צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות של דברים שדורשים סודיות

 
 
ישנם שירותי שליחויות אשר מצריכים יחס מיוחד, ועל כן הלקוח בורר את נותן השירות באופן מוקפד. כאשר מעבירים חומרים דיסקרטיים ורגישים באמצעות שליח שלא מכירים, ישנה חרדה מסוימת ורצון לבחור של חברת השליחויות הטובה ביותר שניתן לגייס לטובת העניין – אחת שיש לה ותק וניסיון, ויכולת מקצועית לענות על הצרכים של הלקוח או להתגבר על קשיים בהעברת השליחות. זו יכולה להיות חברת בלדרות המעמידה שומרים חמושים על השליחות, או חברת שליחויות שמעניקה את הביטוח הנכון, מבלי לדעת מה בדיוק היא מעבירה או מה שווי ערך האובייקט שנשלח.

 

להעביר כספים עם חברת שליחויות

 
מדי חודש בחודשו כספים רבים עוברים מעסק אחד לשני באמצעות שירותי שליחויות. קשה לחשוב על זה פועל אחרת: עסק זקוק להמחאה הבנקאית באופן מיידי, ואין דרך אחרת להעביר אותו מבלי לגרוע מזמנם של עובדי העסק עצמם – השירות עצמו בתשלום ויש בשליחויות אלו אחריות של ביטוח עד לרמה מסוימת או כפי שהלקוח בוחר.

 

מסמכים ברמת רגישות גבוהה

 
ישנם חוזים בסכומי ענק, המחייבים טיפול של שליחות כפולה: איסוף ממשרד אחד, העברתו להחתמה במשרד אחר (או במספר משרדים אחרים) כשהשליח עצמו ניטרלי. זו יכול להיות גם העברת חומרים מגורם אחד לשני שעלולים לפגוע בגורם שלישי – ורצוי שלא ידע אודות שליחות זו. טיפול שכזה במסמכים שמייצגים חוזים משפטיים חשובים וחסויים ואפילו היסטוריים, מחייבים טיפול הולם.

 

ישנן שליחויות סודיות שמחייבות העברה פיזית

 
העברות כספים, חוזים חשובים להחתמה ומשלוחים של חפצים בעלי ערך רב מחייבים ביטוח שליחות מיוחד, כמו גם יחס דיסקרטי ואמין. משרדי שליחויות שפועלים לאורך שנים והוכיחו טיפול נאות בשליחויות מסוג זה יכולים להיות הכתובת והבחירה המקצועית הבטוחה, בסוג זה של שליחויות.