צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת חברה לשליחויות

 
 
השליח הוא ידו הארוכה של השולח. עליו להיות, ממש כמו שליח בימי הביניים, שליח מקצועי ויעיל, לעמוד בקריטריונים ולעשות את כל המשימות המוטלות בזמן ובבהילות שנקבעו מראש. לרשותו של השליח חייבים לעמוד הכלים שהוא מבטיח כדי לבצע את המשימה, והוא יכול להעביר זאת גם לשליח אחר, ובלבד שהמבצע יושלם בזמן. מה קורה כששולחים חוזה סודי וצריכים להשיבו עם חתימה? מה קורה כשזקוקים להדפס או למסמך מקורי? יש שירותי שליחויות שמתאימות לכל דבר – השאלה היא, איזו חברת שליחויות רצוי לבחור מכל אותן חברות לשליחויות שנמצאות בסביבה?

 

בנויים למערכת יחסים ארוכת טווח?

 
כשמוצאים סוס מנצח לא מחליפים אותו. כך כשהסוס המנצח הוא השליח האמין והטוב ביותר על הקטנוע. שליחויות הן צורך שוטף ואפילו יום – יומי. השיטה היעילה היא לרקום קשר ארוך טווח עם חברת שליחויות מתאימה לצרכי המשרד – לביצוע משימות קבועות, לדיוור ישיר לעסקים, לביצוע שליחויות בתוך העיר או מחוץ לעיר ואפילו לעשיית הסידורים בבנק הדואר.


 

שירותים שחברת שליחויות מציעה

 
עסק מתחיל לשליחויות אולי לא מכיל צי ענק של רכבים לשירות הלקוח, אבל יכול להבטיח שירות יעיל ואמין בתוך העיר ואולי זה כל מה שחברה אחת מבקשת בטווח מחירים אטרקטיבי. מצד שני, חברה לשליחויות שהיא ותיקה ואמינה יכולה להציע שירותים נוספים שתלויים בנוכחות כוח אדם, כמו למשל שירותי אחסון ואריזה לדברי שליחויות, סבבים קבועים בפריסות ברחבי הארץ, אפשרות לדברי משלוח גדולים ועוד.

 

פרמטרים נוספים לבחירת חברת שליחויות

 
היום הטכנולוגיה מציעה אפילו לראות מה עדכון הסטאטוס של ההזמנה – כל אחד יכול לראות אם היא כבר יצאה או לא. יש עוד אופציות כמו שירותי מסירות משפטיות, המלצות של חברות גדולות שעובדות בשיתוף עם חברת ליסינג, מוניטין שנצבר – שמספר על אמינות החברה, יתרונות וחסרונות ועוד.