צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת משלוחים

 
 
כל אחד מאיתנו יודע כי עסק טוב ודינאמי הוא עסק המסוגל לתקשר עם הגורמים הסובבים אותו בצורה מהירה וקלה. נכון, כיום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת רוב העבודה המשרדית והעברת המסמכים החשובים נעשית באמצעות המחשב, הרשת הפנים משרדית ורשת האינטרנט. כיום אם רוצים להעביר מסמך במהירות יעילות וביטחון ניתן להשתמש במכשיר הפקס, או בדואר האלקטרוני. אולם עסק אינו בנוי אך ורק ממסמכים.

 

הצורך בשליחויות לעסק

 
לעיתים קרובות מאוד עסק בנוי על העברה של פריטים חשובים וקריטיים להמשך עבודתו שאינם דווקא מסמכים. במקרים מסוימים גם, אנו נדרשים לספק את מסמך המקור החתום, ואין אפשרות להסתפק בפקס או בדואר אלקטרוני. בנוסף לכך, הפקס והדואר האלקטרוני נותנים מענה יעיל לכמות קטנה של מסמכים. מה לגבי אותם מקרים בהם אנו צריכים להעביר כמות גדולה יותר של מסמכים או אפילו תיקיות. עורכי דין, אנשי עסקים, וכל מי שניהל פעם עסק או משרד יודע כי ללא שירות שליחויות אמין, קשה מאוד לבצע את העבודה.

 

מה אנו מצפים מחברת השליחויות שלנו?

 
כאשר אנו זקוקים לחברת שליחויות שתעביר עבורנו פריטים ממקום למקום ומיד ליד, הדבר הראשון שאנו מבקשים הוא אמינות. במקרים רבים מדובר במסמכים או בפריטים חשובים, שמאוד חשוב שיגיעו ליעדם בשלום, כמו גם פריטים רגישים וסודיים שדורשים מן השליחים להיות אמינים ודיסקרטיים, ובעלי רמה אתית גבוהה. כלומר שליחויות במובן הערכי.
 

איך בוחרים חברת שליחויות?

 
הדרך לבחור חברת שליחויות היא בראש ובראשונה בהתאם לצרכים שלנו. אם אנחנו מחפשים חברת שליחויות לעסק קטן בתל אביב, שעובד בעיקר בתל אביב והסביבה אז חברת שליחויות באזור המרכז בהחלט תספק את הצרכים שלנו. בנוסף לכך, חשוב לוודא כי החברה איתה אנו עובדים היא חברה אמינה ואחראית.