צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אריזת והובלת שליחויות

 
 
חברת שליחויות היא יד ימינכם כשאתם יוצאים לעבר ה"קרב" – לא רוצים להשאיר חפצים בשטח שעובר להיות שטח של אחרים, וכמובן, אתם יכולים "לתקוף" את השטח החדש עם הכלים שברשותכם על מנת לכבוש אותו ולהפוך אותו לשלכם עם מעט סיוע. לחברות הובלה רבות ישנו שירות שנמצא לחיוני עבור אנשים פרטיים ולבעלי עסקים שעוברים ממקום למקום וזקוקים לכוח עבודה שאורז את המקום שיתר יעילות ומהירות. בשירות שבו חברת ההובלות מעניקה, תמורת תשלום נוסף, שירות של אריזה יעילה כשהיא בעמה מספקת את החומרים.

 

מדוע לבחור בחברת שליחויות שתעשה את העבודה?

 
אז למה בכלל לבחור בחברת שליחויות שעושה את השירות הזה? היתרונות משתלמים: השירות יתאים לאנשים פרטיים שישתלם להם יותר להשקיע כסף ולא זמן באריזה של בית עמוס חפצים, שדורש גם פריקה של מכשירי חשמל או ריהוט והרכבתם במעוז החדש. השירות יתאים גם לבעלי משרדים שמעוניינים להעביר ציוד משרדי על תכולת המשרד כולו, במקום לבזבז ימי עבודה של העובדים, להעביר את המשרד בשעות שאינן שעות עבודה ולנצל את הזמן ככל שניתן.

 

העברה של חפצים שבירים

 
כדי להעביר חפצים שבירים או מיוחדים כמו למשל עציצים, אקוואריומים ועצים – יש להתייעץ מראש עם אנשי מקצוע מהתחום. בנוסף, חפצים שבירים נארזים בלוגיסטיקה מחושבת ויעילה, ומה שעלול להישבר – אמור להיות גם מכוסה בביטוח הובלות כולל.

 

שליחויות לכל הארץ

 
ניתן למצוא שליחויות לכל הארץ ושירות של אריזה לאותו יום שבו נקבעה השליחות. היתרון הוא שימוש במשאית הובלות גדולה שמאפשרת הטענה של כל הציוד בפעם אחת – מה שמחייב לוגיסטיקה מדויקת ואמינות של חברת שליחויות, שכן ישנן הובלות שעלולות במעמד יום ההובלה לטעון ש"לא חישבנו נכון את כמות ההובלה", ומחייבת בתשלום נוסף.