צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת שליחויות לשיפור העסק

 
 
עסק מחפש את הדרכים להשתפר כל הזמן, בין אם בתוך השירותים הפנימיים של הארגון, או בין אם בשיתוף בשירותים החיצוניים לחברה. ישנם אמנם שירותים שניתן לוותר עליהם או להוסיף כדי לתרום לאיכות החיים של העובדים בארגון כמו למשל הטבות וקופונים לאוכל ולמסעדות בזמן העבודה, מימון רכבים על חשבון העבודה או סבסודים למיניהם. מצד שני, כשמדובר בשליחויות, זה שירות שלא ניתן לוותר עליו.

תארו לכם מצב שבו צריך לחתום על חוזה, וצריך את עותק המקור? המזכירה לא תלך עד למשרד השני כדי לעשות את הסידור הזה, כי אם תזמין שליחות כפולה ("הלוך – חזור").


 

לבחור חברת שליחויות קבועה

 
החברה לשליחויות מכירה לאט לאט את הצרכים של העסק ומיטיבה להתאים את השירותים הנדרשים וגם את ההיערכות הלוגיסטית מבחינת החברה. שליחויות בעולם העסקים הן שליחויות שבדרך כלל קבועות – אולם יש גם שליחויות "ספונטאניות" מעכשיו לעכשיו. לכן, יש לברר ולוודא כי חברת השליחויות ערוכה ומזומנה לכל קריאה מכל סוג שתצטרכו.

 

שירותים מיוחדים ושליחויות מורכבות

 
לדוגמה אם ישנו יום קבוע בשבוע שבו יש צורך בשירות ממוגן כמו למשל העברת כספים במזומן ממקום למקום יש צורך גם בבעלי רישיון לנשק. שליחויות לעסק יכולות להיות גם העברת מכשירים ללקוחות, אספקת מוצרים למשרדים וללקוחות פרטיים ועוד. רצוי שהמיקום של חברת שליחויות יהיה קרוב יחסית למשרדכם על מנת שזה ישפר את לוח הזמנים.


 

מה הייחודיות של חברת השליחויות?

 
כדאי לברר במה מיוחדת חברת השליחויות, האם יש לה רכבים מסחריים להעברת שליחות גדולות או רק לצורך מסמכים וחפצים קטנים שניתן להעביר בארגז של קטנוע, או האם היא מפיצה באופן אזורי או כלל ארצי. הכינו דף עם הצרכים שאותם תבקשו לעסק והשוו בין מספר חברות שליחויות.