקידנו להעביר את מה שברצונכם שנעביר, בזמן הכי קצר ובדרך הכי מהירה, ויעילה שאפשר. אנו מתחייבים לבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, וכל זאת אך ורק בשבילכם.
 

שליחויות בארץ

 
מחפשים חברת שליחויות בארץ? מעוניינים לעבוד עם חברת שליחויות אשר תספק לכם שירותי שליחויות מקצה לקצה בכל רחבי מדינת ישראל? הוריקן זו החברה בשבילכם! שליחויות בארץ זה צוות הוריקן! שליחויות בתל אביב, ראשון לציון, הרצליה, פתח תקוה, איפה שתרצו למסור את המשלוח אנחנו נהיה שם בשבילכם ראשונים. המוניטין והוותק שלנו ממצבים אותנו במקום הראשון מבין חברות השליחויות במדינת ישראל.
 

מהו שירות שליחויות

 
נתחיל עם הגדרת מושגים בסיסיים:
שליחות – פעולת שליחת משלוח כלשהו בין בני אדם. בעבר היו אלו שליחי המלך אשר עשו את השליחויות.
משלוח – זהו מוצר כלשהו (מסמך, מעטפה, כסף) אשר מועבר ממקום מסוים ליעד ספציפי.
שליח – אותו אדם אשר תפקידו הוא העברת המשלוח הנ"ל – ביצוע השליחות תוך שהוא עצמו, באופן פיזי, נע מהשולח לנשלח.
 

שליחויות בפתח תקווה

 
העיר פתח תקווה המכונה אם המושבות הינה אחת הערים הותיקות ביותר במדינת ישראל. מדובר בעיר הממוקמת במקום אסטרטגי ונמצאת בין האזור של רמת גן לבין אזור השרון. פתח תקווה מתפקדת כעיר רב גוונית אשר כוללת בתוכה הן אזורים תעשיים והן מוסדות חינוך ותרבות כגון: קולנוע ותאטרון, פארקים וגני משחקים עבור ילדים.
 

שליחויות בראשון לציון

 
ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה בישראל ומספר התושבים בה רק עולה, עקב כך ישנם הרבה אנשים המבקשים לעשות שירותי משלוחים בתוך העיר או מחוצה לה. צוות הוריקן פועל ממשרדו בתל אביב אך הוא מספק שירותי שליחויות לכל הערים בישראל, ה שליחים שלנו מכירים את רחובות העיר ויודעים כיצד להגיע במהירות ממקום למקום.
 

שירותי שליחים לארגונים

 
מנהלים בכל דרגות הניהול בעסק עובדים סביב השעון ימים כלילות על מנת לשמר לקוחות בכל חודש או רבעון, על מנת ליצור רעיונות חדשים לפתרונות ללקוחות שלהם, כדי ליצור תבנית עסקית טובה יותר להם וללקוחות. המשותף לכולם בדרך כלל זה שהלקוח הוא מעל לכול ובכלל זה נדרשת השמירה על המקצועיות של הארגון.
 

שירותי שליחויות קבועים

 
אתם יודעים שזמן שווה כסף, וחלוקת עבודה נכונה יכולה להוסיף המון לרווחים ולהתנהלות התקינה של חברה ובכלל. עשיית רווחים במינימום זמן גוררת העברת הפעולות הבירוקרטיות לעוזרים שלכם, ואלו מטפלים בעניין, רצוי שבאופן שיטתי. כשזה דורש יציאה מהמשרד, אפילו אם זה סבב קבוע של דואר, ואפילו אם זה נעשה רק פעם בשבוע. העבודה השוטפת חייבת להמשיך ואולי אף לגדול בבוא הזמן. על – כן הפתרון המועדף המצוי לביצוע מטלות חוץ- משרדיות הוא כמובן שירות שליחויות, אשר עמידה בזמנים ערך עליון עבורה.
 

שירותי שליחויות מתקדמים לעסקים

 
מי שמבקש להעביר דבר מה ממקום א' ל-ב' באופן מיידי, שולח בדרך כלל שליחות על פי רמת המיידיות שהוא זקוק להעברת דבר זה – ובהתאם לשיקולי תקציב. יש כמה דרכים לשלוח מוצר מסוים למקום אחר – הראשונה היא באמצעות דואר ישראל, השניה היא באמצעות מוניות, השלישית היא שירות שליחים. חברת הדואר אינה פועלת בכל שעה – ומוגבלת בשעות פעילות מסוימות.
 

שירותי שליחויות לחברות הייטק

 
תחום ההיי טק הינו מענפי העבודה הגדולים והרווחיים בארץ, ומתוך כך גם אחד מהתחרותיים ביותר בשוק. על כן, חברה המבקשת לרכוש מוניטין מוצלח בקרב לקוחותיה ושותפיה העסקיים מחוייבת להקפיד על איכות, מהירות וזמינות ללא כל פשרות. כך, מהוות חברות השליחויות נכס יקר בכל הנוגע לנאמר מעלה, שכן שבאפשרותן ליצור את הרושם והנראות הרצויה עבור חברת ההיי טק אותן הן משרתות.
 

שליחויות פרטיות

 
לא אחת בחיינו אנו נקלעים למצב בו עלינו להעביר חבילה או מכתב חשוב ודחוף מאוד ומסיבה כלשהי- או שאין לכם זמן פנוי או שמסיבה אחרת אנו מעדיפים לא למסור את החבילה בעצמינו , במקרה זה אנו מתקלים בדילמה הגיונית ושוקלים לעומק את צעדינו.
 

שליחויות לעורכי דין – מהיר ואחראי

 
בין עורכי דין מועברת אינפורמציה רבה, אולם בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, כאן האינפורמציה שמועברת באמצעות שליחים אינה יכולה לראות דרך אחרת בדרך כלל, משום שמדובר בחוזים שצריך שייחתמו על גבי המקור – ולעתים קרובות מדובר על סבב של חתימות שנעשה באמצעות שליחות. עורך דין עצמאי או שכיר עובדים ימים כלילות, במיוחד כשבית המשפט עצמו ו"מערכת הצדק" עובדים סביב לשעון.
 

שליחויות ברמת גן

 
רמת גן היא עיר בה ישנו מספר גדול של עסקים אך היא ידועה בעיקר בשל בורסת היהלומים הנמצאת בה. בשל קרבתה לתל אביב הפכה רמת גן ליעד מבוקש לרכישת דירות ולהקמת עסק ועם כל תושב חדש שנכנס לעיר עולה גם מספר השליחויות הנעשות אל ומחוץ לעיר.
 

מחירון שליחויות

 
מחפשים מחירון שליחויות? הגעתם אל המקום הנכון! הוריקן שליחויות הינה אחת מחברות השליחויות הותיקות והמובילות בישראל! חברת השליחויות שלנו מספקת שירותי שליחויות למגוון של חברות עסקיות במשק הישראלי. בין אם אתם מחפשים חברת שליחויות בתל אביב ובין אם שליחויות בראשון לציון, או שליחויות בבורסה אנחנו בהוריקן נספק לכם את שירותי השליחויות להם אתם זקוקים.
 

משרד שליחויות

 
בעידן בו אנו חיים, בו כל דבר צריך להיות מהיר וזמין, משרדי השליחויות הפכו שכיחים ורצויים עד מאוד. אם בעבר חבילה או מסמך מקורי חשוב הגיעו לנמען בדואר רשום לאחר כמה ימים, הרי שכיום אין זמן להשתאות ולהמתין, והמשלוחים נעשים מהרגע להרגע.
 

מעקב אחר משלוח

 
חברות רבות מציעות משלוחים של המוצרים שלהן אל בית הלקוח, דבר הוא נוח ומשתלם לכל חברה אך לעיתים משאיר את הלקוח באפילה. רוב חברות המשלוחים נותנים זמן מוערך שבו יגיע המשלוח ודבר זה גורם ללקוח לשבת מול השעון, לחכות ולתהות, כמו שמחכים לאדם שטס ולא עשה ביטוח נסיעות לחו"ל
 

שליחויות נתניה

 
מחפשים חברות שליחויות בנתניה? צוות הוריקן שליחויות מציעה לכם שירותי שליחויות יעילים ומקצועיים באזור נתניה. צוות הוריקן שליחויות הינה חברת השליחויות המובילה באזור גוש דן ובארץ כולו. שירותי השליחויות שלנו מתאימים לכל העסקים בישראל ובמיוחד לענפים מובחרים כגון: עורכי דין, רואי חשבון, חברות הייטק, מרפאות חברות מוסדיות ועוד.
 

שליחויות בכל הארץ

 
ישנו מספר רב של חברת המבצעות שירותי שליחויות בארץ ברמות שירות שונות. בשירות שליחויות שיכול לעיתים להיות קריטי ביותר חשוב לבחור בחברת שליחויות אמינה בעלת תודעת שירות גבוהה, המדרבנת את שליחיה לעבוד במרץ בכדי להביא את המשלוחים ליעדם ביעילות ובמהירות האפשרית. שליחויות בארץ נעות ממשלוחים קטנים כגון טפסים הנעשה על גבי קטנועים, ועד למשלוחים גדולים של חבילות למרחקים גדולים יותר.
 

כיצד נזהה חברת שליחויות טובה?

 
שירות שליחויות מעולה ניתן לזהות לפי מספר קריטריונים: ראשית לפי כמות כלי ההובלה וצי הרכבים שברשותה. חשוב שחברת השליחויות תחזיק צי כל הובלה רחב בכדי שהמשלוחים יגיעו בזמן. שנית, על פי התפוצה ושטח החלוקה. ישנן חברות שעודות רק בשטח מסוים וכל חריגה מתחום החלוקה הגיאוגרפי שלהן יגרור תשלום נוסף. מומלץ לעבוד עם חברות אשר מספקות שרות שליחויות למגוון רחב ביותר של אזורים. בנוסף, ישנו הגורם של יחסי האנוש. רצוי לבדוק תחילה מה הרמה האישית של השליחים בחברה ולו מפני שהם מהווים חלק מן העסק שלך בעיני הלקוח. שליחים גסי רוח שאינם נוהגים בסבר פנים יפות או באדיבות עלולים לפגוע במוניטין של העסק שלך. כמו כן, חשוב לתת משקל גם למחירון השליחויות שהחברה מציעה. יש לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים. כמובן שחשוב לקחת בחשבון שעדיף לשלם מעט יותר עבור שירות איכותי, מאשר לחסוך כמה שקלים ולסבול משירות גרוע שעלול להסב נזק לעסק בטווח הארוך.
 

