צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חוכמת מנהל לעבוד עם שליחויות

 
 
חוכמתו העסקית של מנהל נבון היא ביכולתו למקסם את היעילות והאפקטיביות של עובדיו. ללמד עובד את דקויות המקצוע, את אופי החברה, שאיפותיה ומסורתה לוקח זמן רב. זמן זה דורש הרבה אנרגיה ומשאבים.

ראשיתה של חוכמה זו מתחיל בשלב הגיוס- ראשית תכנון נכון, על המנהל לאפיין ולהכיר כל מחלקה ומחלקה ברמה גבוהה ולהכתיב צפי עובדים לשנה הבאה או לפרויקט הקרוב. שנית ניתוח עיסוקים נכון, על המנהל ליצור תיאור פרטני לכל עיסוק ועיסוק כך שיהיה ניתן לגזור ממנו את דרישות התפקיד והכישורים הנדרשים ממנו.הדגש בהבנת התפקיד הוא לבצע הפרדה בין עיקר העיסוק לגרורת מזיקות . לדוגמא : תקציבאי מתעסק בתקציב לא בשליחויות ,שליח מתעסק ב-שליחויות. גיוס שלב זה הוא שלה מהותי עבור המנהלת ועליו לרדת לדקויות ולרמת ראיון ותחקיר גבוהה מאוד. לדוגמא : בגיוס עבור חברת שליחויות נרצה לגייס רק את אלו אשר הוכיחו אמינות, דייקנות, אחריות, עבר נקי, ויכולת עמידה בלחצים.

קליטה – בשלב זה על המנהל לעזור לעובד להתאקלם בארגון, להכיר לו את התרבות הארגונית ,להעניק הכשרה מתאימה ולהכיר לו את החובות הנדרשות ממנו והזכויות להן הוא ראוי. על המנהל להעריך את העובד ולתת לו משוב באופן קבוע ורצוף כל תקופה –חצי שנה, שנה וכו'. הדגש הכי חשוב אותו המנהלת צריך לזכור הוא לתת הערכה לתפקידו של העובד עובד יעיל בצורה מקסימאלית לחברה כשהוא עושה את תפקידו, רק את תפקידו.


 

לעבוד עם חברת שליחויות מקצועית

 
מנהלים חכמים רבים הופכים ללא חכמים כשהם מעמיסים על עובדיהם תפקידים שאינם שיכים אליהם ודורשים לכשעצמם זמן ומקצועיות . מנהלים אלו מפסידים פעמיים, פעם אחת עובד שאינו עושה את עבודתו ופעם שנייה את אותו עובד שעוסק במשהו שהוא אינו מקצועי בו . דוגמא נפוצה לטעות מסוג זה היא בכל הקשור ל- שליחויות, מנהלים אשר רוצים ל"חסוך" כספים שולחים את עובדיהם לשליחויות שונות בזמן העבודה, בסופו של דבר הם מפסידים פעמיים את אותו עובד שאינו עובד ואת משימת השליחות שמבוצעת בצורה רשלנית .

תפקידו של השליח חשוב מאוד עבור המנהל והחברה, שליח איכותי מאפשר לעובדי החברה לעבוד את עבודתם ולקדם את החברה להצלחות ויותר מזה, הוא מבצע את השליחות במהירות בדייקנות (עמידה בזמנים כערך עליון) ובצורה מנומסת ואחראית השומרת על תדמיתה ומעמדה של החברה. מנהלים רבים נוהגים בחוכמה כאשר הם שוכרים את שרותיה של חברה מקצועית עבור משימת השליחות. חברות כדוגמת – צוות הוריקן, מספקות את שירות ה- שליחויות בצורה מהירה, אמינה ומקצועית ועל ידי כך מאפשרת ללקוחותיה לעסוק במקצועם ולחסוך זמן וכסף.