צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמינות – אחריות - ניסיון

 
 
בשלושת המילים האלו ניתן לתאר את צוות הוריקן שליחויות. ערכים אלו משקפים את פועלנו ומבטאים היטב את מה שלקוחותינו חושבים עלינו. אנו מתחייבים לספק שירות אמין ואחראי לכל לקוח אשר עמו אנו מתקשרים, לא נתפשר על ערכים אלו בידיעה כי הם אלו שהביאו אותנו לאורך השנים למקום אליו הגענו וכי הם הפנים של החברה שלנו.


 

הערכים המובילים את החברה

 
 
  • אמינות - אצלנו בצוות הוריקן שליחויות, "הכל על השולחן", אנו נוהגים בשקיפות מלאה עם כל לקוח ולא מסתירים ממנו אף פרט חשוב שנוגע להתקשרותנו עמו. בידיעה כי בצורה זו הלקוח יודע בכל רגע נתון מי נותן לו שירות, ואיך השירות נעשה. אמינות אצלנו בצוות הוריקן שליחויות, מתחילה במנהלי החברה ומסתיימת אצל שאר עובדי החברה, לא נהיה מוכנים להתפשר בעניין זה.
  • ניסיון - צוות הוריקן שליחויות קיימת עוד משנות השמונים ומובילה בענף השליחויות בארץ. לאורך תקופה זו, ראינו עשרות חברות מובילות שצצו ונעלמו לעיתים תכופות, עם השנים הבנו שוותק וניסיון, הם מבחינת "נכס" עבור לקוחותינו. לקוחות עסקיים בישראל מעדיפים לעבוד שלושים שנה עם אותה חברת שליחויות, בידיעה כי הם מכירים הכי טוב את לוחות הזמנים שלה, את ערכיה ואת יעדיה. הניסיון הרב אותו צברנו במהלך השנים שמאפשר לנו להימנע מטעויות ככל שניתן.
  • אחריות - אנו בצוות הוריקן שליחויות, מבינים כי על מנת לשרת נכונה את צרכי הלקוח, יש לפרוס אחריות על כל פעולה שאנו עושים או אמורים לעשות עבורו. אחריות מתחילה בקבלת עובדים חדשים לחברה והטמעת ערך זה כחלק מהותי מהבנתו אותנו. כתוצאה מכך כל שליח או איש שירות שלנו יודע כי בצוות הוריקן שליחויות מגדילים ראש ולוקחים אחריות. לקיחת אחריות מונעת תקלות ומאפשרת לנו להיערך בצורה הטובה ביותר עבור כל לקוח ולקוח, וזאת על מנת להעניק לו את השירות הספציפי אשר לו הוא זקוק.