צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת שליחויות או שליח פרטי – מה עדיף

 
 
כל בעל עסק נזקק בשלב מסוים לשליח שיעבוד מטעמו – זה שיעשה הפצה ללקוחות, שיעשה את הסידורים היום – יומיים במקום כולם, שיעביר מסמכים ודברים אחרים מטעמו למשרד אחר או ליעד נוסף. המטלות השונות שמשרד שליחויות יכול להשלים לאותו משרד או עסק, ובכך לחסוך למעשה את הזמן שבו יש לעשות את אותן השליחויות. ומה כשלא מדובר בעסק? גם כאשר השליחויות נעשות עבור אדם פרטי, ישנו מקום לשקול שירות של חברת שליחויות, ישנן יתרונות מיוחדות לגוף של חברת שליחויות להבדיל מאלו של שליח פרטי, וישנם גם חסרונות. ההחלטה לעבור למשרד שליחויות
היתרונות של חברת שליחויות לבתי עסק קשורים יותר לאפשרויות ביצוע המטרה באופן המהיר ביותר ותוך אפשרות לשימוש במגוון כלי רכב לשירות המבקש. המהירות נובעת מתוך הזמינות של השליחים ושיטות העבודה המיוחדות לשליחויות, שכוללות גם אפשרות לעתים להכנס לתוך חשבון השליחות ולמצוא היכן המשימה נמצאת בכל רגע נתון.

 

שירות סוגי השליחויות

 
מדובר בדרך כלל על העסקת שליח פנימי לחברה, כזה שמגיע באופן יום – יומי או בזמנים שהוקצבו לו, והוא עומד לרשות מעסיקיו. היתרון – שהוא מכיר את העבודה מ- א' ועד ת, והוא יכול לעבוד ביעילות גם בתוך בניין החברה. העסקת שליח פנימי שכזה תחסוך אמנם פערי תיווך בין חברת השליחויות לעסק, אולם לא תחסוך את המימון של כלי הרכב של החברה או הוצאות נלוות לעניין באופן חודשי ושוטף, ביטוח, עלויות אחזקת טלפון, מעביד ועוד.

 

האופציה לבחור בשני סוגי המשלוחים

 
עסק מורחב זקוק לאנשי מפתח שיניעו אותו, בדרך כלל אנשי שליחויות משרתים גם ברובד הפנימי של החברה, וגם באופן חיצוני. מאחר וישנן עבודות אשר אותו שליח פנימי אינו יכול לנהל בו זמנית, רצוי להתקשר עם חברת שליחויות באופן שוטף כדי שתהיה היכולת לתת מענה על כל סוגי המשלוחים גם – יחד באופן יעיל.