צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה בכלל צריך חברת שליחויות

 
 
לא כולם זקוקים לחברת שליחויות, ומסתדרים עם שליח פרטי של החברה, לכל היותר. כיום כששליחויות הוא עסק שמצטייר על פני ארגון רחב, השימוש בשירותים אלו הפך לתכוף ולמבוקש מאוד, ועדיין אנשים רבים אינם מבינים את התועלת שבסיועה של חברת שליחויות. ניתן לומר ששליחויות הן שירות לכל דבר ועניין, ובכך למעשה מספקים את הנוחות ואת היתרון שבשמירה על לוח זמנים דינאמי, ולא מתעכבים על כל משימה ומשימה, משום שיש כבר מי שיבצע את העבודה הזו. חברת שליחויות מצוידת בכלים הנחוצים ובשירותים המועילים.

 

מהי חברת שליחויות?

 
חברת שליחויות היא לא רק אש עם קסדה, טוסטוס וארגז עליו. מדובר כאן בשירות עצמו שחברת השליחויות מסוגלת ובוחרת להעניק: אלו יכולות להיות מגוון פעילויות ששמות דגש על עמידה בזמנים של חברת שליחויות, פעילויות כמו העברת מסמכים : צ'קים, חשבוניות, חוזים – שליחות בודדת או כפולה ועוד. יש שליחויות של מתנות, מזון, שליחויות של משלוח לחומרים רגישים ואפילו לכסף. בנוסף, שליח עושה גם את הסבב הקבוע בבנק הדואר ועושה מטלות יום – יומיות.

 

עניין של אמינות

 
כשמעבירים דבר – מה באמצעות שליח, מצפים ממנו לעשות זאת בדרך הטובה ביותר, כאילו הייתה זו זרועו הארוכה של שולח המשימה. הוא צריך להיות אמין ומצויד בכל הדברים על מנת להגן על החומר שמעבירים (בין אם מדובר בחומר סודי או בחפץ שביר). לכן ישנם אמצעים שונים ושירותים למימוש רצון הלקוח והמשימה.


 

לוח זמנים צפוף – ופיתרון

 
גם כשמדובר בסבב שסובל דיחוי, ההליכה אל הבנק או אל בנק הדואר לצורך סידורים יכול להיות עניין לא כלכלי ולא ממש נבון. אי אפשר לשלוח את המזכירה שאמורה לענות על הטלפונים למשימות כאלו שמשביתות אותה לזמן רב מהמשרד (יש תור, מרחק הליכה ללכת וכו'). לכן רואים בשליח בעל וותק וניסיון כיתרון רב, ויש סיכוי שהוא יהיה הראשון לתת את השירות.