צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך לבחור חברת שליחויות

 
 
הרגלי החיים של האנשים בעולם המפותח השתנו בצורה קיצונית בעשורים האחרונים. מעולם שבו היצור העסיק את מרבית העובדים עברנו לעולם שבו היצור נעשה על ידי מכונות מתוחכמות. זה פינה עובדים לעסוק יותר במתן שירותים. אחד התחומים בו נעשה שינוי גדול הוא שרות המשלוחים. אין היום כמעט תחום בו אין שרותי שליחויות, כמו למשל: מזון, מוצרים, חומרים. בכל אלה מוצע שרות משלוחים מדלת לדלת לשביעות רצונם של כל המעורבים בתהליך. קמו חברות רבות שמומחיותן היא אספקת שירותי משלוח מכל מקום לכל מקום.


 

המשלוחים ה "היסטוריים"

 
כאמור משלוחים מתבצעים בתחומים שונים. לצורך כך, חברות המשלוחים מצטיידות באמצעי שינוע שונים המתאימים לאופי המשלוח. יש משלוחים המבוצעים על ידי החברות המייצרות את המוצר או משווקות אותו. מפורסם ופופולרי הוא שרות אספקה של אוכל למתעצלים ל"בשל" בבית או למי שנתקעו ללא אוכל בשעות הערב, לכאן שייכים משלוחי הפיצה. לאחרונה מספקים גם משלוחים של אוכל מבושל מוכן. בסוגי משלוחים כאלה הדגש הוא על מהירות המשלוח וכן על שמירה על טמפרטורת המזון. שירות משלוחים ותיק נוסף הוא של פרחים, שגם בו יש דרישות לשמירה על צורת וטריות זר הפרחים.

 

שרותי משלוח מיוחדים

 
עם התקדמות הטכנולוגיה והיות העולם כפר גלובלי קטן, נדרשים אמצעי אספקה ותקשורת מהירים ומיוחדים. דוגמא לשרות כזה היא העברת איברים להשתלה בין מדינות. יש היום חברות המתמחות בטיפול בנושא עדין שכזה. ישנם משלוחים שמחייבים אחריות רבה מבחינה כספית כמו העברת יהלומים, משלוחים של חומרים רגישים מבחינה בריאותית המחייבים שימוש באמצעים והגנות רבות.

ישנם משלוחים שחשיבותם נובעת מהאמינות הנדרשת מהחברה המשלחת למשל הסכמים עדינים בין חברות, אספקת חומרי גלם קריטיים ועוד. משלוחי תרופות גם הם דורשים לעיתים אמצעים מיוחדים.


 

מה בודקים אצל חברת השילוח?

 
קודם כל בודקים מה רוצים לשלוח. לכל משלח יש מומחיות משלו. להעברת חומרים בקירור נדרשים מכוניות מיוחדות, להעברת מזון מוכן יש לדאוג לאמצעי תחבורה זריז עם תא לשמירת חום. להעברת כספים בצורה בטוחה נשתמש בחברה בעלת רכב ממוגן שהמובילים הם אנשי ביטחון עם רישיון לנשיאת נשק. לכן יש לבדוק בין כל החברות העוסקות בשילוח מי טובה יותר, אמינה יותר ומתאימה יותר. לחברות שילוח רציניות יש מערכת עקיבה דרך האינטרנט על המיקום הנוכחי של המשלוח. שימוש בחברה כזו מקל על השולח לעקוב בעצמו אחר המשלוח.