צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליח קבוע עלות

 
 
שירות שליחויות הוא שירות בהזמנה אקראית, ולעתים זה נעשה זמן- מה מראש כדי להבטיח את קיומה של השליחות ובזמן. מה קורה כאשר מתעורר הצורך בשליחות קבועה, לביצוע מטלות שכורכות בדרך כלל פעילויות שבועיות או יומיות? מה המחיר של שירות כזה, ועד כמה ניתן לסמוך על השליח? עלות כל משלוח קבועה מראש ומותאמת לסוג המשלוח, אולם המחיר עשוי להשתנות כאשר הלקוח שוכר שירותים קבועים ותופס משבצת הכנסה קבועה לחברת השליחויות. על- כן חוכמת המנהל היא להזמין את השירות המנצח, ועל המחיר ניתן להתמקח אחר – כך.

 

אילו שירותים קבועים חברת שליחויות עושה?

 
סוגי השליחויות הם שונים בהתאם לצרכי המשרד: זה יכול להיות שליחויות פרטיות, שליחויות משפטיות שליחויות לרשם החברות ולמשרדים ממשלתיים, שליחויות להפצת מסמכים, אלו יכולות להיות שליחויות לעורך – דין וחתימה על מסמכים וחוזים, כלומר שליחויות כפולות. זו יכולה להיות אף שליחות "סבב דואר", או שליחות רפואית, כלומר שליחויות של דגימות מעבדה והעברת טפסי מקור של חוות דעת ועוד. שירותי שליחויות קבועים עשויים לחסוך זמן יקר וטרחה של עובדים, חוסך העסקה של עובד קבוע לשליחויות מטעם החברה, וחוסך בשליחויות מטעם חברת שליחויות חיצונית, כשהחברה רוכשת מעין מנוי לשירותים אלו, אשר מקנה לה הנחה.

 

רמת הדחיפות של המשלוח משנה את העלות

 
ישנו הבדל אם אין רמת דחיפות גבוהה למשלוח כמו למשל הפצה של מסמכים, ומצד שני, המחיר עולה בהתאמה אם יש צורך בהגעה מיידית של המסמך אל היעד. במידה ויש צורך בשליחות כזו לחברה – חברת השליחויות תוציא שליח במיוחד לצורך העניין והמחיר יעלה. כדי לחסוך בעלויות, רצוי לרכוש מנוי בכדי להפוך את השליחות למשתלמת ולא יקרה. העלות המשתלמת ביותר תושג לאחר השוואת מחירים בין הצעות המחיר של חברות שליחויות שונות.