צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת שליחויות - הדרך שלך להיראות מקצועי

 
 
הזמנת מוצרים או שירותים באמצעות האינטרנט מתאפשרת פעמים רבות תודות למשתפי פעולה מקצועיים כמו מובילים או חברות שליחויות. אין שירות זה מושלם ללא הדובדבן שבקצפת – לחיצת כפתור במרחב הוירטואלי יכולה להביא את המוצר ישירות אל סף דלת ביתכם. במידה ששירות השליחויות כבר כלול בתוך הרכישה של המוצר – הלקוחות מעדיפים את הנוחות הזו פעמים רבות על פני אחרות, כמו למשל שירות של רכישת פירות וירקות ומוצרי שוק באמצעות חברות מתווכות למשל, או שליחת זרי פרחים ושוקולדים.


 

חברת שליחויות חיצונית או לא?

 
בעל עסק ששולח את סחורתו אל הלקוחות באמצעות שליחות, יכול לבחור להעסיק שליח בין שורותיו או לשכור שירותים קבועים של חברת שליחויות – ולכל מהלך ישנה משמעות. השימוש בחברת שליחויות זו או אחרת יכולה לשדרג את המהלך- להבטיח שהמוצר יגיע אל הלקוח גם אם השליח לא נמצא באותו היום למשל, ולהבטיח את ההגעה המהירה – ללא תלות במספר השליחים המצומצם שלפניכם.

 

שירות שליחויות עבור עסק פרטי או מסחרי

 
כשישנו צורך בהפצה מסחרית ברמה מורכבת וגדולה, זוהי משימה שניתן להטיל על מי שיש לו ניסיון ואפשרות לעשות זאת על פי צי כלי הרכב והאנשים הפועלים לשירותו. העברת המטלה לחברת שליחויות היא הדבר האחראי ביותר שניתן לעשות – והפצת השליחות נעשית באופן מפוקח ומבוקר.


 

התחייבות לעמידה בזמנים

 
בימי גשם או שרב, ימים עמוסים על הכבישים או עמוסים מבחינת עבודה – אלו ימים שניתן לסמוך על חברת שליחויות שתנהל לוח זמנים עם זמני מסירה כפי שסוכם מראש. בנוסף, חברת השליחויות מאפשרת ביטוח של התכולה להעברה, אולם מלכתחילה- רצוי לדעת שלא יהיה צורך ממילא בשירות הזה, ולעקוב אחר ההעברה באמצעות עדכון אתר האינטרנט של חברת השליחויות.