צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הזמנת שליחויות בהתראה קצרה

 
 
תחום השליחויות הוא עולם תחרותי וכיום אין זה מספיק לספק שירות אמין ובטוח יש חשיבות גבוהה למהירות השירות בנוסף לאיכות. חברות רבות עושות שימוש בחברות שליחויות כדי להעביר מוצרים ממקום למקום או כדי לספק מוצרים ללקוחות, אך כאשר יש עיכובים בהזמנות הדבר פוגע בתדמית ואמינות של חברת השליחות. כיום ניתן לבחור בשירות שמתחייב לשירות זריז מהיום למחר, וניתן גם לדאוג לאחסון המוצר ללילה אם יש צורך.

 

שליחויות עם אחסון

 
חברות רבות ועסקים שעושים שימוש תדיר בשירות שליחים, זקוקים לעיתים לאחסן את המוצרים ללילה כדי להעביר את המוצר ליעדו בזמן. יתרון השליחויות על פני דואר רגיל, קשור בשיטת האחסון שמאפשרת לחברות ליצור הפצות מרוכזות לאזורים ובכך לחסוך בעלויות ולשפר את יעילות השירות. שירות משלוח מהיום למחר חייב לכלול אחסון כדי לשמור על קצב מהיר בעבודה.

 

הזמנת שליחויות באינטרנט

 
התחרות בתחום המשלוחים תמיד הייתה גבוהה אך בעקבות השימוש ברשת האינטרנט להשוואת מחירים ושירותים של חברות, שמירה על קהל הלקוחות הפכה לפעולה מורכבת. באמצעות האינטרנט ניתן להזמין שירות און ליין ולא תמיד יש צורך ביצירת קשר טלפוני ולכן עמידה בזמנים של חברת שליחויות מהווה מראה ליעילות שמשמעותה חשובה לשמירת תדמית טובה לשם החברה.

 

קריטריונים בחברת שליחויות

 
 
איך בוחרים חברת שליחויות מתאימה? בבחירת שירות שליחויות יש לשים לב למאפיינים הבאים: אמינות, יעילות, שירות טוב ומהירות. לרוב אנשים אוהבים הרגלים ואם אהבו שירות מסוים ימשיכו לדבוק באותה חברה אך לעומת זאת אם לא היו מרוצים ידאגו לדווח על כך. שימוש בשליחות עם אחסון מתאים לחברות גדולות כמו משרדי פרסום בהם יש חשיבות לסודיות, אמינות וזמן שווה לכסף ולכן יש חשיבות לקבל מידע על חברת השליחות לפני הזמנה.