צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הפצת מסמכים

 
 
בימינו נעשה שימוש רב בשירותי חברות השליחויות השונים שמהווים כלי עזר משמעותי הן במגזר העסקי והן עבור לקוחות פרטיים. המגזר העסקי הוא זה העושה שימוש נרחב ויומיומי בשירותי הדיוור ונזקק לשליחויות מהירות וזמינות בכדי להעביר מסמכים וחבילות חשובים. במקרים דחופים הדבר אף קריטי ויש צורך בהגעת דבר הדואר במהירות האפשרית ליעדו, כמו חתימת חוזים עסקיים שונים, מסירות והגשות לבית משפט, תצהירים שונים ועוד. גם הפצת מסמכים דחופים הנועדו לאזהרה כמו מסמכי טאבו, רישומי חברות וענייני הוצאה לפועל מוצאים פתרון תך שימוש בשירותיהן של חברות השליחויות השונות. מלבד העברת דברי דואר קלים ודיוור מסמכים מספקת חברת השליחויות אפשרות להעברת חבילות כבדות ומטענים שונים.
 
לצורך הדיוור והמשלוח המגוון עומד לרשותה של חברת שליחויות מקצועית מערך שלם של כלי רכב מהירים ונגישים כגון קטנועים ואופנועים וגם רכבים מסחריים ואף משאיות לצרכי העברת כבודה משמעותית. שירות השליחויות יתבצע בדרך כלל בכל חלקי הארץ וחברת השליחויות נמדדת בכך שתוכל להיות נגישה וזמינה לספק את שירותיה מכל מקום ובכל מקום. הזמינות הזו מתבטאת גם בשימוש בקדמה הטכנולוגית של הטלפונים הסלולריים ופתרונות אינטרנטיים שמאפשרים זמינות גדולה והזמנת שירותים יעילה מכל מקום ובכל מצב. לכל חברת שליחויות רצינית יש מערך טלפוני ומוקד מאויש המקבל בקשות והזמנות שמעביר את הדרישה לביצוע לשליחים. אלה מקבלים מיידית את המשימה וכבר יוצאים לדרכם לביצוע השליחות במהירות האפשרית שתבטיח עמידה בזמנים.

 

שירותים ייחודיים בחברת שליחויות

 
חלק מהחברות מציעות ייעול על ידי הוספת אפשרות הזמנת שירותים מיידים בלחיצת כפתור דרך האינטרנט. הלקוח ממלא את הפרטים על פי פרמטרים קבועים באתר והבקשה מועברת אוטומטית אל החברה שמאשרת את הבקשה במהירות. שירותים ייחודיים נוספים יכולים לכלול איסוף וחלוקת דואר על פי דרישה, הפצת מסמכים מהיום למחר, וכן שירותים קבועים כמו סבב הפצה לבנקים ולמוסדות שונים.