צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות - מה היתרון בחברה מקצועית

 
 
ההתלבטות של כיצד לשלח חבילות ומוצרים או כיצד לאסוף שיקים או למסור אותם לספקים, עומד בפני כמעט כל עסק קטן או גדול ובפני עצמאים שפועלים פרטנית מן הבית. מצד אחד, השימוש בחברת שליחויות מקצועית הוא דבר שכרוך לעיתים בתשלום גבוה יותר ומתודה בירוקרטית של הזמנת משלוח דרך מוקד טלפוני מסודר, דבר שיכול לקחת זמן וגם טרחה. אך מה האלטרנטיבות?

 

לקחת שליח משלכם?

 
חברות מסוימות מעסיקות איש שליחויות משלהן שמקבל תשלום בעבור עבודה זו. אך כמה אפשר לסמוך באמת על אדם כזה? האם אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאיש כזה שמיועד רק לשליחויות ואין לו במרבית המקרים שום נאמנות אליכם אפשר באמת לבטוח בו ששולחים בידיו שיקים, קבלות ועוד דברי ערך? האם יש לו את כל האמצעים למגן את המשלוח שלכם ולהבטיח כי יגיע בשלום? לא בטוח....

 

בחברת שליחויות מקצועית יש בקרה ופיקוח

 
לעומת השליח הבודד שלכם שעובד רק בהסתמכות על כך שאתם סומכים עליו ומקווים לטוב, בחברת שליחות מקצועית וגדולה, שליחות נעשית במעקב מלא של אנשי החברה. המוקד הטלפוני יודע בדיוק מה מצב החבילה או המשלוח שלכם ויכול להבטיח לכם זמן מדוייק שבו החבילה תגיע ולפי כך גם יגבה התשלום מכם. לחברות הללו יש גם יכולת להתאים את סוג השליח ביחס לשליחות עצמה- לא ישלחו סתם שליח לאסוף שיק אלא מישהו שיש לו אמצעים להוביל אותו בבטחה ואם מדובר בחבילה גדולה, כמובן שלא ישלחו שליח על טוסטוס.

 

חשיבות חברת שילוח מקצועית במוצרים מיוחדים

 
החשיבות של חברת שליחויות גדולה ובעלת מוניטין הוא בעיקר על מוצרים ייחודים למשל מוצרים מזכוכית, או מוצרים שבירים באופן כללי וכן הובלה בקירור שנדרשת לעיתים למוצרי מזון מסויימים. את כל אלו כאמור, חברת שליחויות קטנה ואיזוטרית לא תוכל לספק לכם.