חברת שליחויות הוריקן

 
הוריקן הא חברת שליחויות הנהנת מכל היתרונות המפורטים לעיל. הוריקן מספקת שירות שליחויות בכל רחבי הארץ, ובעלת וותק ומוניטין מעולים הממקמים אותה בראש רשימת חברות השליחויות האיכותיות בארץ. בחברת הוריקן מעסיקים את מיטב השליחים בארץ העוברים סינון מוקפד. בהוריקן איכות השירות היא ערך ראשון במעלה ושליחי החברה המתוגמלים היטב יבצעו את המשימה במהירות ובמסירות.
 

שליחויות בחולון

 
העיר חולון הינה עיר מרכזית השוכנת בסמוך לתל אביב. זוהי עיר שוקקת חיים המלאה בפעילויות חינוכיות, תרבותיות ועסקיות. ישנם עסקים רבים הנמצאים באיזור זה וצורכים עבודה הן מאיזור חולון והן מאיזורים צפוניים או דרומיים יותר. לצורך כך יש צורך במשרד שליחויות אשר נותן מענה לצרכים של פיזור חבילות או איסוף צ'קים
 

שליחויות בהרצליה

 
הרצליה עברה בשנים האחרונות מהפך גדול, מהפך שמיצב אותה כעיר העסקים של ישראל. אזור התעשיה אליו עברו חברות פרטיות רבות באמצע שנות ה-90, הפך לשם דבר, חברות רבות העבירו את משרדיהם להרצליה וזאת כחלק מתהליך המיתוג והקרבה לאזור העסקים הנחשק. גם משרדים קטנים יותר כגון משרדי רואי חשבון, משרדי עורכי דין ורופאים מיקמו את משרדיהם בהרצליה וסיפקו שירותים לתושבי המקום וחברות היושבות בעיר.
 

שירותי שליחויות לעסקים

 
צרכי הלקוחות הם בעלי הכוח הרב משפיע על אופיין של החברות ולא להיפך. חברות בנושאים שונים צומחות על בסיס כורך המציאות וביקוש הקהל – היות שהיכן שהקהל נמצא – שם נמצא גם הכסף. ישנם שירותי שליחויות מסוגים שונים, וביניהם ישנן גם שליחויות לעסקים. כשמדובר בעסקים, מדובר לרוב בהליכים שחוזרים על עצמם, בין אם אלו הליכים משפטיים, תשלומים למוסדות ו"סידורים" שונים כמו העברת מסמכים מסווגים או שליחויות כפולות לחתימה על הסכמים. בחירת חברת שליחויות קבועה יכולה לסייע בחסכון במשאבים שונים.
 

שירות שליחויות קבוע

 
המשפט "זמן שווה כסף" הוא מוטו דיי נפוץ בחברות והעסקים בימינו. המרוץ האינסופי אחר עשיית רווחים מקסימאליים במינימום זמן מביא אותנו לידי התמוטטות וחוסר זמן במטלות זוטרות כגון העברת מכתבים ומשלוחים קטנים שדורשים יציאה מהמשרד. קיימות חברות שיש להן סבב דואר קבוע פעם ביום או מס' פעמים בשבוע, העברה של מכתבים, חשבוניות ומסמכים שונים שמהווים חלק בלתי נפרד מהעבודה השוטפת. בכדי למלא מטלות כאלה לא מעטות החברות ששוכרות שירותי שליחויות קבועים.
 

שליחות דחופה

 
אפשר היה לחשוב שבעידן האינטרנט והטכנולוגיה כבר לא נצטרך לשלוח מכתבים ומסמכים שונים באופן ידני. השימוש בדואר אלקטרוני הופך לנפוץ יותר ויותר והתקשורת בין בתי עסק ומוסדות הולכת ונעשית אלקטרונית יותר. ועם זאת, עדיין נדרשת העברת מסמכים ממשיים וידניים ממקום למקום, בעיקר כאלה בעלי חשיבות ורגישות גבוהות. במקרים כאלה אפשר להשתמש בדואר ישראל שהינו שירות אמין ברוב המקרים אך מה עושים כשצריכים שליחות דחופה ומיידית שתגיע מהר ככל הניתן ליעדה? הפתרון הטוב ביותר למקרים כאלה הינו שימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית ואמינה. חבילות, מסמכים ומעטפות חתומות מבתי עסק ואל בתי משפט, מוסדות ממשלה ולקוחות פרטיים – חברת השליחויות תבצע עבורכם את המסירה במיומנות ובמהירות האפשרית.
 

אמינות בשליחות

 
רגישותם של המסמכים המופקדים בידי השליח יכולה להיות גבוהה וחשיבותם רבה. לכן יש צורך בחברת שליחויות אמינה ומקצועית שליה ניתן לסמוך בעיניים עצומות. לחברות גדולות יש בדרך כלל חברת שליחויות מוכרת העומדת בקשר רציף עם החברה ומספקת את שירותי השליחויות שלה באופן שוטף. במקרה ואין לכם כזו כדאי להתייעץ עם מכרים מהתחום ולברר בדבר הניסיון שלהם במקרי שליחות דחופה ובדבר מידת שביעות הרצון שלהם מהשירות הניתן על ידי החברה. על פי רוב כדאי להשתמש בחברת שליחויות בעלת שם ומוניטין שתוצאותיה בתחום מוכרות ולא להסתמך על שליח פרטי או חברה שאינה מוכרת בתחום ועלולה ליצור בעיות אמון ומקצועיות.
 

משלוח מהיר

 
מעבר לאמינות, הדבר החשוב ביותר שאמורה לספק חברת השליחויות הוא שליחות מהירה. לעיתים נזקקת החברה למשלוח דחוף של מסמך שיחרוץ גורלות והגעתו ליעד במהירות המירבית יכול להיות יתרון עצום לצדדים המעורבים בעניין ולכן צריכה חברת שליחויות מקצועית לדעת ולספק שירות מהיר ככל הניתן. נגישות בשעות שונות ואיזורי פריסה נרחבים בארץ וכן התמצאות של השליחים בדרכי ההגעה המהירות ביותר אל היעד יביאו לתוצאה הרצויה מבחינת הלקוח.
 

שליחויות מחירים

 
לחברת שליחויות האפשרות להעביר בשבילך פריטים ממקום אחד למקום אחר במינימום זמן, ובמקומך. בין אם באופן חד – פעמי או קבוע, למשלוח גדול או קטן, משלוח בתוך העיר או בין- עירוני, שירותי החתמה של מסמכים ועוד.
 

שליחויות מהירות

 
בעלי עסקים ומקצועות רבים זקוקים לסיוע של שליחויות מהירות ממקום למקום כדי להמשיך ולקיים את פעילותו התקינה של עסק. בין אם מדובר בחברה גדולה או תאגיד או עוסק מורשה, ישנן שליחויות קבועות או ארעיות ששולחות משלוחים אל כל אזורי הארץ. חברות שליחויות מודעות לצרכים של הלקוחות ומשתמשות במיטב המשאבים שלהן על מנת לקיים את רצונם של הלקוחות בדרך הטובה ביותר שקיימת מולם. מערך שליחויות מתקדם הינו תנאי מקדים לשירות יעיל לשליחויות בכלל ולשליחויות מהירות בפרט כשחייבת להיות זמינות של שליחים בזמן אמת כדי לענות על הצרכים. על כן בחירת חברת שליחויות יכולה להיות הרת גורל בשליחות שבה יש רק שחור או לבן: המשלוח חייב להגיע ועכשיו.
 

שליחויות לכל הארץ

 
תחום השליחויות הוא נרחב מאוד ויש בו לא מעט שחקנים. לכן, עבור מי שצריכים לבחור חברת שליחויות מדבור במשימה קשה במיוחד. בעיקר אם אתם זקוקים לחברה שתעשה שליחויות בכל הארץ. אז מה צריך לבדוק ולבחון בטרם בוחרים חברת שליחויות לכל הארץ? הנה כמה עצות..
 

שליחויות ברחובות

 
רחובות היא אמנם לא העיר הגדולה בישראל, אך עדיין מכילה כמות רבה של תושבים – למעלה ממאה אלף, הממקמים את העיר במקום ה 14 בארץ מבחינת גודלה. העיר נמצאת בסמיכות לערים כגון נס ציונה, יבנה ואשדוד ועל כן תושבי העיר מקבלים שירותים מערים סמוכות אלה ולהפך.
 

שירות משלוחים מהיר

 
אתה תבחר לאן – ואנחנו כבר שם! החברה המובילה בתחום המשלוחים - מאז 1985. צוות הוריקן - שליחויות מתמחה באספקת שירותי דיוור, הפצה והובלות קלות

לבתי עסק ולמגזר הפרטי בגוש דן וסביבתו ולכל חלקי הארץ. בנוסף לנו שירות דיוור ישיר לעסקים.
 

משרדי שליחויות

 
מספר רב של עסקים בישראל כבר בחרו בצוות הוריקן לחברת השליחויות שלהם, החברה קיימת כבר 21 שנה כאשר טכנולוגיה מתקדמת הופכת את מקצוע השליחויות למשהו אחר, יכולת בקרה על המשלוח On Line כאשר במרכז הבקרה יש מעקב צמוד אחר כל פריט ומאפשר לך כלקוח לדעת היכן נמצא המשלוח בכל רגע נתון, מרגע האיסוף ועד הרגע בו אושרה מסירת החבילה כמו גם תכנון מסודר של מסלול המסירה כך שהמשלוח יתבצע ביעילות.
 

חברת שליחויות בכל הארץ

 
מספר חברות השליחויות בשוק הישראלי הוא גדול מאוד, דבר המקשה על הבחירה בחברה ספציפית אשר נחשבת למקצועית מספיק ואשר מבצעת את עבודתה נאמנה ומבלי לפשל.
 

