צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך יודעים ששליח הוא טוב לחברת שליחויות

 
 
לאורך השנים למדנו להכיר היטב את תחום השליחויות במדינת ישראל, ודרך זה גם למדנו להכיר את השליחים ואף לאפיין את אופיו ותכונותיו של השליח האולטימטיבי, זה שכל חברת שליחויות תרצה אצלה, וזה שגם יוכל להתקדם בחברה לתפקידי ניהול אחרים, בין אם בתפקידים הקשורים ישירות לתחום השליחויות ובין אם בתפקידים מקבילים אחרים באותה חברה (שיווק, הנהלת חשבונות, שירות לקוחות וכיוצא בזה).אז אם כן עולה השאלה, מה הן אכן התכונות שמאוד חשוב ששליח בחברת שליחויות יביא עמו לעבודה, להלן אוסף של יתרונות ותכונות.


 

תכונות חשובות אצל שליח

 
 
 
 
  • ראש גדול ויוזמה - שליח טוב חייב לחשוב צעד קדימה, שליח טוב חייב לחשוב בצורה אקטיבית תוך מתן פתרונות מהירים לבעיות שעולות במהלך השילוח. יוזמה היא תכונה מאוד חשובה שמאפשרת לנו להיות סמוכים ובטוחים כי השליח שלנו מייצג אותנו והנו חלק בלתי נפרד מהחברה ומהאסטרטגיה שלה.

  • קצב עבודה - אין מה לעשות אבל, מי שעובד בקצב עבודה איטי הוא בדרך כלל לא פרודוקטיבי ופחות אפקטיבי לחברה. אנחנו לא מחפשים אצנים או ספורטאים חס וחלילה, אבל אנחנו מחפשים אנשים שיודעים שקצב העבודה שלהם הוא מספק וכזה שמפיק תועלת לחברה.

  • מוסר עבודה - שליחות יכולה להיות לפעמים עבודה לא קלה וסיזיפית ולכן חשוב שהשליח ידע להיות נאמן למטרותיו בכל רגע ובכל שלב. השליח חייב לבוא לעבודה עם ראש מסודר מהבחינה המנטאלית, דבר שיעזור לו מאוד להפיק את המרב מהעבודה אליה הוא נשלח.

  • אחריות - אנחנו מתעסקים עם כספים ועם חוזים ועם כל מני דברים רציניים. שליח טוב יודע היטב שמה שהוא מחזיק הוא רכוש יקר ערך וחשוב לבעליו ובנוסף גם חשוב לחברה. פריסת האחריות הכוללת היא מפתח להצלחתו. הרי מה שווה חברת שליחויות בלי שליחים?

  • אדיבות וייצוגיות - שליח בא במגע עם עשרות אנשים ביום ולכן חשוב שהוא יידע להיות אדיב עם כולם. השליח הוא הפנים של החברה. שליח טוב חייב לשדר אנרגיה טובה ללקוח, תוך נימוס בסיסי.

 

שליחים בצוות הוריקן שליחויות

 
אלו רק חלק קטן מהתכונות שהופכות שליח למתאים בחברת שליחויות. ישנן עוד כמה תכונות חשובות בלי ספק שיכולות להשפיע על עבודתו ואופן התנהלותו של השליח. בחברה שלנו, צוות הוריקן שליחויות אנו דואגים לבחור את השליחים עם מכלול התכונות הנדרשות.