צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת שליחויות בכל הארץ

 
 
מספר חברות השליחויות בשוק הישראלי הוא גדול מאוד, דבר המקשה על הבחירה בחברה ספציפית אשר נחשבת למקצועית מספיק ואשר מבצעת את עבודתה נאמנה ומבלי לפשל. חברות שליחויות כיום מחזיקות במגוון רחב של רכבים, מקטנועים ועד משאיות כאשר חלקן מספקות שירותי משלוחים אזוריים וחלקן מספקות משלוחים לכל חלקי הארץ. חברות השליחויות מספקות שירותים למגזר הציבורי והעסקי כאשר חלק מהן יעדיפו מגזרים מסויימים (לרוב את המגזר העסקי) על פני אחרים וחברות אחרות יבצעו שליחויות לחברות המנויות אצלהם ומבצעות שליחויות באופן תכוף.

על מנת לוודא שהחברה אותה בחרת לביצוע השליחויות שלך אכן מבצעת את עבודתה באופן מספיק מקצועי רצוי שבחירתך תתמך בהמלצת חבר/ קולגה או בהמלצת לקוחות קיימים של החברה איתה אתה רוצה לעבוד. נתון נוסף שחשוב לבדוק הוא האם החברה שבה בחרת מוכרת בשוק והיא בעלת וותק וניסיון וכמו-כן אם היא מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים אשר תקבע לה.


 

מחירי השליחויות בארץ

 
פרט חשוב שאותו יש לזכור ולקחת בחשבון כאשר בוחרים בחברת שליחויות הוא שהמחיר לא מעיד על איכות העבודה. שליחויות בארץ נעות ממשלוחים "קטנים" על ידי אופנועים או מוניות של טפסים לבנקים, לבית משפט וכו' ועד למשלוחים "גדולים" של סחורות על ידי משאיות.