שליחות והפצה

 
כשאתם מתקשרים להזמנת שליחות, אתם מצפים למובן מאליו: שליח שיקיים את המשלוח בזמן, ושיעשה זאת ללא טעויות. כמו- כן, אתם לבטח מעוניינים לשלם בזול יחסית על השירות, שכן זה אינו שירות חד פעמי; כל יום ישנה שליחות נוספת, ולעתים גם הפצה מיוחדת לא למקום אחד, אלא למספר מקומות בו זמנית. אז איך מוצאים חברת שליחויות שעומדת על איכות השירות ללקוח תוך שמירת כללי האתיקה הרצויים (אי פתיחת המשלוח או שליחה של המשלוח בזמן ללא עיכובים ואי הבנות)?
 

שליחות של כמה מימדים

 
מימד הזמן הוא המימד החשוב ביותר כמעט. אם לכל אחד היה זמן כרצונו בעולם, סביר להניח שהיה עושה את השליחות הזו בזמנו הפנוי. מצד שני, קחו למשל את הדוגמה של הפצה למספר בתי עסק בו זמנית או אפילו שליחות שבגינה מישהו יאלץ לעזוב לרגע את עבודתו ולהפקיד את זמנו בידי התחבורה בכבישים (ומי יודע אם מחכה לו חניה בחזרתו). כשמדובר בהפצת מסמכים משפטיים, מדובר דרך כלל בשליחים קבועים ומיומנים שכבר מכירים בדיוק את מסלול ההפצה שלהם, על כן לא רק שיעשו זאת בזמן, אלא ימלאו את מטלתם בשלמותה: פתיחת תיקים בבית משפט, צילום תיקים משפטיים, החתמת מסמכים בבית משפט ועוד – אלו הם חלק ממגוון התפקידים שיש בהפצות משפטיות.
 

איך למצוא את חברת השליחויות המתאימה?

 
אם עוד אין לכם חברת שליחויות קבועה שתערוך בעבורכם שליחויות בארץ, חשוב שתבדקו כמה פרטים בטרם בחירתכם: האם חברת השליחויות פועלת זמן רב? האם היא מונה צי של רכבים ושליחים? מהו הביטוח המוצע לכם? האם השליחות הזו פעילה ברחבי הארץ כולה ועונה לצרכים שלכם? רצוי לבדוק מי מעסיקה שליחים קבועים ומנוסים, שהם אשר ימשיכו את עבודתכם נאמנה.
 

שליחות דברי דואר

 
רוב הדברים שנשלחים נשלחים דרך הדואר, גם אם לא מדובר במסמך מסווג כל אחד רוצה שהמכתב שהוא שולח בדואר יגיע בזמן, לא ייהרס ויקבל את הטיפול הטוב ביותר. חברת המספקת שירותי שליחויות טובים מעבירה כל דבר דואר כאילו היה דבר יקר ערך ודואגת לעשות את מירב המאמצים על מנת שאותו מכתב יגיע בשלום.
 

שליחות בהולה

 
שירותי שליחויות הם אחד בכלים הנחוצים ביותר לפעילותו השוטפת של תאגיד, ארגון או בית עסק כלשהו. חברות גדולות וקטנות כאחד משתמשות בשירותים שמציעות חברות השליחויות השונות בכדי להעביר מסמכים, חבילות ומוצרים שונים וכן לשירותי הרשמה וכדומה. חברת שליחויות טובה ומקצועית יכולה לעיתים לעשות את ההבדל בין ההצלחה והאופן של ביצוע עסקה מסויימת או תקשורת עם לקוח חשוב בזכות דיוור מהיר ויעיל של מסמכים חשובים. במקרים בהם דרושה שליחות בהולה חשוב שנדע כי יש לנו על מי לסמוך ושהשליחים המיומנים של החברה יבצעו את המלאכה בזריזות האפשרית תוך שמירה על סיווג ואמינות.
 

שליחויות מיוחדות

 
על מנת שהשליחות תתבצע על הצד הטוב ביותר ו"לא להרוג את השליח", חשוב לבחור חברת שליחויות שיש לה את האחריות ואת היכולת לבצע את המשימה, כל משימה שהוסכם עליה מראש, לפי לוח הזמנים ועל פי הספר. כאשר מחפשים חברת שליחויות – ובמיוחד דרך אתרי האינטרנט השונים, עלולים להתקל במבחר גדול מדי של חברות שליחויות שמציעות את אותו השירות כביכול.
 

שליחויות מורכבות

 
העולם המודרני הינו עולם שהפך לכפר גלובלי כאשר לא רק המדינות קשורות אחת לשנייה באמצעות קשרים עיסקיים וקשרים חברתיים אלה גם בתי עסק וחברות רבות עובדות באופן מסונכרן ונמצאות בקשרים צמודים ואינטנסיביים מדי יום. בכדי לבצע את הקשרים בין החברות בצורה המקצועית והיעילה, חשוב לספק שירותי שליחויות בין החברות בצורה מהירה ככל האפשר.
 

שליחויות לשיפור העסק

 
עסקים רבים מתנהלים מדי יום, כאשר כל אחד מהם מצווה לייעל את התנהלותו, שכן מדובר בעידן תחרותי, לכל חברה ישנו מתחרה, וכדי להיות הטובים ביותר, הניהול חייב לבוא לידי ביטוי בעסק, וזה יורד מדרגת המנהל אל דרגת המזכירה אשר היא עוזרת למנהל שמעליה – אשת ימינוׁ שדואגת להפעמת הדם בארגון. כאשר נדרשת פעולה של העברת מסמך למשל ממקום למקום, לא היא תצא את מפתן המשרד ותניח לו לכרוע תחת כובד המטלות המצטברות, אלא תשלח שליח – ובדרך כלל זה יהיה שליח חיצוני, משום שזה יותר כלכלי לשלם בעבור יציאות בודדות לשטח מאשר שליח קבוע.
 

שליחויות לרואי חשבון

 
בארץ קיים מספר גבוהה של חברות שליחויות, כאשר שני התחומים בהם קיים הצורך הגדול ביותר לשליחויות הינם, ראיית חשבון ועריכת דין.
 

שליחויות לעורך דין

 
במידה ויש צורך בהעברת מסמכים משרדיים ממקום למקום ואין לחברה שליח פרטי משלה, יש להשתמש בשירותי שליחויות של חברת שליחויות קרובה. לחברות שליחויות ישנם שירותים שונים לשליחות משרדית או פרטית, כשהשליחויות העסקיות הן הנתח העסיסי של שליחויות. שליחויות עסקיות מתחלקות לשליחויות רגילות, שליחויות בתוך או מחוץ לעיר, שליחויות בהולות ועוד. ככל שהשירות מצריך יותר משאבים הוא יותר יקר. היות וכיום ישנן המון חברות שליחויות בכל פיסת דרך בארץ שלנו והתחרות רבה, בחירת חברת שליחויות חייבת להסתמך פחות על המחיר ויותר על השירות.
 

שליחויות לסוכנויות ביטוח

 
מדוע יש צורך בשליחויות לצרכי סוכנויות הביטוח? משרתו של סוכן ביטוח גדושה בעבודה מבוקר ועד ליל, וזו דורשת, מלבד קשר ישיר עם הלקוח הפשוט, גם קשר רציף ויעיל עם חברות הביטוח. קשר זה מתבסס פעמים רבות על חברת שליחויות, אשר צריכה לבצע עבודתה נאמנה ע"מ להבטיח את פרטיות המשלוח והעברתו המהירה ליעד.
 

שליחויות למשרדי הייטק

 
שליחות, כשמה כן היא, הינה משימה אשר ניתנה לאדם אחר ועליו לבצע אותה באופן המושלם. אדם אשר מבצע שליחות הינו אדם אשר הגיע לבצע מטרה מסויימת ועליו לעשות זאת באופן הטוב ביותר ללא פשרות בינו לבן עצמו או בינו לבין החברה אותה הוא מבצע את השליחות. בשליחות על אדם להעביר דבר מסויים ממקום אחד אל מקום אחד
 

שליחויות לבתי עסק

 
כאשר אתה בעל עסק שנדרש לשלוח מערכת שלמה של מכתבים ללקוחותייך, האינטרנט לא תמיד מהווה התשובה המיידית לכל בעיה. פעמים רבות עלייך לשלוח חבילות עם מידע חסוי או אפילו מסמכים אשר צריכים להיות נאמנים למקור ועותק סרוק שלהם פשוט לא מספיק עבורך.
 

שליחויות לבת-ים

 
בשנים האחרונות העיר בת ים נמצאת בתנופת בנייה והתחדשות. תנופה זו מביאה לגידול במספר התושבים, ועקב כך גם לגידול במספר בתי העסק בעיר. לכך מתווספים עסקים פורחים קיימים, דוגמת בתי המלון השוכנים לאורך רצועת החוף של העיר. סיבה נוספת לצמיחה של העיר היא קרבה של כחמש וחצי ק"מ לעיר תל אביב. סיבות אלו מביאות לצורך הולך וגובר בחברת שליחויות גדולה ואמינה, שתוכל להציע מגוון של שירותים עבור הלקוחות החפצים בכך. לשם כך אנחנו ממליצים על חברת "הוריקן שליחויות".
 

שליחויות ל- Airport City

 
נמל התעופה הוא המקום המתוייר ביותר בארץ מדי יום, כיוון שהוא נמל התעופה המרכזי שבמדינת ישראל. מגיעים אליו אנשים מכל חלקי הארץ כדי לטוס אל מעבר לגבולות המדינה, וזאת לאחר שנסעו מספר שעות מן הבית, מצאו חניה והגיעו כמעט אל דוכני הבידוק. אולם, חלק עלולים להזכר בפריט קריטי מסוים שלא ארזו או לקחו עימם לטיסה, ונדרש סיוע של גורם חיצוני שיביא את אותו פריט. חברת שליחויות שמבצעת את השירות הזה לשדה התעופה יכולה להיות חברת מוניות שמתמחרת את השליחות על פי תעריך של הלוך – חזור בדרך כלל, או של חברת שליחויות מנוסה בתחום.
 

