צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה להשתמש בחברת שליחויות ולא בדואר

 
 
בכל רגע נתון כמעט ובעיקר בשעות היום, ניתן למצוא על פני הכבישים שליחים אשר נעים ממקום למקום ומבצעים את עבודתם נאמנה עבור אדם או גורם מסוים שמעוניין להעביר מסמכים, מפתחות, פרחים, מתנות, שיקים או כל חפץ או דבר-מה אחר. נכון, ניתן היה להשתמש גם בשירותי הדואר שהם מהירים יחסית – ישנם שירותים אשר ניתן להשלים מהיום להיום. מצד שני, היתרונות שבשליחת הדבר באמצעות שירות הובלות מקנה יתרון, לפחות בשירות האישי שניתן ובשליטה על לוח הזמנים ואפילו הביטוח שיהיה על המוצר.

 

יתרונות השליחויות על פני שימוש בדואר

 
הנגישות חשובה, ומכאן – לקוחות רבים מעדיפים שהדבר שאותו הם מעבירים יכול להגיע בתוך מספר שעות ואפילו באופן בהול ביותר אל הצד השני. הכול פונקציה של מחיר, והחלופה הוא תשלום לחברת הדואר – כך שדבר הדואר יגיע בטווח זמן של 24 שעות. שירותים נוספים שחברות שליחויות מקנות מעניקות להן יתרון.


 

שירות אחסון ללילה

 
חברות שליחויות מאפשרות שירותי אחסון ללילה, כלומר- איסוף בזמן אחד, ובשעה היעודה למחרת – אוספים את השליחות אל עבר בית הלקוח. כאן היתרון הוא הגמישות בשעות, וקבלת הדבר מיד ליד, לא מוגבל בשעות שבהן הדוור מגיע כדי להעניק את הדואר הרשום או שאינו מצריך הליכה לסניף הדואר הסמוך.

 

חתימה על חוזים – במקום!

 
אין אפשרות אחרת כשמדובר על חוזים, אלא לבצע את המשימות מהרגע להירגע; אתם רוצים שליחות כפולה – כדי שצד אחד יחתום על העסקה והצד השני ישיב חתימה מיד לאחר מכן – אפשר גם כשלא נמצאים באותו המקום, והשליח מגשר על פער המרחק בתוך זמן מה. כך, כשהמסמך מצוי בידיים ומטופל באופן אישי ואחראי, ופעמים רבות מדובר באותו השליח שנמצא באזור ועושה את השליחויות הללו באופן קבוע.