צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דיוור ישיר לעסקים

 
 
הוריקן הינה חברת דיוור ושליחויות המתמחה במגזר העסקי ומספקת שירותי דיוור ושליחויות למאות חברות בכל רחבי גוש דן. שירותי הדיוור שלנו מיועדים לכל מטרה ועניין. השליחים שלנו נעים בכל רחבי גוש דן, ולא רק על הצירים העיקריים. מבין לקוחותינו, מספר רב של חברות היי טק, משרדי עורכי דין, משרדי רואי חשבון, גופים מוסדיים, ציבוריים ואחרים. אנו מספקים שירותי: דיוור ישיר לעסקים, שליחויות בתחום הרפואה, שליחויות למשרד רואה חשבון ועוד.

מה עושה את הוריקן שליחויות לחברת דיוור מובילה בשוק הישראלי? חברת הוריקן שליחויות כבר שנים רבות נמצאת בראש הפרמידה של חברות השליחויות בישראל. השירות שלנו והנסיון שאנו מביאים לענף ממצבים אותנו בראש הפרמידה כחברה המשמשת ברומטר בנישה וכקובעת נורמות ואופני עבודה. שירותי הדיוור שלנו פועלים בשיטת עבודה שלפיה אנו עובדים ובהתאם לה אנו מנווטים את שליחינו ברחבי גוש דן.

מחלקת הדיוור הישיר לעסקים בהוריקן מתוזמנת בכל רגע נתון לקבל את הקריאה ליעד המבוקש. השליחים שלנו נבחרו בקפידה ומקבלים באופן מלא את אמנת השירות שלנו. השליחים שלנו מודעים באופן מלא לכוח לחשיבות תפקידם עבור לקוחותינו ומייצגים נאמנה את הוריקן שליחויות על כל פעילויותיה.