צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך צוות הוריקן שליחויות הגיעה למעמדה

 
 
אין כל ספק בקרב הציבור בישראל כי חברת הוריקן שליחויות היא אחת החברות הטובות, האמינות והאיכותיות שקיימות בשוק הישראלי. עובדה זו ידועה הן בקרב המתחרות שלנו והן בקרב הלקוחות שלנו וגם של מתחרינו.

את שמנו הטוב רכשנו לאורך השנים בזכות עבודה קשה ועמידה איתנה על קווי האופי והערכים אותם קבענו מראש כמו גם עיצוב פנים של מבנה החברה אשר מהם לא התנערנו גם במצבים פחות נעימים (וכאלה קורים לכל חברה באשר היא) או פחות מוצלחים כמו תואר ראשון מסוג אחר.

 

אז למה אנחנו בעצם מזוהים עם הצלחה בתחום השליחויות?

 
תשובות רבות ניתן לשלוף לגבי הסיבה שבגינה צוות הוריקן שליחויות זוכה למוניטין כה רב בתחום. סיבות רבות נעוצות באמינות וביחסים אותם רכשנו. במהלך שנותינו באנו במגע עם עשרות אלפי אנשים בישראל, כל אחד מהם שבא עמנו במגע הפך בן רגע לאיש שיווק שלנו וזאת עקב היחס אותו הוא קיבל מאיתנו וההערכה אותה הוא רכש לנו.
 
 
 
 

הוותק של החברה

 
הוותק שלנו גם הוא מהווה יתרון כביר בשוק השליחויות בישראל. רבים מעמיתינו ומלקוחותינו אשר מבינים את התנודתיות במשק הישראלי ואת הקושי לשמור על יציבות לאורך שנים, יודעים להעריך את העובדה שאנחנו פה כבר הרבה מאוד שנים. חברה אשר לא מתנהלת בצורה נכונה ואשר לא מצליחה לשמור על קו אחיד של אמינות ואחריות, דינה נחרץ מראש ואין כל ספק שהיא תסתלק מהזירה בצורה מהירה. ערכים אלה הם החוזק שלנו והכח המניע אותנו להמשיך ולפעול באותה צורה במשך כל כך הרבה שנים.