צוות הוריקן שליחויות
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
03-7306666
אמינות, אחריות, נסיון
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

משלוח חבילות לעסקים

 
 
משלוח של חבילות הוא פעולה יום יומית, אולם אין לקחת את השירות כמובן מאליו, ורצוי לברר אודות כל פרט בהליך הזה. כיון שישנה התחרות רבה על לקוחות בתחום משלוחי חבילות מסוגים שונים ממקום אחד לשני בין חברות לשליחויות ואחרות, אפשר למצוא גם יתרונות או חסרונות שונים. חברות שליחויות אמינות וותיקות הן העדיפות הראשונה, כל עוד הן עורכות את השירות המתאים. ניתן להתקשר אל 2-3 חברות שליחויות כדי לעשות את ההשוואה באופן שיציג יתרונות – ועסקים ששולחים חבילות בכל "שני וחמישי" יכולים לבדוק זאת בהזמנת שירות בכל פעם מחדש מחברת שליחויות אחרת.

 

משלוח חבילות ללקוחות פרטיים

 
גם כשלקוחות פרטיים נצרכים לשלוח חבילות – לכל נמען שהוא בארץ, ישנו מקום להשתמש בשירותי חברת שליחויות שמספקת שירות לכל חלקי הארץ. יש לוודא שישנו שירות לשליחת חבילות שבירות, פרחים, ציוד מכאני ואפילו למסמכים שונים ומקוריים שיש להעביר ממקום למקום. ישנן חברות שמתמחות בשירותי שליחויות רק בגוש דן ויש בפריסה מורחבת יותר.

 

מה חשוב לוודא עם חברת השליחויות?

 
כבר בשיחה עם הנציג של חברת השליחויות חשוב לוודא כי החבילה תגיע, ובזמן המוסכם. לעתים, השירות שמזמינים אינו יכול להתקיים באותו יום, כיוון שטווח הזמנים עלול להיות גדול יותר מזה שבו פועלת חברת השליחויות שנסגרת בערב. משום כך יש להזמין שירות בהול או דחוף או שירות שבו אוספים את החבילה ומאחסנים אותה עד למחרת לשעת השליחות המוסכמת.

 

שליחויות בעלות רישיון

 
כפי שהייתם מעדיפים כנראה שלשליח שמעביר את החבילה יהיה רישיון לנהיגה בכבישים, הרי שחשוב לוודא שמדובר בחברת שליחויות מוכרת ובעלת רישיון לעסק. כשהכול גלוי – גם שלב השליחות (באמצעות אתר חברת השליחויות), יותר קל לייצר קשר עם חברת שליחויות שהיא אמינה ושעונה על הצורך.