צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות כשירות גלובלי

 
 
שליחויות קיימות זה משכבר הימים, ואינו המצאה בת ימינו – אנו: במיתולוגיה היוונית אנו יכולים לפגוש את הרמס (מרקוריוס), בנם של זאוס ומאיה שהיה שליח האלים. המרתון הספורטיבי שעל שמו נעשות ריצות למרחק של 42.5 קילומטרים נקרא על שמו של מרתון היווני, שרץ את כל המרחק הזה בכדי לבשר על ניצחון של היוונים בקרב, השליחים בסיפוריו של שייקספיר ועוד – לכל אלו היו שליחויות במובן הערכי. המקצוע התגלגל היום, כך שהוא חייב להיעשות בידי אנשים אמינים, מוסמכים ומקצועיים שיודעים את תפקידם ועושים זאת בדרך הטובה ביותר.

 

שליחויות בכל העולם

 
השליחות היא בעצם זרועו הארוכה של השולח, וחשוב שיד ימין תדע מה יד שמאל למעשה עושה. על- כן חייב להיות תיאום מלא ביניהן, חוכמת המנהל בעצם אמורה לשלוט כמוח מרכזי המנתב בין המטרה לבין הביצוע היעיל ביותר. כך, אדם יכול לקבוע פגישות עם קולגות וכו', כאשר למעשה נעשית שליחות מטעמו בצד אחד של המדינה. השליחויות המודרניות החלו מחברות מוניות לונדוניות, אולם אלו עד מהרה הפכו לשירות דו- גלגלי, אולם ככל שמדובר בשליחויות בין לאומיות למשל, השירות הורחב לאמצעי תחבורה שונים ואחרים, כאשר כל חברת שליחויות מציעה פתרונות תחרותיים שבעזרתן נעשית מלאכת השליחות.

 

שירותים בין יבשתיים

 
השירותים שחברות שליחויות בין לאומיות מציעות נעשים בין מאות ערים, שווקים וגם אנשים פרטיים ברחבי העולם. זה מתחיל משליחויות יבשתיות, ממשיך בשליחויות ימיות וכלה בשליחויות אוויריות. אין זה משנה מה כמות התושבים במקום- תמיד תהיה תחרות בין המוני חברות שליחויות, כמו שלמשל יש אותה כמות של חברת שליחיות בתל אביב כמו למשל בנתניה או בחיפה. כל אחת מהחברות משתמשת בפתרונות נוחים ונגישים לקהל, כדי להעביר את השליטה בנעשה ללקוח.