צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותים ללא תחליף

 
 
ישנן פעמים שמתעורר הצורך להשתמש בידה הארוכה של חברת השליחויות, כדי לוודא שמשימה כל שהיא תתבצע על הצד הטוב ביותר. ישנן משימות שניתן להטיל על העובדים או על בני המשפחה וחברים כדי שיעשו אותן, אולם לפעמים מדובר על שירות שיטתי שיספק את השירות הטכני שצריך לעשות. על שירות השליחויות להיות מאורגן היטב – בעל הציוד המתאים בכמות המתאימה, בעל ביטוח מתאים לשירות ואמינות במשימה, ולעתים – ישנו צורך בשירות שפעיל סביב השעון, עשרים וארבע שעות ביממה לאורך 7 ימים או בשירות שיש בו אבטחה למטען – שליחות בבלדרות.

 

משלוחים במשקלים קלים

 
מרבית משירותי השליחויות אלו למעשה שירות משלוחים למוצרים קלים יחסית, כמו למשל מסמכים ומעטפות, פרחים, מפתחות או כל אובייקט אחר עד למשקל מסוים. משלוחים כאלו אינם מצריכים היערכות מוקדמת מיוחדת וניתן לבצע כמה כאלו גם במקביל. על כן, אלו שירותי שליחויות שבדרך כלל נעשים במהירות גבוהה יותר.

 

מוצרים בשליחות הדורשים סודיות

 
כאשר עסק זקוק להמחאה באופן מיידי, משרד עורכי דין מבקש לקבל חומר מתחרה בתביעה, החתמה של שני צדדים על חוזה בשליחות כפולה ובפעמים אחרות – אלו מצריכים דיסקרטיות גם מידי השליח. לכל שליחות כזו ישנה עלות בהתאם, גם לפי רמת הדחיפות שבשליחתה.

 

שירותי הפצה

 
לעתים, עירובה של חברת שליחויות במהלך שירותי הפצה יכולה להיות אפקטיבית ושימושית יותר מאשר לשלוח את העובדים שלכם או לנסוע בעצמכם כדי להפיץ. ישנם עסקים שדורשים הפצות על בסיס קבוע, ולפיכך יפעלו באמצעות חברת הפצות ושליחויות על פי מחיר מיוחד.

 

משלוחים בין עירוניים

 
אם זקוקים להעביר דבר מה לעיר אחת בעוד אתם אמורים להיות בעיר אחרת, תוכלו להשתמש בשירותי שליחויות בין עירוניות – בדיוק לשם כך ניתן להשתמש בשירותי חברת שליחויות בפריסה ארצית.