צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוריקן חברת שליחויות לשיפור העסק

 
 
כיום כל איש עסקים או אפילו אדם פרטי אינו צריך לצאת מהמשרד או מעסקו על מנת לשלוח חומר. חומר רב שבעבר היה נשלח בדואר כיום ניתן לשליחה במייל וכעבור שניות אחדות מגיע ליעדו. למרות זאת, כיום, עדיין ישנם דברים שחייבים לשלוח באופן ידני או באמצעות חברת שליחויות. שליחויות משפטיות נפוצות ביותר. על מנת לחסוך זמן רב קיימות חברות שליחויות המבצעות עבודות אלו עבורכם.


 

מה ניתן להעביר באמצעות חברת שליחויות ?

 
מלבד מסמכים המצריכים חתימה ישנם אין ספור מוצרים אשר חברת שליחויות אמונה עליהם. חלקי חילוף למוסכים, הובלת מוצרים שהוזמנו וצריכים להגיע ליעדם. בימינו מסעדות שונות משתמשות בשרותי חברות השליחויות על מנת לספק את שירותי הטיקאווי שלהן. יותר זול למסעדה להשתמש בחברה מאשר להחזיק צי אופנועים או רכבים משלה.


 

העברת מכשירים דרך חברה

 
העידן האחרון מאופיין בעבודה רבה וחוסר זמן לפנאי ולסידורים. כאשר למנהל חברה או לסגנו נהרס הסלולרי כעבור חצי יום הוא יכול לקבל חדש למשרדו ללא צורך לפנות למרכזי השירות ולחכות שם חצי יום. כיום השליח מגיע לחברת הסלולרי, אוסף את המכשיר ומסיע אותו עד ללקוח כל זאת תוך כדי חיסכון זמן אדיר לעובדים
 
חברת שליחויות לשיפור העסק
 
ישנם עשרות חברות שליחויות והמחירים משתנים ביניהן. עבור הארגונים הגדולים יותר שעובדים באופן סדיר עם חברות השליחויות המחיר בדרך כלל נמוך יותר. לרוב המחיר מחושב על פי מספר המשלוחים, טיבם ומרחקם. למרות העלויות שהמשלוחים עלולים להוות לחברות לרוב משתלם יותר להשתמש בשירותי החברות הללו מאשר להחזיק צי שליחויות ולשלם לנהגים, ביטוחים שונים, עלויות תפעול ותחזוקה וכו' . כמו כן חברות אלו חוסכות זמן רב שאפשר לכמתו בכסף. במקום עיסוקים שולים אנשי המקצוע והמנהלים יכולים להטריד עצמם בנושאים מהותיים לעסק ולא בשליחויות בדרכים.