צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האיכות הגבוהה של שליחים בתל אביב

 
 
האם אתם מעוניינים בשירות משלוחים בתל אביב והסביבה? אם כך, אתם בוודאי יודעים שעליכם לבחור בחברה, שמעסיקה אך ורק שליחים בתל אביב שיש להם ניסיון, ושמבחינתם - מדובר על מקצוע שהם מקדישים לו את מיטב תשומת הלב. לצוות הוריקן שליחויות, כפי שאתם אולי ידועים, יש הרכב מנצח של שליחים בתל אביב. ברשותנו לא פחות מאשר כשמונים (!) שליחים שונים, רובם כמובן פועלים באזור העיר תל אביב, ומוכנים לכל שליחות שאתם תזמינו מצוות החברה.
 

מהי האיכות שצוות הוריקן מבטיח לכם?

 
  • שליחים שמגיעים במהירות - כשאתם יוצרים אתנו קשר, אנחנו מבטיחים לכם שתוך זמן קצר במיוחד, יגיעו שליחים בתל אביב למפתן דלת הבית או המשרד שלכם, ויהיו מוכנים לקחת את החבילה או את המסמכים, או כל פריט אחר שברצונכם לשלוח. השליחים שלנו יכולים להגיע במהירות לכל נקודה בתל אביב והסביבה, לכל משימת משלוח. מבחינתכם, אתם לא צריכים להמתין זמן רב, ואתם יודעים שעל אחת כמה וכמה כשהמשלוח הוא בהול - השליחים יגיעו במהירות, וכמובן למותר לציין, יעבירו את המשלוח במהירות.

  • שומרים על אמינות ודיסקרטיות - חלק ניכר מהלקוחות של צוות הוריקן, הם לקוחות משפטיים - כנו למשל משרדי עורכי דין. משרדים אלו, מעבירים דרכנו מסמכים משפטיים רגישים במיוחד, שאסור שייחשפו לגורם לא מורשה. גורמים אלו עובדים אתנו, משום שהם יודעים שאנו מספקים שליחים בתל אביב שעומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר. מדובר על שליחים אמינים במיוחד, אשר לא פותחים ולא קוראים את החומר שהם מעבירים - אלא אך ורק מעבירים אותו ומפקידים אותו בידי הגורם המורשה במקום היעד.

  • מכירים היטב את העיר - כמובן שצוות השליחים של צוות הוריקן, מכיר היטב את תל אביב כמו את כף ידו. כך, אנו מעסיקים שליחים בתל אביב שיוכלו להגיע בקלות לכל יעד. לא משנה אם היעד הוא סמטה קטנה בעיר או בניין משרדים עצום - השליחים מכירים כל מקום וכל פינה, ובמיוחד את המקומות הפופולריים לשליחויות כמו למשל בתי המשפט, בנקים, ועוד.
 

המקום עבורכם לכל משלוח!

 
בעזרת השליחים שלנו, כל משלוח יגיע ליעדו ! צרו קשר עם צוות הוריקן שליחויות בטלפון 03-7306666 או השאירו פרטיכם באתר.