צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברות שליחויות

 
 
בעבר הלא רחוק שימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית היה נחשב לפריווילגיה של חברות הענק בשוק, היום כבר לא כך הדבר. לא השתנו סדרי עולם ולא הוזלו מחירים מה שכן השתנה זו ההבנה הפשוטה שזמן ואיכות שירות שווים כסף .החברות הגדולות השכילו להבין זאת קודם "זמן שווה כסף" זו לא רק אמירה אלה תפיסה עסקית שצריך ליישמה בקפדנות. עסק שמגדיש את זמנו המקצועי לביצוע שליחויות עבור העסק אינו חוסך לעסק כסף אלה מבזבז לעסק כסף ושוחק אותו ואת עובדיו לחינם.

כלקוח אני מצפה מבעלי מקצוע מהם אני שוכר שירותים לבלות את כול זמנם בעבודה מקצועית ובפיתוח המקצועיות שלהם בתחומם כאשר בעל עסק או משהו מעובדיו המקצועיים מגיע אלי למשרד לביצוע שליחות כלשהיא מה שעובר בראשי זה רק דבר אחר –חבל שהם אינם יודעים לחלק את זמנם ומרצם טוב יותר. גם עבור אלו שנוטים לחשוב ששימוש בחברת שליחויות זאת פריווילגיה של עשירים יש לי תשובה: בזמן אותו הם מבזבזים בנסיעה משליחות לשליחות יקר יותר. זמן יקר זה יכול היה להיות מנוצל לעבודה או לפיתוח העסק ולהפוך להשקעה עתידית במקום זה הוא מבוזבז בגסות בפקקים.


 

הארגון המקצועי של חברת שליחויות

 
לסיכום: זה לא פשוט להבין אבל זה הכרחי, אני מודה שלי היה קשה אבל בסופו של דבר הבנתי מטרתו של כול בעל מקצוע ושל כול בעל עסק ולא משנה תחום העסק הוא להפוך את העסק שלו ליחידה מקצועית רצינית וממוקדת עד כמה שניתן יותר.

הסחות דעת שאינם מעולמו של העסק פוגעות בו ולכן על בעל העסק להוציא את כל המשימות הנדרשות שאינן קשורות באופן ישיר לעיסוק המקצועי של הארגון לאנשי מקצוע אחרי שזהו עולמם, ואם בשליחויות עסקינן אז שליחויות יבוצעו בידי אנשי מקצוע שזוהי ההתמחות שלהם ובזה הם טובים יעילים ובסופו של עניין גם יותר זולים.