צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת חברת שליחויות

 
 
כיום, בניגוד לעבר, השימוש בשירותיה של חברת שליחויות מקצועית אינו נחשב כפריווילגיה הניתנת רק לשימוש רק בידיהם של חברות ותאגידי ענק. ואכן, השנים הביאו גם את החברות והעסקים הקטנים להבנה הפשוטה שזמן, איכות ושירות שווים כסף. כיום כלל שוק העבודה הישראלי ואף העולמי פועל ככלל אצבע על בסיס "זמן שווה כסף", תוך הכרה מלאה בכך שאין מדובר בסיסמא ריקה מתוכן- אלא להפך. על כן, השכילו שלל החברות, העסקים והארגונים להסתייע בחברות השליחויות השונות בכדי להבטיח את סלילת הדרך להצלחה- תרתיי משמע.

 

כיצד יש לבחור חברת שליחויות?

 
הבחירה בחברת השליחויות הנכונה הינה חשובה ולעיתים אף מכרעת, שכן זו עשויה לקבוע בקרב לקוחות וקולגות את הרושם הנוגע לארגון המיועד בכל הנוגע לאיכות, אמינות וזמינות. על כן, חשוב להקפיד על מספר פרמטרים בעת הבחירה בחברת השליחויות עבור העסק או החברה, כאשר הפרמטר הראשון לבחינה הינו ניסיון החברה המיועדת בשליחויות ככלל ובסוג השליחות הספציפית הנדרשת; שנית, יש לוודא את מקצועיות ואמינות החברה באמצעות הסתמכות על המלצות ובחינת לקוחותיה הנוספים של חברת השליחויות; לצד זאת, חשוב לבחון את זמינותה של החברה בכל הנוגע לעיתוי ולמיקום.

 

"הוריקן"- שליחות אידיאלית, תמורה מקסימלית

 
אנו ב"הוריקן" מציעים עבורכם ניסיון של מעל לעשרים שנים וצוות מקצועי של 70 שליחים ומגוון קטנועים, רכבים וציוד קשר חדיש. לצוות הוריקן שליחויות למעלה מ-3,000 לקוחות מרוצים ברחבי ישראל, ולא בכדי- שכן אנו מציעים אמינות, מהירות, פריסה ארצית ואיכות ללא פשרות. "הוריקן" מבטיחה לקהל לקוחותיה מתן שירותי שליחויות שמטרתם הראשונה והיחידה הינה לשרת אתכם תוך שמירה קפדנית על כללי השירות המחמירים ביותר.
אז בחרו בצוות הוריקן שליחויות - והבטיחו לעצמכם שליחות אידיאלית ותמורה מקסימלית.