שליחויות השוואת מחיר

 
הרמס (מרקוריוס) היה שליח האלים במיתולוגיה היוונית. הוא היה מצויד בכנפיים שהובילו אותו לכל מקום. בזמנו, לא הייתה תחרות על תפקידו, משום שהייתה לו ייחודיות טכנולוגית משמעותית שניצל אותה למשימות השונות. השוני בין "אז" ל"היום" – מלבד הנקודה המעט דמיונית הזו של כנפיים לאל, הוא שישנה תחרות עצומה בתחום, שבו ישנו מרוץ שליחים מטורף תרתי משמע – גם בכבישים וגם מבחינה עסקית. נישת השליחויות היא תחום נצרך תמיד, אולם בשוק קמות בכל יום חברות שליחים אשר מנסות להתחרות בעמיתותיהן בשטחים משותפים.
 

שליחויות בראש העין

 
בעידן טכנולוגי כמו היום לכל אחד יש מכשיר סלולארי לא משנה של איזו חברה , ואפשר ללכת לכל מקום בארץ ולהיות זמין במכשיר הנייד ולדבר עם האנשים הקרובים לך אפילו שאתה רחוק. יש כאלה המקבלים מכשיר טלפון מהעבודה דבר הגורם להם להיות משועבדים אליה ,ואילו אחרים רוכשים את הטלפון בעצמם ושייכים לסקטור הפרטי.
 

שליחויות בעולם העסקים

 
עם ההתרחבות של עולם העסקים המתועש במרכזי הערים ולצידו תפיחתה של תרבות הבילוי והפנאי גדלו גם הביקושים לשירות שליחויות לצרכים שונים. מתוך הביקוש העצום קמו להן חברות שליחויות מקצועיות שמטרתן לספק את הצורך הגדול בדיוור של מסמכים ומוצרים שונים הן למגזר העסקי והן לזה הפרטי. חברות שליחויות רצינית נמדדת בזמינות שלה וביכולתה לספק שירות אמין בכל זמן ובכל מקום. היא תכלול צי של קטנועים ורכבים וכמובן נהגים ושליחים מיומנים שידעו להגיע לכל מקום שיידרש ולהעביר את השליחות לייעדה בצורה המהירה והבטוחה ביותר. לצד משימות כמו משלוחי אוכל ומוצרי פנאי היא תדע לספק דיוור של מסמכים חשובים וחבילות מעולם העסקים.
 

שליחויות במובן הערכי

 
אנו עוסקים בתחום השליחויות, את זה מן הסתם כבר למדתם עלינו. חשוב לנו להדגיש את זאת ואנחנו לא מתביישים בזה, אנו שליחים שלכם, אמונים על ידכם לכל משימה אותה תבקשו מאיתנו לבצע.
 

שליחויות בלוד

 
ישנן חברות רבות שפרוסות ברחבי הארץ וסניפיה מרוחקים מהסניף הראשי ולפעמים צריך להעביר חומרים מסוימים באמצעות שליחות.

משרדים גדולים מעבירים דברים חשובים בשליחות דחופה ומעדיפים לוותר על שירותי הדואר הרגיל ולהשתמש בשליח שיבוא לאסוף את הפריט ויביא אותו ליעדו כמה שיותר מהר ובבטחה.
 

שליחויות בכל הדרגות

 
משרדים ובתי עסק רבים תלויים במידה ניכרת בטיב השירות ובאיכות השירות אותו הם מקבלים מחברת השליחויות איתה הם עובדים. אין כמעט עסק שלא זקוק מדי פעם לחברת שליחויות שתעביר חומר קריטי ממקום למקום כמו ממשרד אחד למשרד אחר הוא חבילת מסמכים חשובים ללקוח שממתין להם בכדי לסגור עסקה. טיב השירות ומהירות השירות מהווים הרבה פעמים גורם ומדד מכריע לפיו נמדדת חברת שליחויות טובה.
 

שליחויות בישראל

 
תחרות גדולה בענף השליחויות גורמת למחירים מצחיקים ונמוכים, תחרות שבאה על חשבון משכורתם של השליחים. ענף השליחויות הוא ענף מפותח בארץ ובעולם, אם כי אינו תמיד נותן תמורה הולמת לשליחים שזהו משלח ידם היום- יומי. כיום כל אחד יכול לפתוח עסק לשליחויות ולהעניק מענה לצרכים של עסקים קטנים כגדולים עם שירות שליחויות תוך שמירה על המוניטין של חברת השליחויות. בישראל קיימות חברות שליחויות שעושות שליחויות במובן הערכי, שיש בהן ערך נעלה, כאשר רמות הסטנדרט לעבודה משתנות מחברה זו ואחרת.
 

שליחויות בטווח קצר

 
שירותי השליחויות הינם שירותים מקצועים ומהירים אשר מתחייבים לספק את המשלוח ליעד בצורה הטובה ביותר. צוות השליחים אשר מועסקים בחרות שליחויות הינו צוות מקצועי ומנוסה אשר עושה את עבודתו נאמנה. לאחר קבלת ההזמנה, השליח יוצא עם הטוסטוס למקום המוען ואוסף את המשלוח. לאחר האיסוף של המשלוח השולח יוצא ליעד הבא, מקום המצאו של הנמען.
 

שליחויות בגבעתיים

 
גבעתיים הינה עיר מרכזית השוכנת בסמוך לעיר תל אביב. בגלל קרבתה הרבה, גבעתיים הינה עיר שוקקת חיים ותעשייה. גבעתיים הוכרזה כעיר בשנת 1959 ומאז האוכלוסייה בה גדלה והתרחבה וכן פעילויות העיר הלכו והתרחבו. הוקמו תיאטראות,בריכה קניון, אצטדיון כדורגל גדול וכן רחובותיו הצרים והקסומים היוו קרקע נפלאה לבתי קפה קסומים ומסעדות קטנות אך איכותיות.
 

שליחויות באיירפורט סיטי

 
צוות הוריקן פעילה במתחם איירפורט סיטי מיום הקמתו ומשרתת עשרות לקוחות ברמת זמינות גבוה תוך מתן שרות יעיל ובמחירים נוחים ללקוח.
 

שליחויות במרכז

 
חברות שליחויות מטבע הדברים מפזרות את סניפיהם באופן שיחלשו על אזורים שונים לשליחויות בארץ. חלק הארי של סוכנויות השליחויות מרוכז במרכז הארץ, בשל צפיפות המשרדים שבגוש דן ובכלל בעלי העסקים. אזור המרכז כולל את גוש דן אולם יכול להתפרש גם לכיוון ירושלים ומרכז הארץ, שכן בבירת הארץ ישנו ביקוש גם למשלוחים מכל הסוגים: הפצת מסמכים משפטיים, שליחות קבועה או חד פעמית, אקספרס או שליחות רגילה.
 

שליחויות – שירותים ללא תחליף

 
שירותיה של חברת שליחויות מונה תפקידים שוני שכבר לא ניתן לוותר עליהם – השליחות פותרת את העובדים מלבזבז זמן בעצמם לטובת אותן משימות, הלקוחות לא צריכים לחכות, החוזה יכול להיחתם בזמן, ומשימות שונות יוצאות אל האור ומקיימות את הצרכים השוטפים של המשרד – דוגמת שליחת דואר, העברת כסף במשאית מאובטחת, תשלומים לבנק הדואר ועוד.
 

שליחויות – מה הדרך המהירה?

 
אתם נזכרים בדבר מה שעליכם לאסוף מסניף הדואר ואין סיכוי שתתפנו לכך ביום בהיר אחד? אתם מחפשים שירות קבוע של חברת שליחויות במשרדכם, ומנסים לאתר את השירות המהיר והטוב ביותר? אתם מצטיינים בלהיות ראשונים בהכול בעסקים, וגם ברשימות התפוצה ועכשיו אתם רוצים לטפס למעלה ברמת היעילות במשרד?
 

שליחויות – כי העסק שלכם יתקתק כמו שעון

 
כיום אומרים כי עסק ללא אתר באינטרנט לא יכול להצליח, זה נכון, אומנם אתר באינטרנט זה לא הדבר היחיד שעסק צריך על מנת להצליח. עסק, כדי שיצליח, צריך גם שליחויות. שליחויות יכולות להיות כל דבר, ממסך קטן ועד קופסא של מספר קילוגרמים, אבל בכול אופן, תהיה שליחות לפחות כמה פעמים בחודש, שליחות זו חוסכת לכם זמן, וזמן כידוע, הוא כסף.
 

שליחויות – יעילות מעל לכל

 
כשמשתמשים בשירותים של חברת שליחויות, חשוב מאוד שחברת השליחויות תקיים את החוזה אחד לאחד ותעמוד מאחורי כל מילה שהתחייבה אליה. זו הסיבה, שאותו אדם או ארגון שכרו את שירותיה של חברת השליחויות. העברת מסמכים, תצהירים, חוזים ושליחויות כפולות, שרטוטים וארגזים, ואפילו פרחים או עוגה, אלו הן סוגי שליחויות שונים שחייבים להתחשב בהן בזמן ההזמנה, ובכך לייעל אותה. כך חברת השליחויות מתכוננת עם הציוד המתאים, עם הצוות לאותן המשימות.
 

שליחויות - סיווג דחיפויות

 
ישנם מסרים אשר אילו לא עברו בזמן, חסרונם עלול להיות קריטי למקבל המשלוח. בחברת שליחויות ניתן להבחין במספר סוגי דחיפויות – מה שמשחק לא רק לטובת חברת השליחות שיכולה לתעדף את השירות בבהילות המתאימה, אלא משחק גם לטובת מי שמזמין את השליחות. שליחות בהולה תעלה בהתאם במחיר יקר יותר, ואילו שליחות שנקראת שליחות רגילה תעלה בגובה סטנדרט השליחויות הנהוג.
 

שליחויות - מה היתרון בחברה מקצועית

 
ההתלבטות של כיצד לשלח חבילות ומוצרים או כיצד לאסוף שיקים או למסור אותם לספקים, עומד בפני כמעט כל עסק קטן או גדול ובפני עצמאים שפועלים פרטנית מן הבית. מצד אחד, השימוש בחברת שליחויות מקצועית הוא דבר שכרוך לעיתים בתשלום גבוה יותר ומתודה בירוקרטית של הזמנת משלוח דרך מוקד טלפוני מסודר, דבר שיכול לקחת זמן וגם טרחה. אך מה האלטרנטיבות?
 

