צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האתגר המיוחד של שליחויות משפטיות

 
 
ישנן שליחויות, שנחשבות פשוטות יחסית. כך למשל, כאשר מדובר על משלוחי מזון, הדבר נחשב פשוט, מהיר, וללא אתגרים מיוחדים. אולם, יש תחום אשר נחשב למאתגר פי כמה, ודורש כמובן מומחיות ראויה. הכוונה שלנו היא אל שליחויות משפטיות. מדובר על תחום מרתק במיוחד - מי שנעזרים בשירות זה הם בעיקר עורכי דין, וכן גורמים נוספים הקשורים לעולם המשפט - שופטים, עוזרי שופטים, אנשי הוצאה לפועל, חברות ביטוח, ועוד. בכל המקרים הללו, חשבו מאד לזכור שמדובר על מסמכים רגישים מאד, שצריכים להגיע בבהילות לגורמים כמו בתי המשפט. לכן, מאחר שיש כל כך הרבה עניינים הדורשים את תשומת הלב - רצוי מאד לפנות לצוות הוריקן שיספק לכם שירות מעולה של שליחויות משפטיות. מה מייחד במיוחד את צוות הוריקן, ומה אנחנו נוכל לספק לכם באופן יוצא דופן?
 

כל הסיבות לסמוך על צוות הוריקן

 
  • מבצעים במהירות, הלוך וחזור - קודם כל, ברור לנו שכאשר מדובר על שליחויות משפטיות, יש צורך בהול בכך שהמשלוח יגיע כמה שיותר מהר. לא פעם מדובר על מסמכים שברגע שהם יקלטו בבית המשפט או בהוצאה לפועל, הם יכולים ממש לשנות את גורלו של אדם, ואין כאן מקום לבזבז זמן. לכן, צוות השליחים שלנו ישמח לבצע כל שליחות באשר היא, של כל מסמך משפטי, על אחת כמה וכמה אם מדובר על מסמך בהול שצריך להגיע עוד באותו יום. אולם, עדיין לא סיימנו כאן. במקרים רבים, כשמדובר על משלוח של מסמכים משפטים, הוא איננו חד כיווני. כלומר, יש צורך בכך שהגורם שקיבל את המכתב והמסמך - יחזיר תשובה במסמך משלו. לצוות הוריקן יש אפשרות לספק לכך מענה. השליחים שלנו ימתינו במקום לאחר שיעבירו את המסמכים השונים, יחכו עד שיקבלו את התשובה במסמך משפטי חדש - ואז ימהרו ויעבירו אותו אליכם חזרה - לא משנה עד כמה מדובר על נסיעה ארוכה, השליחים שלנו תמיד יעשו עבורכם את העבודה במהירות ועל הצד הטוב ביותר.

  • העברה סודית ורגישה - יש לזכור כי שליחויות משפטיות שונות באופן מהותי משליחויות אחרות, משום שמדובר כאן על מסמכים שהם רגישים במיוחד. על כל המסמכים הללו חלה גם סודיות משפטית, ובחלק מהמקרים חל איסור להדליף אותם החוצה. מבחינה זו, השליחים הם חוליית מעבר חשובה, שכן מספיק שליח אחד בעייתי כדי שהמסמך לא יגיע. אולם, עד היום, כל השליחים של צוות הוריקן שליחויות , הוכיח אמינות ראויה לשבח ולציון. השליחים שלנו הם תמיד אנשי מקצוע איכותיים, שמודעים לחשיבות של המסמכים המשפטיים ושל התפקיד שלהם. זה אומר שהם קולטים את המסמך, לא פותחים אותו ולא קוראים אותו. הם שומרים עליו היטב, מעבירים אותו ליעד, וכאן הכל נגמר. אתם כמובן יכולים להיות רגועים - כי אתם יודעים שהשליחים שלנו, יתנהלו בצורה מכובדת וראויה.

  • מתן שירות לכל אחד - באופן טבעי, ל צוות הוריקן שליחויות יש ניסיון רב עם שליחויות משפטיות מול גורמים גדולים ומוכרים – בין השאר עם משרדים של עורכי דין, וכן עם תאגידים וחברות שהיו זקוקים לשירותים בתחום. אולם, אנו מודעים לכך שגם האזרח הקטן נדרש לעתים לשירות זה - למשל אם ברצונו למסור מסמך להוצאה לפועל, מסמך לבית משפט, להגיש כתב תביעה, להגיש מסמכים לרשויות המס, ועוד. בכל המקרים הללו, צוות הוריקן שליחויות יעמוד לצדכם, וישמח לספק לכם את השירות.
 

התשובה שלכם לכל מצב

 
בקיצור, אתם רק צריכים ליצור אתנו קשר וליהנות מהשירות. עשו זאת דרך אתר האינטרנט, או בטלפון 03-7306666, ונספק את השליחות המשפטית במהירות.