צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

יתרונותיה של חברת שליחויות

 
 
חברת שליחויות יתרונות יחודיים
נכון, אפשר לנהל משרד באופן עצמאי: לשלוח את המזכירה לעשות את כל הסידורים בבוקר: בנק, דואר, העברות של כל מיני מסמכים מהמשרד אל משרדים אחרים, חתימות על חוזים והעברה של חוזים משפטיים כאלו ואחרים. מצד שני, אפשר להשאיר את המזכירה שתעשה את עבודתה, ולהיעזר בחברת שליחויות שאמונה להיות הזרוע הארוכה של המשרד: זו שעושה את כל התפקידים הללו ואפילו תפקידים יחודיים, כמו למשל בלדרות (העברות כספים תוך שמירה בנשק), החתמות על חוזים בשליחות כפולה, שליחויות למשאות כבדים ועוד. כל זאת, כשזה מתנהל על פי לוח זמנים מתוכנן מראש.
 

אילו תפקידים יחודיים יש לחברת שליחויות?

 
בחברות לשליחויות חשוב לחלק את אזורי הפעילות למתחמים. למשל – ישנן חברות שליחויות בארץ שיש להן פריסה מקומית, וזה מאפשר בעצם עבודה יעילה יותר- כך מעסיקים למעשה יותר שליחים ומחלקים אותם לסוגי השליחויות השונים הנחוצים בנקודת זמן אחת באותו מיקום, וחוסכים בזמנים של עבודה. לשליחים יש מיומנויות של תמרון בין כתובת לכתובת, והם גם מתמרנים באמצעות כלי התחבורה היעיל ביותר לצורך השליחות.

 

צי רכבים ממוקד מטרה

 
לחברת שליחויות חייב להיות יתרון על פני אחרים, במיוחד אם היא רוצה להיות המהירה ביותר ממקום למקום. אז נכון שעדיין אין רחפות באוויר שעושות את העבודה, אבל אפשר להסתפק גם באופנועים, במשאיות ובמכוניות טנדר שונות שמאפשרים גם להעביר חפצים ושליחויות עם משקל כבד.


 

לעמוד במבחן השירות

 
התחרות העיקרית כיום היא על בסיס השירות. לכן, פותחו אמצעים שונים כמו למשל שירות מעקב אחר משלוח – כשבאינטרנט אפשר לגלות היכן בדיוק עומדת השליחות שהוזמנה, העניין פוטר את הלקוח מלהתקשר ו"להציג" לנציגי השירות, ויכול להרגיע את הלקוח כך שהוא מעודכן עד לפרט האחרון שבשירות המיוחד שהוא מקבל.