שליחויות - מאפיינים ומגזרים

 
שליחות נוצרה מתוך הצורך של גורם מכל סוג לשלוח דבר מה באמצעות אדם או כלי רכב אחר, לכן אפשר למיין את סוגי השליחויות למספר סוגים, תחומים, מאפיינים ומגזרים שאותם היא תשרת. השליחויות משרתות את המגזר העסקי אולם גם במגזר הפרטי יש לא מעט ביקוש בתחום – משליחות לפרחים ושוקולדים, דרך שליחויות של מסירת חפצים או העברת מסמכים שונים. בשליחויות בעולם העסקים – מדובר על מסירת דברי דואר מקוריים וחשובים כמו מסמכים לחתימה ושליחות כפולה.
 

שליחויות - חלק אינטגראלי מהעסק שלכם

 
שליחויות תמיד היו שירות חשוב והכרחי בכל תקופה לאורך ההיסטוריה האנושית. בעבר ערכו בני האדם מרוץ שליחים על מנת להעביר ביעילות מסרים או חבילות על פני מרחקים ארוכים ובזמן קצר. גם בעולם העסקים של ימינו אין אנו יכולים להתפשר על שירותי השליחויות שלנו. עולם העסקים עובד בקצב מהיר ואסור להישאר מאחור. אנו זקוקים תמיד למשלוח של חבילה או מסמך ממקום למקום, ואין באפשרותנו לעצור את העבודה השוטפת בעסק בשביל זה או להקצות משאבי כוח אדם עבור המשימה החשובה הזאת. לכן הכרחי עבורנו להשתמש בשירותי שליחויות איכותיים.
 

שליחויות - ביקוש בענפי המשק

 
כשחברה מסוימת מעוניינת לשלוח את "זרועה הארוכה" כדי להגיעה ללקוח או לקולגה או לכל נמען אחר, ולקחת שליחות מסוימת או למסור אותה, נעזרים באדם שעושה את זה באופן ממוקד – זה התפקיד שלו והעבודה שלו אינה מופרעת בשל כך, נהפוך הוא – זוהי העבודה שלו. חברות רבות נעזרות במיקור חוץ של חברת שליחויות.
 

פתרונות מתקדמים ואיכותיים

 
מוקד קבלת הזמנות מרכזי עדכני ON-LINE , המרכז את כל ההזמנות בחברה אל תוך יחידת מחשב מרכזית המעבירה מיידית את המטלות אל השליחים בטכנולוגית WAP ומחזירה חיוויים ודיווחים בזמן אמת, אלו מאפשרים מעקב מדוייק,יעיל ואמין וביצוע משלוחים במהירות האופטימלית (עמידה בזמנים ערכך עליון)
 

חוכמת מנהל

 
חוכמתו העסקית של מנהל נבון היא ביכולתו למקסם את היעילות והאפקטיביות של עובדיו. ללמד עובד את דקויות המקצוע, את אופי החברה, שאיפותיה ומסורתה לוקח זמן רב. זמן זה דורש הרבה אנרגיה ומשאבים.
 

וותק וניסיון כיתרון רב

 
וותק ונסיון בעולם השליחויות במדינת ישראל זה יתרון מאוד גדול שיש להבליט אותו וחובה להיות גאים בו. צוות הוריקן שליחויות היא אחת החברות הותיקות ובעלות הנסיון הגדול ביותר בתחום השליחויות במדינת ישראל. הדבר מהווה יתרון אדיר בהשוואה למתחרותיה ולכן אנו זכאים וחייבים לנפנף בזה.
 

מהירות ואמינות בתחום השליחויות

 
מתי אנו משתמשים בשירותים של חברת שליחויות? כאשר מדובר בפריט חשוב מאוד שאנו זקוקים שיגיע ליעדו בצורה המהירה ביותר ובאופן הבטיחותי והאמין ביותר שיש. למשל, מקרים בהם יש צורך בחתימה על חוזים, במקרים של מסמכים משפטיים חשובים או סחורות רגישות, או במקרים בהם יש חשיבות למהירות כמו השתתפות במכרזים וכיוצא בזאת. שימוש בחברת שליחויות מבטיח מהירות מקסימאלית ואמינות.
 

שליחות בעולם העסקים

 
עולם העסקים הוא דינאמי. אין כיום חברה שהיא ללא תחרות או שיש לה עומס של תעסוקה על הכתפיים, ולכן רצוי שיעמדו לרשותה מספר נותני שירותים מקצועיים שיעזרו להניע את העסק באופן שוטף ויעיל. הסידורים השוטפים מדי יום בעסקים הם רבים, ואינם מתאימים פעמים רבות להיות מנת יומה של המזכירה – שלה יש ממילא תפקיד שוטף במשרד עצמו. אז מה עושים? מבזרים סמכויות,
 

מדריך שליחויות

 
כל עסק זקוק לחברת שליחויות על מנת לבצע את העבודה היומיומית שלו. ישנם עסקים הרבים שפרנסתם תלויה באופן קריטי ביכולת שלהם לשנע סחורות, חבילות מסמכים למרחקים קצרים או ארוכים ותוך זמן קצר ביותר. לצורך כך, עסקים רבים משתמשים בשירותים של חברת שליחויות, אולם ישנם הרבה מאוד חברות שליחויות בשוק, ולא תמיד יודעים מה ההבדלים בניהן, ואיזו חברת שליחויות מתאימה לי ביותר.
 

יתרון השליחויות על פני דואר רגיל

 
ענף השליחויות בארץ הוא ענף נרחב ומלא עבודה. בימינו כמעט כל בית עסק זה או אחר זקוק להעברה של מסמכים, מכתבים או צ'קים בין לקוחות. אלו ועוד הרבה מהווים רק חלק קטן של עסקי השליחויות. בגדול ישנם 3 סוגים של אנשים כאשר זה נוגע לשליחויות: משתמשים בשירות, לא משתמשים וגם לא ישתמשו (וגם אין צורך) ואז יש את הסוג השלישי שהוא אלו שלא משתמשים כי אינם יודעים כמה זה יכול להועיל להם.
 

הפצת מסמכים משפטיים

 
חברת שליחויות עוסקת בנושאים רבים ואף מפיצה המון המון מסמכים משפטיים אשר הגישה אליהם חסויה. אין ספק שמסמכים משפטיים אלה והפצתם הינם עניין של חיים או מוות עבור אנשים מסויימים והדאגה והטיפול במסמכים אלו צריכים להיות דיסקרטיים וחסויים ככל האפשר. כאשר אנו מדברים על מסמכים משפטיים הם יכולים להיות כל דבר אשר קיים ערך משפטי עבור אותו מסמך או יש להעביר אותו לגורם משפטי מוסמך כזה או אחר.
 

הפצת מסמכים

 
בימינו נעשה שימוש רב בשירותי חברות השליחויות השונים שמהווים כלי עזר משמעותי הן במגזר העסקי והן עבור לקוחות פרטיים. המגזר העסקי הוא זה העושה שימוש נרחב ויומיומי בשירותי הדיוור ונזקק לשליחויות מהירות וזמינות בכדי להעביר מסמכים וחבילות חשובים. במקרים דחופים הדבר אף קריטי ויש צורך בהגעת דבר הדואר במהירות האפשרית ליעדו, כמו חתימת חוזים עסקיים שונים, מסירות והגשות לבית משפט, תצהירים שונים ועוד. גם הפצת מסמכים דחופים הנועדו לאזהרה כמו מסמכי טאבו, רישומי חברות וענייני הוצאה לפועל מוצאים פתרון תך שימוש בשירותיהן של חברות השליחויות השונות. מלבד העברת דברי דואר קלים ודיוור מסמכים מספקת חברת השליחויות אפשרות להעברת חבילות כבדות ומטענים שונים.
 

הכי מהיר שיש

 
שרותי שליחויות משמש חברות, עסקים קטנים, משרדים ממשלתיים, בתי משפט ועוד. כיום חברת שליחויות מעניקה מגוון פתרונות מהירים להעברת מידע או מוצר ממקום למקום ובכך חוסכת בזמן, חוסכת בכסף ותורמת ליעילות הפעילות השוטפת. אם אתם מחפשים שרות שליחויות טוב, מומלץ לוודא איזון בין מהירות, זמינות, טווח נסיעה ופתרון בעיות. שרות הדואר לא תמיד יעיל כאשר רוצים להעביר מידע רגיש ולכן חשוב מאוד למי שעוסק בהעברת מסמכים באופן קבוע.
 

הזמנת שליחות בהתראה קצרה

 
תחום השליחויות הוא עולם תחרותי וכיום אין זה מספיק לספק שירות אמין ובטוח יש חשיבות גבוהה למהירות השירות בנוסף לאיכות. חברות רבות עושות שימוש בחברות שליחויות כדי להעביר מוצרים ממקום למקום או כדי לספק מוצרים ללקוחות, אך כאשר יש עיכובים בהזמנות הדבר פוגע בתדמית ואמינות של חברת השליחות. כיום ניתן לבחור בשירות שמתחייב לשירות זריז מהיום למחר, וניתן גם לדאוג לאחסון המוצר ללילה אם יש צורך.
 

הזמנת משלוחים באינטרנט

 
העולם היום הוא עולם וירטואלי ובתור כזה יש לנו את יתרון הנוחות שמציע האינטרנט. בעולם בו הכול נעשה דרך המחשב החל מקניית מוצרים ועד חיפוש ספקים אין למעשה סיבה לצאת מהבית. אחד מהדברים אותם ניתן לעשות דרך האינטרנט הוא להזמין חברת שליחויות שתספק לנו הכל החל מהזמנות אוכל ועד למשלוחי דואר ללא צורך לצאת מהפיג'מה.
 

דיוור ישיר לעסקים

 
הוריקן הינה חברת דיוור ושליחויות המתמחה במגזר העסקי ומספקת שירותי דיוור ושליחויות למאות חברות בכל רחבי גוש דן. שירותי הדיוור שלנו מיועדים לכל מטרה ועניין. השליחים שלנו נעים בכל רחבי גוש דן, ולא רק על הצירים העיקריים. מבין לקוחותינו, מספר רב של חברות היי טק, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, גופים מוסדיים, ציבוריים ואחרים. אנו מספקים שירותי: דיוור ישיר לעסקים, שליחויות בתחום הרפואה, שליחויות למשרד רואה חשבון ועוד.
 

