צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרון השליחויות על פני דואר רגיל

 
 
ענף השליחויות בארץ הוא ענף נרחב ומלא עבודה. בימינו כמעט כל בית עסק זה או אחר זקוק להעברה של מסמכים, מכתבים או צ'קים בין לקוחות. אלו ועוד הרבה מהווים רק חלק קטן של עסקי השליחויות. בגדול ישנם 3 סוגים של אנשים כאשר זה נוגע לשליחויות: משתמשים בשירות, לא משתמשים וגם לא ישתמשו (וגם אין צורך) ואז יש את הסוג השלישי שהוא אלו שלא משתמשים כי אינם יודעים כמה זה יכול להועיל להם. היסטוריה

בעבר ענף השליחויות לא היה קיים בארץ, מכיוון שכמו שכולנו יודעים חברת הדואר הנה חברת השליחויות הוותיקה בארץ. בעבר גם לא היו אי מיילים או טלפונים זולים לחו"ל כך שאחת הדרכים היחידות להגיע לחו"ל הייתה באמצעות חבילה, תהליך זה היה יכול לקחת עד למספר ימים לתוך הארץ ועד מספר שבועות לחו"ל.

 

השליחויות זה עולם קטן מאוד

 
העולם כיום הרבה יותר קטן ומכאן נגזר שליותר אנשים יש יותר אפשריות להגיע לחו"ל במחירים זולים. לדוגמה, מכתב בדואר מיוחד לחו"ל יכול להגיע ליעדו בתוך מספר שעות בלבד! חברת הדואר אינה מספקת שירות זה. דואר אקספרס הינו שירות הדואר הכי מהיר שהם מציעים, שירות זה מבטיח שהדואר יגיע ליעדו ביום למחרת. אך לפעמים גם זה לא מספיק ואז יש צורך לפנות לחברת שליחויות על-מנת שתשלח את הדואר ברגע ששלחנו אותו.

 

יתרונות השליחויות

 
פרט למכתבים, ישנם סוגים רבים של שליחויות שצריכות להתבצע בן רגע אשר עדיף שלא יגררו כגון, סגירת עסקים, חוזים, העברת כפסים וכו'. שליחויות במיוחד עדיפה בעת שליחת כספים אשר עדיף שיעברו כמה שפחות ידיים בין השולח לנשלח – ועל כן יש לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב.

יתרון נוסף הוא צי כלי הרכב שלהם אשר נע מקטנוע למשלוח דואר קל ועד למשאיות למשלוח דואר כבד. צי זה, ביחד עם פריסה ארצית נותן מענה מהיר ומקצועי לכל אדם שרק מבקש.