צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שליחויות והפצה

 
 
כשאתם מתקשרים להזמנת שליחות, אתם מצפים למובן מאליו: שליח שיקיים את המשלוח בזמן, ושיעשה זאת ללא טעויות. כמו- כן, אתם לבטח מעוניינים לשלם בזול יחסית על השירות, שכן זה אינו שירות חד פעמי; כל יום ישנה שליחות נוספת, ולעתים גם הפצה מיוחדת לא למקום אחד, אלא למספר מקומות בו זמנית. אז איך מוצאים חברת שליחויות שעומדת על איכות השירות ללקוח תוך שמירת כללי האתיקה הרצויים (אי פתיחת המשלוח או שליחה של המשלוח בזמן ללא עיכובים ואי הבנות)?

 

שליחות של כמה מימדים

 
מימד הזמן הוא המימד החשוב ביותר כמעט. אם לכל אחד היה זמן כרצונו בעולם, סביר להניח שהיה עושה את השליחות הזו בזמנו הפנוי. מצד שני, קחו למשל את הדוגמה של הפצה למספר בתי עסק בו זמנית או אפילו שליחות שבגינה מישהו יאלץ לעזוב לרגע את עבודתו ולהפקיד את זמנו בידי התחבורה בכבישים (ומי יודע אם מחכה לו חניה בחזרתו). כשמדובר בהפצת מסמכים משפטיים, מדובר דרך כלל בשליחים קבועים ומיומנים שכבר מכירים בדיוק את מסלול ההפצה שלהם, על כן לא רק שיעשו זאת בזמן, אלא ימלאו את מטלתם בשלמותה: פתיחת תיקים בבית משפט, צילום תיקים משפטיים, החתמת מסמכים בבית משפט ועוד – אלו הם חלק ממגוון התפקידים שיש בהפצות משפטיות.

 

איך למצוא את חברת השליחויות המתאימה?

 
אם עוד אין לכם חברת שליחויות קבועה שתערוך בעבורכם שליחויות בארץ, חשוב שתבדקו כמה פרטים בטרם בחירתכם: האם חברת השליחויות פועלת זמן רב? האם היא מונה צי של רכבים ושליחים? מהו הביטוח המוצע לכם? האם השליחות הזו פעילה ברחבי הארץ כולה ועונה לצרכים שלכם? רצוי לבדוק מי מעסיקה שליחים קבועים ומנוסים, שהם אשר ימשיכו את עבודתכם נאמנה.