מקצועיות לאורך כל הדרך

 
המערך הלוגיסטי של החברה מונה צוות של מעל ל 100 עובדים בניהם שליחים ונהגים מקצועיים הערוכים למתן שירות מהיר אדיב ויעיל.
 

צריכים לשלוח חבילה? מדריך לבחירת חברת שליחויות

 
ברוב המקרים כשאנחנו צריכים לשלוח חבילה אנחנו משתמשים בשירותי הדואר, אבל שיטה זאת היא לא תמיד הדרך הכי יעילה. רובנו חווינו בעבר מקרים בהם חבילה הלכה לאיבוד או הגיע ליעד שלה באיחור משמעותי, לכן אם מדובר בחבילה רגישה שמהירות ההגעה חשובה ואי אפשר לקחת סיכונים מומלץ לבחור חברת שליחויות.
 

שליחים קבועים לחברות

 
כיום, בעולם מהיר העובד על פי זמנים חשוב לבצע את העבודה בצורה המהירה והטובה ביותר. חברות רבות עובדות באמצעות שיתופי פעולה מגוונים עם בתי עסק בתחומים שונים. לעיתים במהלך יום עבודה יש צורך בהעברת מסמכים וציוד ממשרד אחד למשרד אחר. מאחר ועובדי המשרד עסוקים בעבודה שוטפת הקשורה לתפקיד אין באפשרותם להתפנות להעברת הפריטים שמצריכה יציאה מהמשרד.
 

מרוץ שליחים

 
כיום קיימות ופועלות עשרות חברות שליחויות המעבירות משלוחים מתחומים שונים (למשל חברות שעושות שליחויות משפטיות לשם הפצת מסמכים משפטיים). השליחים פועלים במרץ על מנת להספיק לעמוד בקצב המשלוחים ולהביאם ליעד בזמן ובמהירות.
 

דואר שליחים

 
את ההתקשרות וההתכתבויות השונות בין בתי עסק בוחרים רבים לנהל באמצעים השונים שאינם מצרכים יציאה מהמשרד או מהבית. פקס, אי מייל ושיחות וידאו הופכים לפתרונות שמשמשים לכך באופן יעיל. אך מה עושים במקרים בהם אין תחליף ממשי למכתב רשום וכשזהו הפתרון היחידי הנדרש (חוזים לחתימה, מכתבים רשמיים וכו')? איך אפשר לשנע חבילות עם מוצרים שונים ובכל זאת להישאר במשרד ולהמשיך לעבוד? הפתרון הטוב ביותר לכך הוא דואר שליחים. חברת שליחויות טובה תוכל לספק את שירות הדיוור והמשלוח בצורה ראויה ולחסוך עבורנו זמן, שבמקרים רבים מיתרגם גם לכסף.
 

מדוורים בשבילך

 
נושא הבלדרות הוא עניין למקצוענים. במקרים רבים, בשל הרגישות והחשיבות של החומר המועבר והגעתו ליעד בשלמותו ובזמן המהיר ביותר יש לבחור בחברת שליחויות אמינה, מוכרת ומקצועית. הבחירה בחברת שליחויות כזו חוסכת את הדאגות ומאפשרת לנו להוריד מטלה אחת (או יותר, במקרים בהם הדיוור הוא משהו שנעשה באופן תדיר ולאורך יום העבודה) מסדר היום. אין תחליף לאמינות בנושא הזה ועל מנת למנוע מחומרים מסווגים להגיע לידיים הלא נכונות ולעמוד בזמנים שדורש עולם העסקים ישנה חובה לבחור בחברה שאפשר לסמוך עליה בוודאות, כזו עם ותק וניסיון במקצוע השליחויות.
 

איך בוחרים

 
בחירת חברת שליחויות אם כן עלולה להיות קריטית עבור העסק שלכם ולרושם שהוא ייצור בעיני אחרים. הזכרנו קודם את עניין הניסיון והאמינות שחייבים להימצא ועל כן כדאי לברר עם מכרים או עמיתים למקצוע בדבר ההתנסות שלהם עם חברות שונות ואת מידת שביעות הרצון שלהם מהשירות. פרמטר חשוב נוסף הוא הזמינות. חברת שליחויות טובה תגיע לכל מקום ותעמוד בלוח הזמנים שהוקצב לה על ידי הלקוח. יש מקרים בהם הנגישות היא חזות הכל וכדאי לבחון היטב את העניין. ברשת האינטרנט קיימות חברות רבות המציעות את שירותיהן. כל מה שתצטרכו לעשות הוא ללחוץ על כפתור והליח כבר בדרך אליכם.
 

הצמדת שליחים

 
כשמשרד מתפתח ומסוגל להעניק שירותים להיקף רחב יותר של לקוחות, נדרשת עבודת Back Office גדולה יותר ולפיכך להגדיל את כמות העובדים שבארגון או לפחות לייעל את התהליכים בו. כשהיקף העבודה הולך וגדל, עולה האפשרות למיקור חוץ של עובדים – ובעיקר לשליחים שישחררו את ידי העובדים ממטלות משרדיות ומשליחויות ומפנים אותם למטלות אחרות.
 

חברות שליחויות בארץ ובחול

 
בכל יום אפשר להבחין בהם – השליחים הממהרים של חברות שליחויות שנושאים את דגלן של חברות שליחויות שונות – כל אחד ליעדו ולסוג השליחות שלו, כאילו היה ידו הארוכה של מזמין השליחות. כשישנן פעולות שאינן סובלות דיחוי, בין אם זה להעביר מסמך ממקום א' למקום ב' או בין אם צריך להחתים שני צדדים על חוזה אפילו שאינם יכולים להפגש פיזית ביניהם,
 

שליחויות משפטיות - מה הן

 
לכל בעל עסק ישנם שירותים שמסייעים לו לפעול באופן זורם ותקין, ללא הפרעות ובאופן המיומן והמקצועי ביותר. ישנם תפקידים שלעיתים משתלם יותר להפוך למיקור חוץ, כדי לא לבזבז את הזמן של העובדים ולהתעסק בענייני בירוקרטיה – בעוד שניתן לחסוך גם בזמן. בתפקידים ממוקדים כמו למשל שליחויות פנימיות בתוך העסק – העברת דואר פנימי ומכתבים במשרדים גדולים או שירותים תשלומים בבנק הדואר, משלוחים של חוזים ועוד. לאורך שנים, ידוע כי נדרשת חברת שליחויות לשיפור העסק, והמחירים מתגמשים גם לקראת הלקוחות.
 

שירותי שליחויות עם אחסון הפריטים למשך הלילה

 
שירות שליחויות מעט דומה לשירות הובלות, אולם מהות עניין השליחויות הוא שהחפצים או הציוד המובל הם בדרך כלל קלים ונוחים להובלה, כמו למשל מסמכים, מפתחות, עציצים ומשלוחי פרחים, ספרים ועוד חפצים דומים.
 

הגיג על שירות השליחויות

 
אם אתם רוצים לחם טעים ועשיר ? למי תפנו ? לאופה ! אם תבקשו תרופה לכאבכם ? למי תפנו ? לרופא ! אם תבקשו לשלוח חבילה, מכתב, ארוחה מוכנה, פרחים או כל דבר אחר עליכם לפנות לכתובת המקצועית המתאימה - לחברת שליחויות.
 

חברת בלדרות

 
צוות הוריקן שליחויות הינו צוות הבלדרות הטוב, האמין והמקצועי ביותר שקיים כיום בישראל. צוות הוריקן עורך שירותי בלדרות בכל רחבי מדינת ישראל. צוות השליחים שלנו ידאג לספק את המשלוחים בזמן ואל המקום המדויק אותו נקבל ממכם. צוות השליחים שלנו מיומן על מנת להעביר את המשלוח באופן המהיר והיעיל ביותר אל יעד המקור.
 

לעשות שליחויות זה שליחויות

 
אנו מסתכלים עליהם בעודנו נוהגים מנומנמים במכונית בבוקר, בוהים בהם כאשר אנו עומדים ברמזור,מחכים שיתחלף לירוק. כשאנו יושבים במשרד הממוזג שלנו, לוגמים את המקיאטו המהביל שקנינו לפני מס' דק' בבית קפה המעוצב שליד הבניין, הם נכנסים בהורדות, מיוזעים, ומשאירים אחריהם שובל של אדרנלין ומרץ. אלו הם אנשי השליחויות.
 

שליחויות של חומרים מסווגים

 
אם הינך צריך להעביר חומר מסווג (כגון מסמך משפטי), משהו שאסור שיחשף לעיני רבים, והינך צריך להעביר אותו ביעילות, במהירות, ובזהירות יתרה- עלייך לחשוב טוב טוב את מי אתה בוחר לביצוע המשימה. חומרים מסווגים הינם יקרי ערך ואין לתת גישה אליהם לאחרים, אשר אינך סומך עליהם שיבצעו את העבודה בצורה אמינה.
 

שליחויות בתחום הרפואה

 
"העיקר הבריאות" זהו ביטוי שגור ונפוץ בפי כל אדם. נדמה כי כל ישות מסכימה עם צרוף מילים זה במאת האחוזים. השינויים וההתפתחות העצומה בתחום הרפואה בעולם הולידו תרופות שונות ומגוונות לבעיות מהן סובל האדם, מסכרת, כולסטרול וכלה בדיכאון. נדמה כי המנטרה הקיימת בתקופתנו היא שהאדם לא צריך לסבול, ולו לרגע,
 

שליחויות לרפואה

 
הצורך בשליחויות בתחום הרפואה נוצר כמענה לארגוני הבריאות בארץ, לשליחויות בתחום הרפואה תפקיד חשוב בהתנהלות המערכת הרפואית ושיפור השירות אשר ניתן לחולים.
 

שליחויות מזון בתל אביב

 
מה יותר מתסכל בהזמנת אוכל הביתה מאשר שהאוכל מגיע קר או שה שליחות מגיעה אחרי שכבר סיימתם לנשנש מה שיש במקרר מפני שלקח זמן רב למזון להגיע, לפני הזמנת משלוח הבייתה כדאי לבדוק במסעדה כמה זמן ייקח להגיע וכן האם הם מתחייבים לעמוד בזמנים, לפני תחושת הרעב תוכלו לדעת כמה זמן תוכלו לחכות..
 

