צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החסכון בשירותי חברת שליחויות

 
 
עבודות מנהליות של משרד כרוכות במשאבים רבים. ריכוז המטלות באגף המזכירות והאדמיניסטרציה אמור להקל את העבודה על המעסיקים, ובאותה המידה שאותו עובד לא יצא מהמשרד על מנת להסיע את המסמכים או את השליחות ממקום למקום, כך יש צורך בביזור נוסף של המטלות במשרד ובשכלול הכלים העומדים לרשות העובדים על מנת להקל עליהם את העבודה. העקרון העומד מנגד העיניים הוא חיסכון בזמן ובמשאבים נוספים, ולכן מצטרפים לשיקול זה כל הכרוך בניקיון המשרד, בתחזוקה, בשמירה ובאבטחה שלו וגם שליחויות.


 

כל משרד זקוק להעביר מסמכים או חבילות במהירות

 
כל סוג של משרד זקוק בשלב מסוים או אפילו באופן קבוע להעביר מסמכים – למשל לחתימות חוזים, שינוע צ'קים וחבילות. חברות מקצועיות לשליחויות מסווגות את העבודה שלהן על פי אופי השליחות ומציעות ללקוחות את השירות המבוקש, כאשר ישנה אפשרות לעשות מנוי לחברת שליחיות כך שהשירות יהיה שוטף והתשלום מוזל. הייעול בא לידי ביטוי גם כשחברת השליחויות עושה מטלות קבועות וערוכה לעשות זאת באופן היעיל ביותר.

 

גם אם משתמשים בשירות מדי פעם

 
שליחויות הן הפתרון המיידי לצורך שעולה מעל פני השטח. לעתים מתעורר צורך בשליחות ללא הכנה או היערכות מוקדמת. מי שזקוק לשירות תוך עמידה בזמנים של חברת שליחויות, יכול לעשות סקר קטנטן בין 2-3 חברות, כשהמוטיב הקובע הוא איזו חברת שליחויות נשמעת אמינה יותר, ותיקה יותר בתחום ופועלת בסביבה הרצויה. זו הסיבה שתמיד רצוי להיות מוכנים לכזה אירוע גם אם אין צורך בשליחות.

 

שליחות כפולה

 
מי שרוצה לחסוך בזמנים, ולקבל בחזרה חוזה חתום על ידי כמה צדדים, מטפלים במקור: מזמינים שליחות כפולה. חוכמת מנהל היא להשתמש בשליח יחיד שיעבור בין המשרדים, ויחזיר את השליחות ליעדה המקורי. החיסכון כאן הוא בעיקר בזמנים, הרווח הוא ביצוע המטלה כראוי.