צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בטיחות בשליחויות אופנועים בחורף

 
 
כלי הרכב הנוח והיעיל ביותר עבור שליחויות הוא האופנוע

מזה לא מעט שנים כולנו יודעים היטב מה כלי הרכב הנוח ביותר לבצע בו שליחויות כיום או בכלל. אנחנו יודעים היטב מה כלי הרכב הזה משום שרק כלי רכב אחד משלב בין מהירות גבוהה של רכב ממונע לכל דבר ועניין ובין יכולת תמרון נוחה על הכביש והגעה מהירה מיעד ליעד. אנחנו מדברים על האופנוע, ושליחויות אופנועים הפכו כבר מזמן לחלק הארי של השליחויות בעולם המודרני שבו אנחנו חיים. עם זאת, מדובר גם בהתפתחות שלא כולה טוב – מאחר ובמיוחד בימי החורף, הנהיגה על אופנוע באופן קבוע בכבישים הרטובים היא סכנה של ממש.
 

כיצד שומרים על בטיחות הנהג ?

 
  • ציות לחוקי הכביש – בניגוד לסיטואציות רבות אחרות בהן האופנוען מאמין כי החוקים הרלוונטיים לרכב פשוט לא מדברים אליו, ובניגוד לתפיסה לפיה אופנוענים הם מנותקים מהמציאות האמיתית בכביש – כאשר אנחנו מבצעים שליחות אופנועים והכביש רטוב, עלינו לציית לכל חוק מחוקי הכביש בצורה הפשוטה והברורה ביותר בכדי שלא נבצע טעות טראגית שתוביל לבעיה קשה עבורנו. כך נשתלט על שיקולים כמו מהירות בצורה נוחה.

  • ערנות מוגברת – נהג האופנוע חייב תמיד להיות אחראי במאה אחוזים. האחריות הזאת מתבטאת בערנות שלו כלפי כל מה שמתרחש על הכביש, מאחר ובמקרים רבים האופנוען יהיה הנזק המשני והקשה של תאונה אליה הוא לא קשור כלל וכלל. בדיוק לשם כך ובמיוחד בימי החורף, חשוב מאוד להקפיד על ערנות גבוהה במיוחד.
 

לפני חשיבותו של המשלוח, חשוב לדבר על חשיבות חיי האדם

 
לפני שאנחנו מתחילים להבין עד כמה שליחויות הן חשובות עבור עסקים וגופים פרטיים רבים בחיים שלנו, עד שקשה לחשוב על עבודה יום יומית בלי שירותים שכאלה, חשוב שנחשוב קודם כל על חיי אדם ועל מה שמונח על הכף. בכל מה שנוגע לשליחות על אופנוע בימי החורף הרטובים, בהם הכבישים שלנו הופכים גם הם לרטובים ומסוכנים לנהיגה, אנחנו חייבים להיות זהירים במיוחד.