שליחויות באזור הדרום

 
אזור הדרום פרוס על פני מרחב גדול ומאופיין בערים ויישובים המצויים מרחק שעות נסיעה זה מזה. על כן, רבות הן החברות והעסקים אשר סניפיהם הממוקמים במרחב הדרומי הינם מרוחקים מהסניף הראשי, מצב אשר יוצר דרישה לעיסוק בשליחויות. כך, משרדים גדולים מעדיפים לרוב להיעזר בשליחות דחופה, באמצעות שליח מהיר ואמין, על פני השימוש בשירותי דואר רגילים.
 

שליחויות בירושלים

 
ירושלים הינה עיר בירה של מדינת ישראל כאשר היא לא רק מתפקדת כזירה פוליטית של המדינה אלא גם מהווה עיר קדושה לשלוש דתות: יהדות, נצרות ואיסלם. מדובר בעיר עתיקה בעלת משמעות עמוקה ביותר עבור יהודים אשר חיים במדינת ישראל ואלה המתגוררים מחוץ לגבולותיה. מדי שנה מעיגים לירושלים תיירים רבים מכל קצוות העולם, צליינים, נזירים ורבנים על מנת להנות מיופיה מייחודי ומשמעותה ההיסטורי והדתי.
 

הצמדת שליח קבוע

 
תחום השליחויות הינו תחום מקצועי ויעל כאשר חברות שליחויות רבות מספקות את שירות השליחויות חברות או בתים פרטיים ובצורה זו הופכים כל תהליך המשלוח לקל מהיר ובטיחותי. חברות השליחויות מחזיקות בצוות אמין ומקצועי של שליחים כאשר מדובר באנשים בעלי מיומנויות הבאות: רכיבה על אופנוע עם ביטוח רכב, ידע מעמיק בכבישי הארץ,
 

משלוחים והפצת מטענים בכל רחבי הארץ

 
צוות הוריקן - שליחויות מספקת שירותים בעזרת צי כלי רכב חדיש הכולל קטנועים ורכבים מסחריים הערוכים לביצוע משלוחים, שירותי דיוור ושליחויות בכל הארץ
 

שליחות מורכבת

 
צוות הוריקן - שליחויות מתמחה במגוון שירותים יחודיים הכולל: איסוף דואר, סבבים קבועים של בנקים ודואר, הפצות עיסקיות, שירות ללקוחות פרטיים, חלוקת מעטפות ודברי דואר, הפצת מסמכים משפטיים, טיפול ברשויות, בתי משפט, מע"מ, הפצות מהיום למחר בעלות מוזלת.
 

שליחויות בהוראת קבע

 
מהי כמות או תדירות השליחויות המבוצעת בעסק שלכם בחודש? באיזה סוג שליחות אתם משתמשים בעיקר? שליחויות בהולות או רגילות? לא משנה התשובה לשאלות שהועלו כאן, תוכלו לשלם זאת בהוראת קבע לחברת השליחויות, ובכך לפטור אתכם מעוד טיפול בתשלום חודשי.
 

שליח מחירים

 
חברת המשלוחים שלנו מציעה שירותי שליחויות מסוגים רבים כגון הובלות קלות, איסוף צ'קים, סיבובי דואר, הגשה של מכרזים, הפצות, דו"חות למיניהם ועוד. השליחויות של חברתנו נעשות שנים רבות, אנו מקצוענים בתחום ובעלי מס' שליחים ורכבים גדול במיוחד. אין ספק שהשירות של השליח שווה את המחירים. חברת השליחויות נותנת שירות עירוני ובין-עירוני במינימום זמן באופן קבוע, או חד פעמי למשלוח גדול וקטן כאחד.
 

שליחות לחבילות

 
שירותי שליחויות מקצועיים הם כיום חלק אינטגרלי מצרכיה של חברה או עסק. כל ארגון הפועל בשוק חייב שתהיה לו את האפשרות להעביר ולדוור מסמכים וחבילות חשובים ממקום למקום בכדי לספק שירות או לתקשר עם לקוחות וספקים בשוק העבודה. בשל כך השימוש בחברת שליחויות מקצועית ואמינה הוא הכרחי ונחוץ. לעיתים יש צורך בסוגים שונים של משלוח – מסמך מסווג וסודי, חבילה גדולה, משלוח דחוף ובהול וכו' ולכן חשוב שחברת השליחויות תדע לספק פתרונות עבור כל אחת מהדרישות הללו ותעשה זאת לשביעות רצון הלקוח ובדרך הטובה ביותר. המקצועיות, הזמינות והאמינות של חברת השליחויות שתבצע עבורכם את השירות הן למעשה התכונות שיקבעו את טיבה.
 

שליחות רפואית

 
שליחות רפואית היא גם העניין לבצע מצווה רפואית כל שהיא. כל- שכן, מסתמן כי מי שעוסק בעסקי השליחויות וביחד עם זאת גם בשליחויות במובן הערכי – כלומר של העברת בדיקות דם, תצלומים או בדיקות מעבדה ממקום למקום (ובכלל זה גם תרומות איברים) עוסק במצווה אנושית שאין גדולה ממנה. בדרך כלל ישנם שירותי שליחויות קבועים לאותו מוסד רפואי, מסיבות שונות: הראשונה היא בשביל להבטיח כי יהיה מענה מהיר ובזמן בכל שעת צורך שתתעורר, והשניה היא ההסדר המיוחד שמול חברת השליחויות שמשתלם מבחינה כספית.
 

שליח קבוע עלות

 
שירות שליחויות הוא שירות בהזמנה אקראית, ולעתים זה נעשה זמן- מה מראש כדי להבטיח את קיומה של השליחות ובזמן. מה קורה כאשר מתעורר הצורך בשליחות קבועה, לביצוע מטלות שכורכות בדרך כלל פעילויות שבועיות או יומיות? מה המחיר של שירות כזה, ועד כמה ניתן לסמוך על השליח? עלות כל משלוח קבועה מראש ומותאמת לסוג המשלוח, אולם המחיר עשוי להשתנות כאשר הלקוח שוכר שירותים קבועים ותופס משבצת הכנסה קבועה לחברת השליחויות. על- כן חוכמת המנהל היא להזמין את השירות המנצח, ועל המחיר ניתן להתמקח אחר – כך.
 

שליחויות כשירות גלובלי

 
שליחויות קיימות זה משכבר הימים, ואינו המצאה בת ימינו – אנו: במיתולוגיה היוונית אנו יכולים לפגוש את הרמס (מרקוריוס), בנם של זאוס ומאיה שהיה שליח האלים. המרתון הספורטיבי שעל שמו נעשות ריצות למרחק של 42.5 קילומטרים נקרא על שמו של מרתון היווני, שרץ את כל המרחק הזה בכדי לבשר על ניצחון של היוונים בקרב, השליחים בסיפוריו של שייקספיר ועוד – לכל אלו היו שליחויות במובן הערכי. המקצוע התגלגל היום, כך שהוא חייב להיעשות בידי אנשים אמינים, מוסמכים ומקצועיים שיודעים את תפקידם ועושים זאת בדרך הטובה ביותר.
 

שליחויות בכל רחבי הארץ

 
כשהופכים ליותר ויותר עסוקים היום – נמצאים כל היום במשרד, עובדים בעבודה או אפילו שתיים שלוש משרות להשלמת ההכנסה, יש לימודים, משפחה – ואפילו... זמן למנוחה, איך אפשר להתפנות לדברים האלמנטאריים של החיים – שליחת מסמכים, חבילות, חפצים לכתובת אחרת? על כן חברת שליחויות משלימה את מה שחסר תוך פיתוח שירותים שונים על פי דרישות הלקוח. אם צריך שליח שילך לעשות סידורים בבנק הדואר, לקנות בולים, לעשות שליחות דו צדדית – להחתים על חוזה ועוד, הרי שיש סביב השעון תמיד מי שיעשה את זה, וזה בדיוק השירות שאתם צריכים.
 

שליחויות עם שליח קבוע

 
כאשר זקוקים ליד שתעזור בשליחת מסמכים או החתמה של חוזים באופן דו כיווני, כשמעוניינים לשלוח לאדם מסוים דבר מה שלא סובל דיחוי או באמצעות שירות שליחים כיוון שהעליתם חרס לעשות את זה במו ידכם, שירות שליחויות הוא הכתובת הנכונה להשלמת המשימה. מצד אחד, טוב שיש מישהו שנותן שירות כזה ומשלים את "הפינה החסרה", אולם הרבה יוותרו על העניין מראש משום שמדובר בגורם חיצוני, זר, ופירוש העניין יהיה להפקיד את המשימה בידיים לא מוכרות. זו הסיבה שכשעושים שליחויות של חומרים מסווגים למשל, בודקים טוב – טוב מי היא חברת השליחויות, ויש יתרון לשליח קבוע.
 

שליחויות- לא עוד ילדים על קטנוע

 
כאשר אומרים לנו שליח, אנחנו לרוב נוטים לחשוב על נער צעיר עם אופנוע קטן שנוסע ממקום למקום כדי לתת חבילות או מקסימום על חברות שליחויות בינ"ל שעושות משלוחים לחו"ל.
 

שליחויות של דברים שדורשים סודיות

 
ישנם שירותי שליחויות אשר מצריכים יחס מיוחד, ועל כן הלקוח בורר את נותן השירות באופן מוקפד. כאשר מעבירים חומרים דיסקרטיים ורגישים באמצעות שליח שלא מכירים, ישנה חרדה מסוימת ורצון לבחור של חברת השליחויות הטובה ביותר שניתן לגייס לטובת העניין – אחת שיש לה ותק וניסיון, ויכולת מקצועית לענות על הצרכים של הלקוח או להתגבר על קשיים בהעברת השליחות.
 

אריזת והובלת שליחויות

 
חברת שליחויות היא יד ימינכם כשאתם יוצאים לעבר ה"קרב" – לא רוצים להשאיר חפצים בשטח שעובר להיות שטח של אחרים, וכמובן, אתם יכולים "לתקוף" את השטח החדש עם הכלים שברשותכם על מנת לכבוש אותו ולהפוך אותו לשלכם עם מעט סיוע. לחברות הובלה רבות ישנו שירות שנמצא לחיוני עבור אנשים פרטיים ולבעלי עסקים שעוברים ממקום למקום וזקוקים לכוח עבודה שאורז את המקום שיתר יעילות ומהירות.
 

