צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זריזות אצל שליחים

 
 
הזמנת השליחות נשען רבות על מרכיב הזריזות בעבודתם של השליחים. זה למעשה מה שיכול לעשות את ההבדל בשירות בין חברת שליחויות אחת למשנה. כאשר חברת שליחויות מעוניינת להצטייר בשוק כחברה שיש לה שירות שבא לקראת הלקוח – תרתי משמע, הרי שהשירות יסופק באופן הטוב ביותר כאשר חברת השליחויות תהיה קשובה לצרכי הלקוח כבר משלב המענה הטלפוני של הנציג אשר יבין את פשר השירות הנדרש ויגרום לכך שהלקוח יקבל את השירות היעיל והמתאים ביותר, תוך התחשבות בתקציב או באופן מימוש הפעולה.

 

זריזות בנויה על פי משאבי חברת השליחויות

 
שליחים זריזים לא רק בזכות תודעת השירות שלהם, אלא הרבה בזכות הכלים שעומדים לרשותם – צי הרכבים הגדול שמאפשר זמינות בכל רגע, הרכב המשאבים – אילו כלי רכב עומדים לרשות החברה והאם היא מספקת שירותים בפרישה נרחבת. קטנועים ואופנועים יכולים להעניק מענה זריז אבל לא לכל משימה כמו למשל העברת מוצרים כבדים וגדולים.

 

הכרת תוואי השטח

 
שליחים מנוסים מכירים את תוואי השטח ויודעים איך להתמודד איתו. האם זו שעה של עומסים בכבישים? האם ישנם נתיבי תחבורה תחליפיים? האם לוח הזמנים מחולק נכון? האם השליח מכיר את הניתוב ויודע באיזה מחלף לצאת, איך להגיע במהירות למקום הרצוי? בנוסף, חשוב לדאוג שהמוצר יגיע כפי שנשלח – לא ספוג מי שלוליות וגשמים וגם לא שבור.

 

אחריות השליחות

 
האחריות של השליחות מוטלת על כתפי השליח, אולם לגבי עניין הביטוח יש לקרוא את התקנון לפני הזמנת השירות – כיון שפעמים רבות שליחויות בקנה מידה קטן לא זוכות לביטוח טוב, כיון שרק הפעלת הפוליסה יכולה לעלות דמי השתתפות עצמית גבוהים ממה שהושקע. במילים אחרות – חשוב לבחור את חברת השליחויות האחראית ביותר הקרובה אליכם, שתמנע מראש מצבים בלתי אחראיים באמצעות ניסיון, ידע ושירותיות.