שליחויות של דברים שדורשים סודיות

 
ישנם שירותי שליחויות אשר מצריכים יחס מיוחד, ועל כן הלקוח בורר את נותן השירות באופן מוקפד. כאשר מעבירים חומרים דיסקרטיים ורגישים באמצעות שליח שלא מכירים, ישנה חרדה מסוימת ורצון לבחור של חברת השליחויות הטובה ביותר שניתן לגייס לטובת העניין –
 

שירותים ללא תחליף

 
ישנן פעמים שמתעורר הצורך להשתמש בידה הארוכה של חברת השליחויות, כדי לוודא שמשימה כל שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר. ישנן משימות שניתן להטיל על העובדים או על בני המשפחה וחברים כדי שיעשו אותן, אולם לפעמים מדובר על שירות שיטתי שיספק את השירות הטכני שצריך לעשות.
 

שליחויות - מהי הדרך המהירה

 
כשאנשים מעוניינים בשליחות מהירה, שתפתור כאן ועכשיו את הבעיה שנקלעתם אליה. יכול להיות שאתם זקוקים להעברה מהירה של מסמך, של מפתחות או של כל דבר מה אחר, ואין לכם איך להעביר אותו – בין אם זה נמצא בעיר שלכם או מרחק כברת דרך רבה. התגובה המהירה ביותר שתוכלו לקבל היא מחברת שליחויות, אולם העברת אותה שליחות באופן המהיר ביותר מחייבת גם מחיר מתאים,
 
 

משלוח חבילות לעסקים

 
משלוח של חבילות הוא פעולה יום יומית, אולם אין לקחת את השירות כמובן מאליו, ורצוי לברר אודות כל פרט בהליך הזה. כיון שישנה התחרות רבה על לקוחות בתחום משלוחי חבילות מסוגים שונים ממקום אחד לשני בין חברות לשליחויות ואחרות, אפשר למצוא גם יתרונות או חסרונות שונים. חברות שליחויות אמינות וותיקות הן העדיפות הראשונה, כל עוד הן עורכות את השירות המתאים.
 

מעבר לבית חדש - איך עוברים את זה בטוח?

 
המעבר לבית חדש פירושו מיון של חפצים, רהיטים, מיטלטלין וכלל הדברים שיש להפטר מהם ולדאוג להם לסידור, העברה של החפצים שיש בהם שימוש וצורך ודאגה גם לחפצים שיש להעביר אפילו אם אינם עוברים מן הדירה הישנה, אלא מן החנות או מאנשים קרובים שיש לאסוף מהם זאת.
 

שליחויות באזור הצפון

 
הצפון בנוי מחבלי ארץ בהם הישובים מרוחקים זה מזה זמן נסיעה רב, ובתוך הערים ישנה צפיפות ואלו יוצרות מציאות שמקשה על דבר מה להגיע ממקום א' למקום ב' בזמן קצר. למעשה, שירות של שליחויות באזור הצפון היא מרוץ כנגד הזמן, הדורש לוגיסטיקה וציוד נחוץ. אמנם ישנן שליחויות מקומיות בטווח קילומטראז' נמוך,
 

האתגר המיוחד של שליחויות משפטיות

 
ישנן שליחויות, שנחשבות פשוטות יחסית. כך למשל, כאשר מדובר על משלוחי מזון, הדבר נחשב פשוט, מהיר, וללא אתגרים מיוחדים. אולם, יש תחום אשר נחשב למאתגר פי כמה, ודורש כמובן מומחיות ראויה. הכוונה שלנו היא אל שליחויות משפטיות. מדובר על תחום מרתק במיוחד - מי שנעזרים בשירות זה הם בעיקר עורכי דין, וכן גורמים נוספים הקשורים לעולם המשפט - שופטים, עוזרי שופטים, אנשי הוצאה לפועל, חברות ביטוח, ועוד. בכל המקרים הללו, חשבו מאד לזכור שמדובר על מסמכים רגישים מאד, שצריכים להגיע בבהילות לגורמים כמו בתי המשפט. לכן, מאחר שיש כל כך הרבה עניינים הדורשים את תשומת הלב - רצוי מאד לפנות לצוות הוריקן שיספק לכם שירות מעולה של שליחויות משפטיות. מה מייחד במיוחד את צוות הוריקן, ומה אנחנו נוכל לספק לכם באופן יוצא דופן?
 

עם שליחויות לאתרי אינטרנט אתם מפתחים את העסק שלכם!

 
בעבר כל מי שרצה לפתוח חנות, היה צריך להשקיע בכך לא מעט כסף - היה צורך לשכור שטח נדל"ן, להפעיל כוח אדם, לקבל רישיון עסק, וכיו"ב. אין ספק שמבחינה זו, עולם האינטרנט עשה מהפכה של ממש. כיום, לא מעט חנויות פועלות באופן מקוון לחלוטין. לא צריך יותר חנות ולא צריך אפילו מוכרים - כל קטלוג המוצרים של החנות מופיע בחנות וירטואלית, והלקוחות נכנסים לאתר, מחפשים בין המוצרים, ומבצעים רכישה באמצעות מערכת סליקה מקוונת. כעת כמובן, בתור בעלי העסק, זו האחריות שלכם לדאוג שהמוצר יגיע אל הלקוחות שלכם תוך זמן קצר, כשהוא שלם לחלוטין. כאן בדיוק נכנס לתמונה השירות של שליחויות לאתרי אינטרנט. מדוע כדאי לפנות לחברת שליחויות פרטית שתשלח את המוצרים שאתם מציעים דרך אתר האינטרנט? מדוע לא להסתפק בדואר? ומה אתם משדרים ללקוחות שלכם בכל פעם? בואו להכיר את הנושא לעומק:
 

האיכות הגבוהה של שליחים בתל אביב

 
האם אתם מעוניינים בשירות משלוחים בתל אביב והסביבה? אם כך, אתם בוודאי יודעים שעליכם לבחור בחברה, שמעסיקה אך ורק שליחים בתל אביב שיש להם ניסיון, ושמבחינתם - מדובר על מקצוע שהם מקדישים לו את מיטב תשומת הלב. לצוות הוריקן, כפי שאתם אולי ידועים, יש הרכב מנצח של שליחים בתל אביב. ברשותנו לא פחות מאשר כשמונים (!) שליחים שונים, רובם כמובן פועלים באזור העיר תל אביב, ומוכנים לכל שליחות שאתם תזמינו מצוות החברה.
 

שליחויות במרכז במהירות הבזק עם צוות הוריקן

 
מהו הדבר שחשוב לכם יותר מכל, כאשר אתם מחפשים חברת שליחויות במרכז? אין לנו ספק שהדבר שחשוב לכם הוא המהירות. אחרי הכל, לא הייתם פונים מלכתחילה לחברת שליחויות אלמלא היא הייתה יכולה לספק לכם שירות מהיר ויעיל. כאן בדיוק צוות הוריקן נכנס לתמונה. מדובר על חברה מובילה בתחום השליחויות בכלל, וכאשר מדובר על שליחויות במרכז - יש לנו קבלות מוכחות בנושא, ואנו נוכל לעזור לכם בכך במספר היבטים שונים, כשמעל לכל - אנו מתחייבים למהירות של המשלוח!
 

השליחים של צוות הוריקן עומדים מעל ומעבר בציפיות שלכם

 
מהו בעצם המפתח לחברת שליחויות טובה? מה מבדיל בין חברת שליחויות מקצועית, לבין חברת שליחויות שעדיף לא לפנות אליה? התשובה לכך איננה נעוצה בהכרח ברכבים שיש לאותה חברה, או בפריסה הגיאוגרפית או בניסיון שלה (על אף כמובן, שכל אלו קריטריונים חושבים שאסור להתעלם מהם). המפתח הבסיסי ביותר להצלחה של כל חברת שליחויות, הוא קודם כל השליחים שלה.
 

מה זה שליחויות משפטיות ולמי זה מיועד?

 
יש לא מעט סוגים שונים של שירותי שליחויות. מתוך המגוון הרחב, אין ספק שאחד מסוגי השליחויות החשובים ביותר שהשפעתם היא רבה, אלו הן השליחויות המשפטיות. עם זאת - מה זה שליחויות משפטיות? מה המשמעות של השליחויות הללו? באופן כללי, כאשר שואלים מה זה שליחויות משפטיות, יש להבין שהכוונה היא לשליחויות הקשורות כמובן, לעבודה מול בתי המשפט. באופן טבעי אלו המשרדים של עורכי הדין שעושים שימוש בשירותי השליחויות הללו, וזאת בכדי להעביר מסמכים לבית המשפט או לקבל מהם את המסמכים. עם זאת, עולה כמובן השאלה למה בעצם יש צורך בכלל בשירות הנ"ל? מדוע עורכי דין נעזרים בשירות של שליחויות משפטיות? האם זה יכול להתאים לאנשים נוספים? בואו ונבחן לעומק את המשמעות של שליחויות משפטיות, ונבין למה בדיוק הכוונה.
 

מדוע צוות הוריקן מהווה חברת שליחויות מובילה?

 
מעוניינים בשירות שליחויות ברחבי הארץ? אם כך, יש להניח שכבר עכשיו, התחלתם לסקור מספר חברות שליחויות, במטרה לבחור בחברה הטובה ביותר, שתספק לכם שירות מעולה, עם אפס תקלות. כעת, הרשו לנו להציג בפניכם את צוות הוריקן. לא מדובר על עוד צוות רגיל שמספק שירותי שליחויות. צוות הוריקן שליחויות מהווה ללא ספק, את חברת השליחויות הטובה ביותר שתוכלו למצוא כיום בארץ! אלו מילים גדולות יחסית, אבל אם תמשיכו לקרוא, תוכלו להבין מה מבדיל אותנו בין שפע של חברות שליחויות אחרות, ולמה אנחנו נחשבים לחברת השליחויות המובילה ביותר, ומדוע כל הלקוחות שלנו יוצאים מרוצים.
 

בטיחות בשליחויות אופנועים בחורף

 
הוכח כבר מזמן שכלי הרכב הנוח והיעיל ביותר עבור שליחויות הוא ללא ספק האופנוע
 

תוך כמה זמן מגיע דואר שליחים?